Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość Mamcia_rocznik_87

Zapraszam mamy z rocznika `87 Napiszcie coś o sobie, skąd jesteście, jak wasze pociechy... a może dopiero planujecie? Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajeciaDlaNiemowlat
jestem z radomia maj 87 Mam 11 miesięcznego synka Kubusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocław, 6 msc bobasek:) Co u was dziewczynki? Mężowie, szkoły, praca? Ja nie dałam zaciągnąć się do ołtarza, wole związek partnerski nadal i z tym mi dobrze, szkołę skończyłam na średniej, pracowałam aktualnie nie. Może kiedyś studia, praca- planujemy coś własnego Witam i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość richwomenqw
mam poltorarcozna coreczke:) studiuje zaocznie ,mam meza dom,dwa samochody i 50-80 tys na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajeciaDlaNiemowlat
richwomenqw to ty szczesciara jestes he he he ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajeciaDlaNiemowlat
ja jestem na wychowawczym mialam to szczescie ze pracowalam troche wczesniej . chyba z 6 msc :) dom maz i kreci sie w kolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
pieniadze to nie wszystko!!! jestem z grudnia 87 aktualnie odpoczywam w domku, jestem w 29tc;-) bedzie synek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajeciaDlaNiemowlat
gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka w dłoni
Melduje się :) czerwiec 87 i jestem w 23 tc ;) z narzeczonym przymierzamy sie do kupna mieszkanka ale zobaczymy jak z tym bedzie. Ja koncze studia on tez, bedziemy mieli synka, pozdrawiam kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też miał być synek:) Mój gin widział chłopca, w jednym szpitalu widzieli chłopca, przy porodzie w innym szpitalu też widzieli chłopca... a jest Martynka:) Hihi A jak sobie radzicie z kontaktami koleżeńskimi? Mi się trochę pourywały, zwłaszcza z tymi imprezowymi koleżankami kontakt jedynie przez internet pozostał... Chyba że na zakupy to w tedy każda chętna i bobas nie przeszkadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka w dłoni
Ja odkąd zaszłam w ciążę to praktycznie nie mam żadnych kontaktów z kolezankami, wiekszość to imprezowiczki, a te domatorki dzieciate to albo są zajęte albo mi się nie chce... :P Catarinka71 Twój post napełnił mnie nadzieją, bo z moim strasznie chcieliśmy mieć córeczkę a wszyscy lekarze widza chłopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
ja 2 lata temu wyprowadzialam sie z miasta rodzinnego i mieszkam z partnerem w naszym mieszkaniu;-) nie mam tu z byt wielu znajomych po za tymi z pracy ale aktualnie jestem na zwolnieniu wiec kontakt sie strasznie ograniczył;-( odpoczywam sobie czytajac ksiazki, ogladajac filmy i namietnie czytajac kafeterie;-) ja mialam usg 3d i wyszlo ze chlopiec i mam nadzieje ze sie potwierdzi bo cala wyprawka jaka juz zgromadzilam jest dla chlopca;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajeciaDlaNiemowlat
ja kontaktu nie mam w ogole chyba ze przez gg albo telefon . jakos malo kto chce odwiedzac . nie wiem czemu czy sie boja ze sie zaraza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
nie czujecie sie takie samotne? ja czasami juz nie wytrzymuje, tym bardziej ze moj przyszly maz pracuje od rana do poznej nocy i siedze caly czas sama w domu;-( ale juz niedlugo bedzie ze mna moj synek i wtedy nie bedzie czasu na nude;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka w dłoni
Mam takie kryzysy że mam ochote zwariowac przez samotność, narzeczony ciągle w pracy, ja nie pracuje, tylko sporadycznie chodze na uczelnie i strasznie mnie wnerwia uczucie "ciągnięcia" w brzuchu, dzidzia sie rozrasta i nie moge nawet wygodnie poleżeć w łóżku i zrelaksowac się w wolny czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
swieczka w dloni ktory to tydzien ze tak ci ciezko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajeciaDlaNiemowlat
czasem czuje sie ale gdy jest juz bobas to niema czasu na nudy. kazda wolna chwila to jak ogromny odpoczynek albo okazja do zrobienia czegos czego sie nie da zrobic gdy ma sie malucha pod reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka w dłoni
tymbarkowa 23 tydzień i już marudze, a przecież ciężko to dopiero ma być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
u mnie 29 i nie czuje ciagniecia brzucha;-) przytylam 10kg i czuje z dnia na dzien coraz mocniejsze kopniaki;-) strasznie pogorszyl mi sie wyglad cery - wypryski no i dodatkowo wypryski na plecach - noramlenie walka z wiatrakami;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka w dłoni
Ja przytyłam jakieś 5 kg ale chyba po wczoraj będzie 6kg hihi bo w zębach miałam drożdżówkę która upiekłam w sobote, ja też z każdym dniem czuje silniejsze kopniaczki czasem nawet i trzustce się dostanie :) ale to "ciągnięcie" mnie dobija, podobno to normalne bo macica sie rozszerza i niektóre tak czują. Fajnie, mamy podobny termin porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
ja mam termin na 25 maja, z pierwszego usg na 22 maja a tak w głębi serca chcialabym otrzymac najwspanialszy na swiecie prezent w dniu matki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka w dłoni
Mi wyliczyli 3 terminy, pierwszy zaczyna się od 15 czerwca a ostatni kończy na 2 lipca i bądź tu człowieku mądry, w środe mam wizyte więc mam nadzieje, że po pomiarach sprecyzują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacynt 22
przyłączam się do dyskusji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka w dłoni
Ale prezent na Dzień Matki byłby niezły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem 87 lipiec;) mam 3 letniego synka i w drodze bliznieta;) 4 mc;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajeciaDlaNiemowlat
bliznieta :) fajnie , sama na poczatku chcialam miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mi też często się nudzi i dobija mnie samotność ale na szczęście jest internet:) W ciąży było ok, dużo spacerowałam, latałam po sklepach, zoo, wypady za miasto, no i dużo czytałam i dowiadywałam się o dzieciach. Teraz taka pogoda że nic się nie chce i tylko w domu siedzimy:( Ale już nie długo wiosna, spacerówka w ręce i będzie można sobie wychodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×