Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Peppka świnka raz dwa trzy

depilacja twarzy przed ślubem

Polecane posty

Gość Peppka świnka raz dwa trzy

Cześć dziewczyny, mam pewien wstydliwy problem i chciałam się poradzić Was.. Otóż mam owłosione poliki i brodę, wąsik mały. włoski są jasne, kończą się w połowie policzków mniej więcej i jest ich bardzo dużo- nie są takie pojedyncze tylko pełno ich. normalnie nie pudruje twarzy, staram się nie używać podkładów, ale ostatnio coraz częściej jestem do tego zmuszona bo z powodu bardzo słabych naczynek krwionośnych mam wiecznie czerwoną twarz, głównie policzki ;( strasznie to wygląda i zaczęłam używać podkładu. No i teraz włoski na twarzy stały się dużym problem, strasznie je widać pod podkładem i tą całą tapetą. poza tym przez nie nigdy moja twarz nie wygląda na gładko i dobrze pomalowaną:( a ślub się zbliża, wiadomo makijaż musi być. i powiedzcie mi czy któraś z Was poddawała się depilacji woskiem na buziaku? ale nie chodzi o same wąsiki tylko o policzki też? bo to tez by mi strasznie podrażniło ( byłabym mega czerwona) ale pod podkładem nie byłoby widać. z kolei boję się że jak zaczną odrastać to będą taki czarne pod skórą jak u faceta, wiecie takie czerwone kropki...straszny to dla mnie problem;( i pewnie nie chciałabym robić tego więcej, raz tylko , przed ślubem, boję się, że jak raz zrobię to będę musiała znowu. ;( kurde już chyba wolałabym mieć pryszcze:( fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nena24
nie wolałabyś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peppka świnka raz dwa trzy
może masz racje, pryszcze to też straszny problem.. ale ja masakra nie dość, że te włosy to jeszcze początek trądziku różowatego, chodzę czerwona jak burak i jeszcze włochata;( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peppka świnka raz dwa trzy
pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peppka świnka raz dwa trzy
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peppka świnka raz dwa trzy
... jeszcze się zastanawiam... ja może nie umiem tych herów ukryć dobrze pod podkładem, ale może dla kosmetyczki to nie problem az taki...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjnnn
Kup depilator do twarzy ale nie golarkę tylko depilator, po plastrach mozesz miec mocno podraznione. Po depilatorze wloski odrastaja wolniej i jasniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peppka świnka raz dwa trzy
o matko.. nie wyobrażam sobie tego, bo ja przy nogach depilatorem prawie schodzę z bólu:P a co dopiero po twarzy.. nie słyszałam, że jest takie coś do twarzy zaraz poszukam, poczytam:) dzięki za radę:) chociaż wolałabym kurde, żeby mi ktoś to zrobił (kosmetyczka) bo ja to pewnie coś sknocę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peppka świnka raz dwa trzy
dzięki Ci serdecznie:) haha własnie przeczytałam, że to w pędzelku:D już myślałam, że taki podobny do tego co się nogi goli:) o ja ciemna masa:D w tym temacie nic nie wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjnnn
plastrami też boli :P Ja używam depilatora do nóg i raz próbowalam plastrami to ból dużo gorszy niż depilatorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na twoim miejscu wybralabym sie do dobrego salonu kosmetycznego i po prostu powiedziala o co chodzi, kosmetyczki znaja sie na takich sprawach i doradza ci kiedy masz zglosic sie na depilacje, zeby zaczerwienienie zeszlo do slubu (wydaje mi sie, ze max 3-4 dni przed) poza tym nie sadze zebys pozniej miala jakies czarne kropki, lub wrastajace wloski, bo zarost u mezczyzn to zupelnie inna sprawa, a sama piszesz, ze wloski masz jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjnnn
Ten w pędzelku to co innego :p Mi cały czas chodzi o ten drugi, elektryczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peppka świnka raz dwa trzy
.. i myślisz, że ten w pędzelku podoła takiemu zarostowi.. gęstemu?:D byłabym zachwycona... tak w ogóle to masakra z tymi włosami straszny problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peppka świnka raz dwa trzy
Sama już nie wiem-> dzięki do kosmetyczki chyba i tak się właśnie wybiorę bo chce zasięgnąć rady czy w ogóle mogę ten wosk, bo gębę po tym będę miała jak burak. i nie chodzi tylko o to, czy zejdzie ten kolor przed ślubem tylko o to , żeby mi jeszcze bardziej naczynek nie wykonczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej nie ryzykuj dziewczyno
