Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

Hehe Anabelkaa a ja już bym chciała mieć swoje szkraba przy sobie :D a to jeszcze tyle czasuu, jejuuu całe 4msc ... Jakoś tu cicho dzisiaj na tym forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarinka u mnie też paskudnie, nawet nie wyjdę dzisiaj z małym na spacer, bo straszny wiatr i zaczyna padać deszcz :( Wysyłam Ci zaproszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale z Was laskii , normalnie szok :D a dzieciaczki macie przesłodkie, takie kochane, super urwiski - tylko pogratulować:) U mnie na szczęście nie pada i wiatru też nie ma, ładna pogoda na spacerki, ale nie mam z kim spacerowąć więc siedzę w domku, bo nie będe ciągle z psem latałą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaak z Ciebie też niezła laska :P Ani się nie obejrzysz, a już Twój szkrab da Ci się we znaki po tej stronie, jeszcze będziesz tęskniła za obecną sytuacją. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już się znamy nie tylko z kafe.. fajnie widzieć z kim się rozmawia:) My zaraz jedziemy do carrefoura bo są różne promocje na kaszki, deserki i ciuszki. A w ciąży to codziennie z pieskiem na spacery latałam i to po parę godzin bo inaczej to pierdolca w domu dostawałam, teraz to jakoś maluszek czas zajmuje ale i tak wole na spacerki wybywać, już nie długo będę częstym gościem ZOO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki;-) U mnie dzisiaj nie najlepiej jakoś słabo się czuje i ospała jestem;-( ja mam anemie od 2mc-y i biorę ciągle żelazo;-( Gosia i Catarinka wysłałam wam zaproszenia na nk, bo nie chcę wklejać linka ze swoim profilem;-( Pozdrawiam, będę później;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem tylko co chwila biegam patrzeć do piekarnika;-) uwielbiam ciasto drożdżowe tylko nigdy mi nie wychodzi;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem.. własnie wróciłam po spacerku z pieskiem :D i o mało co po wejściu do domu nie zaliczyłabym gleby.. jakoś noga mi się powinała i bym się wywaliła dobrze że się złapałam szafy, masakra.. aż mi serce zaczeło walic jak oszalałe, a mój maluszek bryka, pewnie się wystraszył i myślał co ta głupia matka wyprawia heh.. ale dobrze że nic sie nie stalo, ufff :)) oo widże że u Was same smakołyki, podrzućcie troche, chętnie bym zjadła kawałek ciasta:) ja może jutro jakiś sernik wyczaruję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sernik to kolejne ciasto które mi nie wychodzi;-( ja najbardziej lubię babki i ciasta kremowe i one zawsze mi wychodzą;-) mój maluszek dzisiaj spokojny, ale pewnie się uaktywni, mam nadzieje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie zbytnio nie przepadam za ciastami z kremami i wszelkiego rodzaju masami.. najbardziej to lubię właśnie sernik i jabłecznik i najlepiej mi wychodzą, mmm, aż se smaka narobiłam :D Ja już się nie mogę doczekać tej wizyty i tego usg połówkowego.. lubię oglądać mojego szkrabka i ciekawa jestem jak urósł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie, bo nic się nie dzieje a jakbym chciała to i tak muszę zapłacić dodatkowo;-) Ja będę miała już tylko usg pod koniec ciąży;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUTRO MOJ SYNEK DO BABCI HEHE A JA Z MEZEM NA BALE UDERZAMY HEHE JA Z BRZUCHEM DOBRE.... IDE SOBIE POSIEDZIEC WSZYSCY Z PARAFII IDA TO MY TEZ DOSTALISMY ZAPROSZENIE BO KOLEDZY URODZINY ROBIA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewcynki,ja dopiero teraz mialam dzis zakrecony dzien,rano to co zwykle w domku sie robi,potem szybko obiadek,spacer z mala i musialam do zusu jechac po taki papier do wychowawczego i do pracy tez po dokumenty ,potem jakies zakupy i wkoncu teraz mam luz wiec moglam wpasc...ale pogoda nam sie popsula jak bylam z nika na spacerze to slonko bylo a teraz pada deszcz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasto wyszło pyszne;-) jutro jadę rano do laboratorium zrobić morfologie i badanie moczu, pewnie znów spadła mi hemoglobina;-( czasami czuje się jak lekomanka, biorę żelazo, witaminy i czasami jakieś inne dodatkowe - nie trzeba jeść;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.. ale jestem szczęśliwa.. pół dnia w aucie, cały Wrocław zjeździliśmy ale wybrałam wreszcie spacerówkę i kupiłam. Już ze sklepu młoda w niej jechała i obydwie zachwycone jesteśmy. Chicco Simplicity. Ale fajniutka i poręczna... dobra ja zmykam się szybko kąpać i małą trzeba do snu szykować, może odezwę się później jak młoda przy cycuniu będzie już spała. Mmmmm... smaka mi tymi ciastami narobiłyście:) Ja też w ciąży ciągle robiłam.. najczęściej sernik bo uwielbiam, i przeróżne z galaretkami i owocami... mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładny ten wózek, szkoda tylko że ma plastikowe koła ja tam obstaję za pompowanymi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W gondoli ja też ale w spacerówce nie robi mi to tak różnicy bo już większe dziecko, poza tym zależało mi na lekkości bo znosić ją samej i jak będę chciała jeździć do mojej mamy to jeszcze autobusy mnie czekają a na pompowanych to waga od 10 wzwyż... no chyba że za ponad 1000zł ale jeszcze nie oszalałam;) Lub jakieś bez firmowe coś.. oglądałam dzisiaj różne i w każdym sklepie polecali chicco liteway, multiway albo właśnie tą simplicity ( w tej grupie cenowej). Mam nadzieje że będzie mi dobrze służyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie najważniejsze żeby wam pasowało;-) zmykam spać, buziaki dla wszystkich;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×