Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dagmara_c

PODEJMĘ SIĘ OPIEKI NAD DZIECKIEM!!!WARSZAWA!!!

Polecane posty

Gość dagmara_c

Mama 1,5 rocznej dziewczynki przebywająca na urlopie wychowawczym podejmie się u siebie w domu opieki nad 1 lub 2 dzieci w zbliżonym wieku. Jestem mamą 3 dzieci, posiadam wyższe wykształcenie. Pomysł na to ogłoszenie zrodził się - jak to zwykle bywa w takich przypadkach :-)) - z potrzeby - nie mam zaufania do "dyplomowanych niań", z którymi miałam raczej złe doświadczenia, jak również do żłobka, w którym jedna z moich córek przebywała jedynie 2 tygodnie:-)). Uważam, że dla prawidłowego rozwoju dziecka i jego właściwej socjalizacji bardzo ważny jest kontakt z innymi dziećmi ale w warunkach bardziej intymnych niż są w stanie zapewnić profesjonalne żłobki - już w grupie 10 osobowej mały człowiek staje się anonimowy a jego potrzeby często umykają - z oczywistej ograniczoności ludzkiej podzielności uwagi. Gdy dzieci jest maksymalnie troje unika się sytuacji stosowania zasad wojskowych - nie ma siadania wszystkich jednocześnie na nocnik, nie ma leżakowania na komendę i jedzenia na czas- można natomiast dostosować wszystkie te czynności do indywidualnych potrzeb dziecka. Sądzę, że wiem jakie są potrzeby dzieci i co jest dla nich ważne oprócz troskliwej opieki, a z dziećmi - zwłaszcza małymi - mam doskonały kontakt. Zawsze uważałam, że mały człowiek - tak samo jak duży - zasługuje na szacunek. Mam bardzo duży dom z pięknym ogrodem na Okęciu i doskonałe warunki oraz możliwości aby podjąć się opieki nad jeszcze 2 maluchów poza moim własnym. Poza troskliwą opieką oferuję w proponowanej cenie 15 zł za godzinę opieki całodzienne wyżywienie wychodząc z założenia, że przygotowując posiłki dla mojego własnego dziecka nakarmienie jeszcze dwojga dzieci nie stanowi problemu:-)). Dysponuję czasem w zasadzie nieograniczonym- od godzin wczesno rannych do popołudniowych w zależności od Państwa potrzeb - jest to kwestia do uzgodnienia.Jeśli są państwo zainteresowani proszę o kontakt pod numer 605586302

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×