juz lepiej nie uzywaj podkladu wcale i badz zaczerwieniona, bo jak jest podklad to rzeczywiscie beznadziejnie wloski widac. widzialam raz kobiete w autobusie, co wygladala przez podklad, jakby miala bardzo owlosiona twarz...strasznie to wygladalo..ale lepiej nie ryzykuj, zaakceptuj to, ze masz cerę naczynkową i się tym nie przejmuj. podkład olej, skoro bedziesz wygladala wtedy na owlosioną... lepiej byc czerwonym, niz pozniej sie golic na twarzy... choc mysle, ze moze nie byloby tak, ze od razu by odrosly czarne..ale raz tak zrobic, zobaczysz, ze ladnie wygladasz bez (to pewnie twoj kompleks jakis) i zaczniesz to robic regularnie a pozniej jako starsza osoba bedziesz chodzila jak facet owlosiona. nieraz widzialam jakies babcie z wasem i broda ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mila
oczywiście, ze kosmetyczki usuwają owłosienie również z policzków, a podrażnienia powinny zejść w ciągu 24 h. Powinnaś robić to srenio co miesiąc wtedy włoski powinny odrastac słabsze a zarazem ciensze wiec mnie widoczne.zainwestuj to.mysle ze warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peppka świnka raz dwa trzy
lepiej nie ryzykuj--> :D masz racje z tym kompleksem, ale tego jednego dnia chciałabym nie wyglądać jak z pobitą twarzą koloru dojrzałego pomidora:D:P jak mnie zaczną obcałowywać goście to tak to się skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peppka świnka raz dwa trzy
moja mila--> wiem, że usuwają, ja się boje jak twarz wygląda między depilacjami.. zanim urośnie te 4 milimetry czy 5 co można depilować.., żeby to się nie stało czarne i bardzo widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peppka świnka raz dwa trzy
Wiecie co, tak w ogóle to przeczytałam dziś, że to może być od problemów z hormonami.. ja się leczę u endojrynologa na tarczycę.. może i za wysoki poziom testosteronu mnie spotkał.. chyba pójdę sobie zrobić badania a tym kierunku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peppka świnka raz dwa trzy
przepraszam: endokrynologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peppka świnka raz dwa trzy
ale to już i tak pewnie nie zmieni tego, że jestem skazana na te włochy... moja siostra ma to samo, ale jakoś nauczyła się tak malować, że tego nie widać tak mocno. , tylko, że ona ma 35lat i maluje się odkąd miała 15 bo miała straszny trądzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peppka świnka raz dwa trzy
własnie czytałam jakieś opinie dziewczyn na innej stronie.. i pisały, że po depilacji woskiem wąsik im się zrobił ciemniejszy, grubszy i w dodatku miały wrastające koncówki.. na nogach jestem w stanie to przeżyc.. ale na twarzy?? nie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggi ll
jeeeejku TYLKO NIE plastrami !!!! bo mozesz sobie narobić"siniaków" na buzi (jezeli kilka razy przyłozysz plaster) najlepiej idz z kosmetyczką pogadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdvbsrb
wiesz co ja myślę że trochę wyolbrzymiasz te swoje włoski na twarzy, skoro nie są czarne to chyba nie problem że masz lekki meszek na twarzy. jak zaczniesz golic to bedziesz to juz musiała kontynuować. przemyśl to dobrze. kosmetyczka nie jestem więc dokładnie nie wiem ale ja bym chyba sie nie zdecydowała, ja mam lekki meszek nad warga ale wole to niz grube czarne wąsy potem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peppka świnka raz dwa trzy
:D ;) masz rację tylko, że ten meszek jest na całej twarzy a nie nad wargą i jak sie maluję widać to, podkład się brzydko rozkłada. a jak się nie pomaluję to będę wyglądać jak pomidorek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peppka świnka raz dwa trzy
dziękuję na pewno tak zrobię dziękuję Wam dziewczynki za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owłosiona małpa
ja też jestem hojnie obdarowana włosami - wszędzie. I jesłi mogę mieć radę to tak - jeśli masz zamiar usuwać te włosy z twarzy to poradź się kosmetyczki jak to zrobić. I ja nie wprowadzałabym tej depilacji w stały zwyczaj - jeśli już to tylko na wielką okazję. Z czasem, jeśłi bedizesz depilować regularnie, to zaczną Ci te włoski wrastać -widzę po sobie - mi nawet brwi wrastają, poza tym jak zaczynają odrastać to są widoczne w postaci takich czarnych kropek. Wąsik depilowałam plastrami w wosku tylko raz. Niby wyszło ok, ale po kilku dniach, doszło do zapalenia mieszków włosowych, co było widoczne miejscami w postaci takich białych ropnych syfków (juz lepszy był wąsik). Zastanów się najpierw, zanim się na to zdecydujesz. Może moje problemy wynikają stąd, że mam włosów b. dużo, są grube, twarde, sztywne i pewnie stąd te problemy z podraznieniem i wrastaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam
robioną depilacje twarzy bo niestety zażywałam sterydy i duzo sie ich pojawilo a mam ciemne włosy, zrobiła mi to kosmetyczka ok miesiaca temu i do tej pory jest ok nic nie widac, wiec mozesz jak najbardziej sprubowac, ja nie zaluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×