Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda_mamusinka

19letnie mamy

Polecane posty

Gość mloda_mamusinka
emamcia z takimi ludźmi po prostu się nie dyskutuje . Niech sobie tak uważają a my i tak robimy swoje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) ok ja zmykam jak chcesz wyslij mi na meila twojegg to jutro sie odezwe ale dopiero wieczorkiem jak poloze dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeee
a skad wy mozecie wiedziec czego chcecie? dziecmi jeszcze jestescie... kolejne matki "kropeczek" i "fasoleczek" ktore siedza z mezem za granica albo po prostu wpadly i udaja wielki dorosle panie. Skonczcie szkole, zarabiajcie pieniadze w polsce i wtedy myslcie o dzieciach a nie siedzicie w uk i tylko sie ponizacie wykonujac prace ktorej brytole wstydza sie tknac. macie swoja ojczyzne chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emcia skoro jest w 3 tygodniu ciazy to jak może byc 3 tygodnie przed spodziewaną @? przeciez nie zaszła w ciążę podczas miesiaczki.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
emamcia to wejdź jutro na forum :) na ten nasz temacik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
bozeeee ja siedzę w Polsce i nie mam zamiaru wyjeżdżac a Tobie współczuję bo chyba bardzo nie lubisz ludzi albo jesteś bardzo samotna/samotny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeee
Czemu samotna? mam normalny zwiazek... jedyne co to nie pochwalam rozmnazanie sie jak kroliki przez nastoletnie dzieciaki... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
Masz prawo mieć własne zdanie na ten temat, tylko nie rozumiem czemu się tak bulwersujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeee
Przeciez ty matury jeszcze nie masz... ;/ slubu nie masz, pracy nie masz, wlasnego mieszkania nie masz i zachodzisz w ciaze bo teraz taka moda jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
Mature mam za 2 miesiące więc zdąże zdac, mieszkanie dostaniemy od rodziców po maturze, a ślub będzie przed urodzeniem dziecka :) coś jeszcze ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bozeeee owszem rowniez jestem za tym aby miec poukladane zycie by wkroczyc w to dorosłe, ale nie najezdzaj na dziewczyne skoro nie znasz całej sytuacji. Poza tym jesli juz masz zamiar kogos umoralniac to lepiej zacznij od siebie. Pozdrawiam autorke toiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
Wrozka chrzestna dziękuje bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bozeeee czasem te nastoletnie dzieciaki są rozsądniejsze i dojrzalsze od tych Dam po dzwudziestce co mysla, ze jak zdawały z klasy do klasy z dopami to są kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda mamusinka proszę bardzo :p nie daj sobie wejsc na głowe tym zarozumiałym "francuzom" co myślą, z wszystkie rozumy pozjadały :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
wrozka chrzestna nie dam :) za bardzo sie ciesze z tego że będę mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja nie wiem o co Wy się "kłócicie" każdy ma swoje życie, chce mieć dziecko w wieku 15 16 czy iluś tam NASTU lat a niech ma - ja nie chcę i nikomu też do tego :) ja się TYM dzieckiem nie będę zajmowała tylko dana osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
kobietka taka 9_9 masz rację . Tylko niektorzy tego nie rozumieją nie wiem dlaczego . Ale to juz tylko i wylacznie ich problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeee
za 2 miesiace to jest kwiecien... Tworzy sie nowa tradycja widze... najpierw dziecko a pozniej slub itd... Najlepiej liczyc na mieszkanie od rodzicow... Liceum nie ma taka skonczonego, zero warunkow az sie za zakladanie rodziny bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
Ty chyba nie umiesz czytac. Pisałam ze slub przed urodzeniem dziecka a liceum juz bede miala skonczone i mature tez bede miala ! urodze za 9 miesiecy to chyba zdaze nie ! bozeeee no brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bozeee ano kwiecien, a bo co? masz z kwietniem jakies niemiłe wpsomnienia, ze tak go wspominasz? Czy może to jakaś aluzja do mnie? Gdybys wiedziała zazdoścnico co i jak to dałabym Ci prawo głosu, ale skoro nie wiesz to zamilcz i sie wiecej nie udzielaj. Najlepiej mierzyć kogoś swoja miarą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeee
W ciaze zaszlas PRZED matura i slubem. Zachodzac w ciaze zdecydowalas sie na zalozenie rodziny wiec zdawanie matur i sluby nie zmienia tego ze ciaza byla przed tym wszystkim. A ile jestes juz zareczzona z ukochaym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
bozeee widze ze chyba na wsi mieszkasz skoro masz takie przedpotopowe poglady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
nastoletnia mamo piszesz ze sie wyszalałas?? no to dobra kurwa musiała byc z ciebie skoro w wieku 19 nastu lat juz sie wyszalałas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bozeee skoro tak wołasz Boga niepotrzebnie, i jesteś taka wierna zasadom Kościoła Naszego to zamiast portek powinnas zarzucić na siebie habit. Może nie tę drogę życia wybrałas ukochana hmm..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
gryzik nie przesadzajmy ze ku*** ale sie poprostu wyszalalam :) nie znasz innego sposobu na zabawe niz puszczanie sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeee
wrozka chrzestna jaka aluzja do ciebie?? wg tej mamusi za 2 miesiace ma mature. czyli w kwietniu... ja do kwietnia nic nie mam i nie wiem co ty masz z nim wspolnego... sie zes osmieszyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
bozeee jutro 1 marca wiec za 2 miesiace bedzie maj :) jakas ty dokladna hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×