Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda_mamusinka

19letnie mamy

Polecane posty

Kizak pisze do Ciebie pierwszy i ostatni raz :) Teraz sie odgrywasz za jeden z wielu tematów gdzie zostałąs zgnebiona, teraz widzisz, ze nademną mają górę to się cieszysz jak głupi do sera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
ah wrózko widze ze strasznie cie boli to ze ktos zrealizował swoje marzenia ...a ty nie.. sorry trzeba było myslec wczesiej..a terazx to kochaj swoje dziecko i karm je dobrze zeby szybko rosło zebyś mogła szybko wrócic do szoły i swoich marzen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
haha ////szkoły//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
a to nie masz marzen? a to jeszcze bardziej wyrazy współczucia..pozdrawiam matke polke...buziaki ..papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
nie no sorry widze ciazy jestes nie bede cie denerwowała..spoko dziewczyno..bez urazy... ale chodziło o autorke nie cieie..do dzieci nic ie mam..wręcz uwielbiam je..ale narazie cudze... jak bede miała ochote to sobie swoje zrobie..aole uwazam ze dzieci za dzieci nei powinny sie brac..tym badziej jak wyskakuje ci nastka i krzyczy ..TAK CHCIANE,PLANOWANE..a matrua za miesiac czy dwa..//błagam..to przeciez tylko dodawanie sobie obowiazków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
no widzisz..ja mam polewke ity.. wiec jest ok ,,pozdrawiam dobranoc...i najserdeczniej pozdawiam autorke..z dzieckiem i matura za pasem..powodzenia..na powaznie bo potrzebane ci bedzie jak cholera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skazana na blusaa
brawa dla wrózki. trzeba bronic wlasnych poglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrózko, mówić sobie możesz. Tylko tyle mozesz. Wyziera z Ciebie jakieś straszne niezrealizowanie i niechęć do ludzi zrealizowanych i wykształconych. I dlatego gnębisz tych, którzy mają życie poukładane \"w kostkę\" - tak jak planowali. Nie wpadli, zdobyli wykształcenie we własciwym czasie, zwiedzają świat i bywają. Ty z tego kpisz - tylko czy w głebi duszy też byś tak nie chciała? Przecież to wygodne życie. Tobie chyba nie wszystko w życiu wyszło. Ale i tak Ci dobrze życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kicaku, mylne są Twoje podejrzenia, a intuicja strasznie Cię zawodzi:) Poza tym przed kim jak przed kim, ale przed Tobą nie mam zamiaru się tłumaczyć z moich osobistych poglądów:) Widzę, ze niedowartosciowana dziewucha z Ciebie skoro przy kazdej nadażajacej sie okazji próbujesz \"dolac oliwy\" dowartosciowując się przy okazji:) idę spać. Dobrej nocy życzę i wielkiego olśnienia o poranku. Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoba spełniona i dowartościowana nie widzi wszędzie rzekomych aluzji na swój temat, nie obraża ludzi (nawet anonimowo). :)))))))) Ale w sumie ,gryzik słusznie zauważyła, że chodzi o autorkę, a nie Ciebie. Dzieci nie powinny mieć dzieci :) I nie denerwuj się - to są drobiazgi. Dbaj o dziecko. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozka chrzestnka
KICAKU :) wszędzie to znaczy wszędzie:) widocznie masz mylne pojęcie na ten temat:) po 2:) Jak narazie to TY jeszcze ani razu nie napisalas nic pozywtywnego:) gdzie wejde na topik to próbujesz rżnać kozaka i umoralniać innych. Więc? Zdaje się, ze nie podobało Ci się obrażanie ludzi??:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie ludzie problemy :o czasem mi się wydaje, ze niektórzy z was wchodzą na kafe tylko po to, by napsuć sobie i innym krwi, by sobie pokurwić i koniecznie udowodnić sobie samemu, że ma lepiej od innych. Jedni wybierają to, drudzy co innego. Co najdziwniejsze - spójrzcie na swoje matki, ciotki - tam wiek rodzenia i wychodzenia za mąż mniej więcej celował w 19, 20 paro latki. Faktem jest, że za komuny \"opłacało się\" zakładać rodzinę i rodzić dzieci, bo dostawało się mieszkanie z przydziału z miasta :P no ale weźcie pod uwagę fakt, że dziewczyna skoro jest zdolna urodzić dziecko to niech je rodzi, rodzice jej pomogą, a jak będzie brała zasiłki - niech bierze, od tego jest państwo, skoro inaczej pomóc nam nie potrafi. A wy strzelacie do siebie jadem i na siłę przekonujecie innych, że wasze racje są słuszne. Każdy ma swoje sumienie i swoje życie i wchodzenie komuś do niego z butami i przekonywanie że to JA mam rację jest.. niedojrzałe.. Więc pozdrawiam was spełnionych na milion sposobów - to są wasze sposoby i cieszcie się nimi i płaczcie przez nie. Takie życie jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krew zalewa jak sie czyta takie tematy. Jeszcze wrednym pomaranczom nie znudzilo sie napadanie na mlode mamy. Najlepsze jest to, że atakują tylko spowodu wieku, bo przecież kazda mama ma inne zycie, podejscie itp. nawet ta młoda. Brak tu argumentow, ciągle to samo , az wylewa sie z ich wypowiedzi jakis żal, niespelnienie. Boze..., gryzik itd. jestescie poprostu zalosne, ja wam tylko wspolczuje i jest mi was nawet żal .... bo ta 19 letnia matka moze byc 1000 razy szczesliwsza w zyciu niz wy, a to jacy jestescie szczesliwi i spelnieni widac po waszych postach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej ale sie temat rozwija :O szkoda ze tak paskudnie :O a moja ciaza byla planowana i staralismy sie 4 mieiace ale przecierz to nie prawda bo nikt nie planuje ciazy w tym wieku :P nie bede rozwijac tej glupiej rozmowy bo ja jestem tym typem ktory wir ze glupszemu trzeba ustapic :P i z niektorymi nie warto wdawac sie w dyskusje poprostu sensu nie ma :O szkoa ze sa tak ograniczeni ludzie i mierza wszystkich jedna miara ze jak mloda to wpadka albo kurwa a jak stara to jeest porzadna hi hi hi smiechu warte :O na tym koncze moja wypowiedz na ten temat :) a jak si czuje przyszla mamusia ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrozka chrzestna nie napisalam ze 3 tyg przed terminem tylko tydzin przed wiadomo ze nie zaszla w @ ale tygodnie ciazy liczy sie wlasnie od ostatniej @ :) tak wiec byc w 3 tyg ciazy to ok tydzien od zaplodnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama roczniaka
nie chcę cie martwić ale mi też 2 testyi to w jednym cyklu wyszły pozytywne i wcale w ciąży nie byłam... ;( więc może powinnaś to sprawdzić u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunnyyyyyyyy
Hej :) Ja mam 21 lat jutro moj synek skonczy 2 latka , a juz druga dzidzia w drodze;) i powiem Ci jedno ciesz sie. lepiej wczesniej jak wcale. a dziecko nie jest zadna przeszkoda do niczego.Wrecz motywacja i najwiekszym szczesciem.Zycze Ci powodzenia:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 3 testy byly pzytywne ale to nie znaczy ze ciazy nie bylo poprotu doszlo do wczesnego poronienia :( testy w ta strone nie klamia nie pokaze czegos czgo nie ma chyba ze, masz problm z hormonami lub cos innego . Nie stresuj sie napewno u Ciebie wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suunyyy to tak jak u mnie :D ja mam tez 21 synek w styczniu 2 latka mial a druga dzidzia narazie w planach :)no chyba ze w droze ale to okaze sie niebawem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxellllla
niedlugo 15-16 latki beda srednia matek w polsce juz 13-14 latki sie bzykaja:O nie kapujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeee
Emamcia taka madra a robi takie bledy ze szok... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te literowki wynikajace z tego ze mam zepsuta klawiature nazywasz "takimi bledami ' :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×