Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vaioletta

Bardzo was prosze o pomoc, chodzi o szkolenie bhp ...

Polecane posty

Otorz musze je sama zaliczyc, aczkolwiek, nie moge znalesc odpowiednich informacji. Nie szukam szkolenia do pracy a szkolenie szkolne- poniewaz jestem studentka, wiec chyba wlasnie takie sie zalicza. Czy pomoze mi ktos poszukac odpowiednich informacji na ten temat w internecie , oczywiscie nie to, ze ejstem nieudolna... Szukam, ale wydaje mi sie, ze nie znalazlam nic odpowiedniego. Moze ktos ma w tym wieksze doswiadczenie i predzej znajdzie te informacje ode mnie :) Z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgvgaf
Szkolenia BHP organizuje sobie nie pracownik, a pracodawca - to on ma taki obowiązek. Jeśli chodzi o szkołę, to szkoła Ci powinna to zorganizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ... i bylo takie szkolenie, ale nasz kochany doktorek , napisal paru osoba w tym i mnie, ze szkolenie jest we wtorek, a bylo w poniedzialek , tak wiec sie jebnal., przyszlismy i nikogo nie bylo, okazalo sie, ze bylo dzien wczesniej, dlatego teraz sama musze szukac wiadomosci na ten temat i odpowiadac, przed jakims facetem, bez tego nie dostane zaliczenia, a mam ejscze jedne porzedmiot do zaliczenia, bez tego podpisu nie moge nawet napisac podana o przedluzenie egzaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×