Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika148

??????????

Polecane posty

Gość monika148

możne ktoś mi w końcu powie jak się oblicza dni płodne..?? bo już się pogubiłam..;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z 28dniowego cyklu srodkowy dzien czyli 14 jest twoim plodnym lecz musisz doliczyc z kazdej strony po 3 dni czyli 11,12,13,14,15,16,17, moze w tych dniach cyklu wystapic jajeczkowanie. Wiesz juz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta.........................
i na pewno jak w zegarku ma ten okres co 28 dni :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka lenka
ja mam regularnie okres co 30 dni i owulacje tez mam regularnie obliczam to metodą kalendarzyka i na podstawie obserwacji sluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka lenka
ale nie zawsze jest reularnie , moze sie cos przesunąc , moja siostra wpadła a z tego co obliczała to miala nieplodne dni i jednak wpadła aha i dodam ze to był stosunek przerywany , byli bardzo zdziwieni ze wpadła dlatego trzeba sie zabezpieczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rimtim timtimitimi
no ja tez znam przypadki ze kalendarzykowe odliczanie często zawodzi a jezeli chodzi o stosunek przerywany to bardzo łatwo mozna wpasc stosunek przerywany nie chroni przed zajsciem w ciaze ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rimtim timtimitimi
prosze , dla tych niedojrzałych do sexu podaje link z filmikiem "jak powstaje płód" jezeli nie chcecie dziecka to sie zabezpieczajcie http://www.youtube.com/watch?v=UgT5rUQ9EmQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co racja to racja
stosunek przerywany nie zabezpiecza :O:O znam to doskonale :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie: od 12-16dni przed miesiączką jest owulacja (najczęściej 14dni przed), plemniki mogą przeżyć w ciele kobiety nawet 5 dni, więc płodne dni są przed owulacją i podczas jej trwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×