Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wsciekla dziewczyna

sprzatanie

Polecane posty

Gość wsciekla dziewczyna

Czy moze ktos i odpowiedziec na pytanie ile sie teraz placi sprzataczce za posprzatanie mieszkania?Wczoraj byla u mnie pani sprzatajaca i omiotla moje mieszkanie(140 m)w 3 godziny skasowala za to 100zl!Zaplacilam ale kiedy wyszla rozejrzalam sie po mieszkaniu i szczerze mowiac jego wyglad nie zmienil sie od momentu sprzed sprzatania.Dla mnie nierealne jest kompleksowe sprzatniecie takiego mieszkania w 3 godziny.Ja zarabiam 2500zl miesiecznie wiec jak latwo obliczyc 100zl dziennie ale za 8 godzin!Skandal z tymi cenami za sprzatanie...

Gość ja sprzątam
Trafiła Pani na jakąś oszustkę. Ceny są wyższe niż jakiś czas temu, ale nie aż tak. Z obliczeń wynika, że stawka tej pani to około 33 zł za godzinę. Stawki aktualnie to 15-20 zł/h. Złości mnie to podwójnie, bo nie dość, że nie porządnie posprzątała za takie pieniądze to jeszcze dodatkowo źle to wpływa na opinie o wszystkich w ten sposób zarabiających. Pozdrawiam:)

witam.ostatnio sprzątałam mieszkanie140m2 przez 6 godzin bez odpoczynku.to jest minimalny czas,aby taką powierzchnię posprzątać,narobiłam się ,ale wszystko aż błyszczało.nazajutrz dostałam telefon z podziękowaniem za dobrze wykonaną pracę .to podnosi człowieka na duchu,bo pożądne sprzątanie to cięzka praca.

to dużo i nie dużo:) Juleczka no masz racje to źle wpływa na naszą opinie!! Sama sprzatam od kilku lat cene oferuje przeciętnie tak jak piszesz 15-20 wszytko zalezy od właścicielów i ich podejścia:) . Czasem mam np. 10 zł a proacodawca sam mi podnosi bo jest zadowolony i uważa że to mało:) Jestem studentką ..heheh jeszcze wiec każdy pieniądz się przyda:) Pozdrawiam wszystkie cleaning lady:) justyna85@gmail.com

to dużo i nie dużo:) Juleczka no masz racje to źle wpływa na naszą opinie!! Sama sprzatam od kilku lat cene oferuje przeciętnie tak jak piszesz 15-20 wszytko zalezy od właścicielów i ich podejścia:) . Czasem mam np. 10 zł a proacodawca sam mi podnosi bo jest zadowolony i uważa że to mało:) Jestem studentką ..heheh jeszcze wiec każdy pieniądz się przyda:) Pozdrawiam wszystkie cleaning lady:)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować