Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda_mamusinka

19letnie mamy

Polecane posty

Gość bozeeee
Widac ze oboje sa nieodpowiedzialni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
a wiesz ile to jest rok??? bardzo duzo./.wiesz ile przez nop rok mozna sie nauczyc?zwiedzic?doszkolic?? widocznie nie.. no nie dziwne bo juz nie bedziesz miała takiej szansy..zawsze juz bedziesz odpowidzialna za swoje dziecko ,które trzeba ubrac,nakarmic.ululac.pokochac,,..zając sie niem...poczytać.,.. itp .itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrro
a mam takie pytanie? a co z dalsza edukacja, z jqkimis studiami? za co dziecko wychowacie i z czego bedziecie zyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Gryzik :) 1. 14 latka to dziecko 19 wg prawa jest dorosła czy się to komuś podoba czy nie :) i może być dojrzalsza nawet od 30 paro latki - nie zaprzeczysz że nie więc dlaczego zakładasz że autorka nie jest? :) 2. przyznałaś - "można" a czy to poważna decyzja czy nie to wybacz ale nie powinno Cię obchodzić 3. każdy żyje jak chce :) nie musi się to innym podobać :) 4. mają obowiązek dopóki jest nieletnie potem mogą a jeśli chcą to co w tym złego? to Twoje pieniądze są? czy autorka zmusza je do pomocy? nakazuje? 5. nie muszą :) znam takie osoby :) nie znasz nie zakładaj że ich nie ma 6. z dzieckiem można iść do znajomych na imprezę bez %% i bez papierosów bo są i takie , a jeśli do klubu to na kilka godzin załatwić opiekę i tyle :) czy coś się stanie dziecku jak się z nim kilka h nie spędzi? a matki co pracują? ile czasu spędzają z dziećmi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeee
Jak to z czego zyc beda? Z zasilkow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
ide na studia , tylko bede miala teraz rok przerwy , studia skoncze i tak nie ma innej opcji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa dziewczyny piszecie tak jakby dziecko było wielką tragedią, wielkim złodziejem czasu i energi, złodziejem życiowych marzen i zamiarów. żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
no jak to z czego on pójdzie do roboty od rana do nocy..żeby zarobic napieluchy..a on bedzie siedziałą i pisała w przerwie ..karmienie.zmiana pieluchy,lulani.,karmienia,. na foirum kafeteria...buiauhahua jakoa to nieszczescliwa jest..bo swojego mena jkuz od miesiaca nie widizała...bo dziecko płacze..a ona nie wie czemu..bo on ja zdradza..bo utyła..bo ma roztepy..bo ma 20 lat i koleznaki poszły na impreze studencka a ona nie oze..bo wózek sie rozwalił i trzeba nowy..bo nie ma za co opłacioc neta..a to jej jedyna rozrywka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryzik swoja drogą niezły mama musiałą dac Ci wzorzec skoro masz takie twierdzenie [jak wyzej napisalam] na temat dzieci. Za mało Cię chyba przytulali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeee
Dziewczyna nie bedzie miala znajomych niedlugo przeciez... A jak isc na impreze z dzieckiem? Wyobrazasz sobie tanczacych ludzi, muzyke i roczne dziecko pod nogami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeee
Taaa, pojdziesz na studia... Jasne. Tylko ci sie tak wydaje moja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
moja mamuska mnie swietnie przytulała i powiedział mi ze jak chce byc szczesliwa to najpierw mam spełnic swoje marzenia a potem pakowac sie w rodzine..ale widze nie wszycy mieli tak siwtne wzorce domu jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, Twoim zdaniem najlepiej załozyc sobie spiralke i chlac całe weekendy i w miedzy czasie bzykac sie ze swoim wysmienitym facetem, z ktorym ejstes ponad 4 lata:) niezłe marzenia masz. ogólnie wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
wiesz wróko jak by nie było ja juz jedne studia skonczyłam..25 lat tez.. zwiedziłam kawał swiatu..wyszalałam sie..zdobiułam pare gór.. wiec mi wpadka juz nie straszana...ale takiej 19 latce to współczuje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeee
"6. z dzieckiem można iść do znajomych na imprezę bez %% i bez papierosów bo są i takie "... Kobietka tak powiedziala? :/ Osmieszylas sie 3 razy... I dlaczego nazywasz mnie tlumokiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
aha i powiedz mi w którym poscie napisałam ze pije?? alkohol?bardzo jestem ciekawa??? bo ty ciagle o tym chlaniu a ja nie pije...buhaahuahuhuahuha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
no żebys wiedziała bo prowadze własna firme..a studia sa zaoczne..widzisz kobieto trzeba miec ambicje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciągle o chlaniu? ani razu nie napisałam wczesniej o pisciu alkoholu. Za to ty wiele razy to przypomnialas, ze nie wyobrazasz sobie imprezy gdzie pijesz piwo z dzieckiem w obecnosci [cos w tym stylu] nie bede teraz szukac, nie mam na to ochoty i mojego cennego czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambicje? pieniązki kochana, pieniązki :)) przyzwyczaiłąs sie do wylegiwania dupska "na plazy" i tak ci z tym dobrze :) po rpostu nie umiesz sie przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
do czego kurwa???sama zakładałam firme zaczynałam od zera zeby teraz zaczynac cos z tego wybierać ..wiec baba z pieluch nie pierdol mi tutaj o jakim wylegiwaniu sie na pieaskach o o gównie masz pojecie i w dupie byłas..idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laska widze , ze sie produkujesz nad kolejnymi argumentami.. mam skonczone studia, zwiedziłam kawał świata, nie jedną górę...., mam własną firmę... bla bla bla, ta zaraz mi napiszesz, ze Twoj facet jest prezydentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
nie kochana nie jest prezydentem..nawet nie ma własnej firmy..ale jest odpowiedizalny i nie pakuje mi kutasa bez zabespiecznia..a potem nie krzyczy ze jestem idotką bo zaszłam w ciąze... a znam i taki przypadek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżka, ależ Ty jesteś zakompleksiona :) Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przykre jakich masz znajomych. wspólczuję po raz kolejny. Ponadto gratuluję bogatego jak nic słownictwa. Studia skonczone, własna firma , a słoma z butów wychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
w sumie spadam spac.. bo mam ciekawsze zjeciea niz gadanie z osoba któej nawyższym celem w zyciu jest narobienie sobie dzieci i siedzenia na kafe...w wieku nastu lat.. sajonara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×