Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda_mamusinka

19letnie mamy

Polecane posty

uje się nie kreskuje? a jak się pisze słowo spokój? przez "u" czy przez "ó"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widac że te młode mamy
myslą, ze jak dziecko bedzie miało 10 lat to już nie potrzebuje wychowania - najgorsze dopiero bedzie przed nimi. no ale co tu sie dziwić jak sie ma 18-19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaoke nie osmieszaj sie
czy słowo "spokój" ma w swojej budowie końcówkę "uje"? co za tępota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśkaaaaa.....
widziałas, że poprawiłam treść, bo te "uje" nie do ciebie było i zgłosiłam do usniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor Miodek z was
wszystkich byłby dumny! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaoke nie ośmieszaj się -----------> jak narazie ty tu robisz za błazna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśkaaaaa.....
poza tym dodam, że sama jestem młoda i nie wyobrażam, żeby tak jak wy dziewczyny zmarnować sobie życie nieplanowaną ciążą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaoke tu to akurat
ty nie masz racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgggextry
Następna młoda dziwka na topiku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzexrctvyu
Gówniary-było się pieprzyć!KURWISZONY coraz młodsze,fu!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagus1920
czy wy jestescie po je ba ne? ja pierdole zal mi was!! chUj wam do tego kto kiedy ma dziecko!! zajmijcie sie soba-a jezeli wasze zycie jest na tyle ograniczone ze siedzicie od rana do nocy i ponizacie niewinnych ludzi to albo kurWa gimnazjum nie skonczone albo tepota wrodzona nie do wyleczenia! rozumy dwunastolatek a probujecie zgrywac odpowiedzialne osoby??!! zajmijcie sie lepiej zbieraniem pokemonow bo dziecka zadna z was nie powinna miec nigdy w zyciu - po 30tce czy nawet po 40tce. jak wam tak nie odpowiada macierzynstwo w mlodym wieku to wypierdalac z tego forum nie bylo ono zalozone dla was tylko jak mozna przczytac wytluszczonym drukiem DLA 19LETNICH MAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kogos nerwy ponoszą
😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagus1920
ponosza bo jak czytam to wszystko to sie az slabo robi!! skad wy sie kurwa urwaliscie ja nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie się tu dzieje
:) A autorka znikła, musiałaby odpowiedzieć na kilka niewygodnych pytań :) Ale dobrze, dobrze, niech lepiej się pouczy przed maturą, zanim zalegnie bezrobotna w domu, względnie pójdzie na studia zaoczne na koszt mamusi i tatusia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mi tez łzy lecą jak czytam
że ktoś nazywa dziecko fasolką.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Czarne Asisko1313 się tu
zjawiło ze swojego tematu :) Niestety nastoletnia mamusia-założycielka chyba opuściła ten temat :) Nie znalazła towarzystwa wzajemnej adoracji, chwalącego jej spełniony gówniarski kaprys w postaci "fasolinki" vel "bejbusia" :P Może wróci, jak dorośnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolkę zobaczyła
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfdssgd
dziewczyny jestescie nienormalne, co zlego w tym ze rodzice daja mieszkanie skoro maja kase, czy to cos zlego ze rodzice chca zapewnic swojemu dziecku lokum na przyszlosc, chca zapewnic swoim dzieciom start w doroslosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
Jestem :) Nie chodzi o to, ze musiałabym odpowiadać na kilka niewygodnych pytań , bo nie muszę odpowiadać na żadne pytania. Po prostu z tego co widzę nie ma sensu się tutaj udzielać, bo widać tylko kłótnie i nienawiść. A kiedyś tez ktoś mądry powiedział ze " z głupim nie ma co dyskutować" :) I żeby nie było ze komuś ubliżam, bo normalny człowiek zrozumie ze jest to przenośnia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
I topik umarł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka91
ja mam 19 lat i jestem mama 2 letniego chlopczyka i jak sie okazalo w ciazy w 5 tyg. mam mieszane uczucia co do drugiego dziecka. ale...chce urodzic. nie mam serca zeby usunac. boje sie oczywiscie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KattyOprah
Witam, mam 18 lat skończyłam w kwietniu i moja dzidzia urodzi się na początku lipca 2011, wprawdzie jestem dopiero miesiąc w ciąży, ale jak urodzę bede miała skończone 19 latek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Ja jestem w 26 tyg ciąży :) termin mam na swoje 20 urodziny czyli na 4 lutego:) Będziemy mieli synka, był planowany :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robobobo
Bozeeeeee! TYlko tyle masz do powiedzenia? po co generalizujesz? Masz jakieś kompleksy na tym tle? Żenada ile jadu i zawiści się kryje w Twoich postach. Wyobraź sobie, że można mieć 19 lat, miesięczne dziecko i studiować? dla chcącego nic trudnego- no i dla zaradnego a nie zakomplesionego i obrażonego na cały świat w tym 19letnie matki że są szczęsliwe mimo, że wcześniej musiały uporać się z przeszkodami "naprawdę dorosłych". Biedna jesteś w tym swoim dziecięcym myśleniu. A to, że wykrzykujesz ile masz tj. studia dzienne i faceta ze szkoła i samochodem świadczą o Twojej infantylności i niemocy"aaaa! krzycze do Was, słuchajcie mnie, macie być nieszczęśliwe, żałowac do końca zycia bo ja tak chceeeee"!!! ochłoń, i ODWAl się od szczęśliwszych od Ciebie. AAAA bo wyobraź sobie, ze istnieją kobiety -19letnie które się nie puszczaja a ich dzieci to owoce miłości a nie brudnej dyskoteki. Pozdro od wykształconej kobiety która urodziła dziecko w wieku 19 lat, hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×