Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozzalona

On nie daje mi satysfakcji...

Polecane posty

Gość Rozzalona

Moj facet ma problem zwiazany z tym, ze juz po paru sekundach uprawiania seksu ma wytrysk, co wiaze sie z przerwaniem i brakiem satysfakcji dla mnie;/ czy mozna jakos temu zapobiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzaca kuchara
zapobieC się pisze nich idzie do seksuologa, dostanie tabsy i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozzalona
watpie zeby sie na to zdecydowal:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka mam podobny problem Polegający na tym, że: Mam faceta jesteśmy ze sobą już od 5 miesięcy, jestem naprawdę szczęśliwa, że spotkałam kogoś takiego jak on... bardzo mi pomógł, szczególnie po rozstaniu z poprzednim chłopakiem z którym byłam 5 lat...Z reszta on tez jest po nieudanym związku i w sumie nowe uczucie spowodowało, że szybko o tych niezbyt przyjemnych sprawach zapomnieliśmy... Jak zwykle z resztą :))) problem dotyczy seksu :p Sypiamy ze są od czterech miesięcy, wiadomo na początku bywało dziwnie, każdy był spięty, ciężko było przyzwyczaić sie do nowego ciała, dotyku i tym samym odzwyczaić się od starych nawyków....Ale stwierdziłam wtedy, że tak poprostu musi być dopóki się nie dotrzemy :) Kochaliśmy się ciągle, w domu w samochodzie gdzie się tylko dało, w sumie dalej tak jest....z tym, że mój facet nie lubi seksu oralnego i nie lubi pieścić mojej myszki... To śmiesznie ale tylko na początku... nie wiem co z tym zrobić... Każda z nas wie że najłatwiej dojść podczas orgazmu łechtaczkowego i jest po problemie... a mój facet ubzdurał sobie, że dostanę orgazm podczas zwykłego stosunku, bo tak \\\"podobno\\\" miała jego poprzednia dziewczyna, ze mam się nauczyć orgazmu pochwowego, poza tym stwierdził, ze nie lubi lizać ci*ki, nie lubi tego zapachu, smaku itp... Parę razy próbował, ale zajmowało mu to chyba z 40 minut i zawsze kończy się na niepotrzebnych nerwach, stresie, w przeciągu tych 5 m-cy udało mu się tylko jeden raz, podejrzewam, że dlatego, że po raz pierwszy się nie denerwował i słuchał co mu mówię. Dodam tylko, ze nie mam problemu z orgazmem, w ostatnim związku orgazm miałam za każdy razem, zajmowało mu to może, czy ja wiem do 5-8 minut.... a tu takie jaja.... Zakochałam się bardzo.... boję się że to wszystko może spowodować niepotrzebne spięcia... wiadomo chodzę zła jak osa, on też bo twierdzi, że jest w takim razie kiepski w łóżku.... i takie tam bzdury... Co o tym sądzicie, najlepszym rozwiązaniem skoro nie lubi lizać, byłby orgazm pochwowy, ale jak go dostać... ćwiczenia, pozycje, rady...? Słyszałam o rozwijaniu mięśni Kegla, pkt G? no nie wiem... Ludzie dawajcie czadu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie daje satysfakcji, to niech oddeleguje wykonawcę zastępczego. A jeżeli i tego nie zrobi, to napisz do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Stymuluj lub niech on stymuluje Tobie łechtaczkę podczas stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozzalona
Nie chce nikogo w zastepstwie, chce Jego! Moze sa jakies sposoby, aby to cwiczyc? Jesli chodzi o stymulacje: ja nie mam problemu z osiagnieciem orgazmu, ale na pewno nie odbedzie sie to w przeciagu 5 sekund, nawet ze stymulacja lechtaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie z tą stymulacją jest różnie.... jemu się nie chce Mnie to krępuję jak mam robić to sama... dziwne to wszystko... Pochwowy to by mi odpowiadało... A co do rozżalonej no cóż... tylko Chemia.... albo bawcie sie razem a jak ty dojdziesz dopiero zaczniecie sie kochać.... To dobry początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rooosalin
Ale to chyba nie jest normalna przypadlosc?? moze jest jakis sposob zeby temu zapobiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×