Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

Hej, u nas coś trochę mała kaszle:( Na razie na szczęście nie ma gorączki ale jak dalej będzie kaszelek to pojedziemy do lekarza. A poza tym to pogoda z d*** i nie możemy wypróbować spacerówki w terenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki;-) U mnie 10\' ale szaro i smutno za oknem;-( Rano byłam w laboratorium i myślałam że zemdleję ale obyło się bez;-) Nie mam pomysłu na dzisiejszy dzień, muszę posprzątać i ugotować obiad a tak chyba będzie nuda;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewuszki:) U nas pogoda tez do du**... straszna chlapa się zrobiła i ciągle tylko pada, ehh... Ja od 5 nie spałam bo mały tak buszowałam że nie umialam usnąć dopiero po 7 mi się udało i znowu trochę pospałam:) A my dzisiaj na zakupki do Auchana chyba się wybierzemy a wiczorem może do kina, bo szwgier mówił że sie wybieraja i żebyśmy dołączyli wiec zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarinka ja z moim synkeim bardzo rzadko chodze do lekarza bo mam leki w domu i wiem jak je stosowac;) i mam super lek na wszystko przeziebienie,goraczka kaszel itd.... to jest syropek malinowy nazywa sie LIPOMAL kosztyje jakos 8,50zl jest zarombisty;) moj synek tej zimy praktycznie nie byl chory;) a jak cos sie zaczynalo to dalam ten syropek a na drugi dzien zdrowy zero goraczki tak dobrze dziala na niego 3X1 po lyzeczce kupilismy go nad morzem bo maly mial wysoka goraczke dostal tylo 3 dawki rano bylismy juz na plazy byl zdrowy jak rybka;) od lipca nic innego nie stosuje tylko ten syrop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaaak ale ty masz malutki brzusio;)fajniy;) ja mam taki balon hehe ale mam 2 rozrabiakow z dnia na dzien wylazl haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia ja byłam wczoraj w auchanie, są super promocje na ubranka tylko ze ja mam ich już stanowczo za dużo wiec nie kupowałam;-) body za 4zł są naprawdę świetne jakościowo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja z moją też tylko raz była, jak miała katarek, nie chciałam żeby się na noc męczyła. A ogólnie to podaje mojej Cevikap, jak do tej pory też się sprawdzał zobaczymy czy i tym razem, poczytam o tym Twoim leku i jakbym pojechała to popytam lekarza bo na własną rękę nic wole nie dawać, jakoś przewrażliwiona na tym punkcie jestem Gosiu ja miałam podobnie jak Ty, noce nie przespane za to od rana do południa owszem Tymbarkowa czeka mnie podobny dzień jak Twój a nic mi się nie chce... no ale trzeba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane laseczki:) no weekend a tu taka paskudna pogoda na polu,u mnie pada teraz snieg rano bylo z deszczem i chyba dzis nici ze psacerku:( jak to w sobote jakies porzadki,mama stertke prasowanka ciuszkow Malej a zero checi do tego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga no w tygodniu pogoda ładna była, a teraz jak można zrobić rodzinną wycieczkę to szaruga:( A co do ciuszków to ja wczoraj w carrefour kupiłam mojej prześliczne body z disney`a, jakościowo też super, ale najbardziej to wzory ekstra, 15zł 2-paki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam u mnie ten szal kupowania ciuszkow i robienia wyprawki dla malej...teraz jak tylko mam okazje zawsze cos przytaszcze do domu chociaz mala juz tego tyle ma, ciagle cos dostaje to jej kupimy jak cos sie podoba,moj ostatnio stwierdzil ze niki ma wiecej ciuszkow niz on:)teraz tyle ladnych rezczy,nawet nie drogo mozna kupic cos fajnego...a nie JAK MY BYLYSMY MALE TE CZASY WYPRAWKA NA KARTKI:)CZUJECIE?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam tydzien temu w auchanie nie podobaja mi sie tam ciuszki szczerze mowiac kupilam body jak wrocilam do domu to zobaczylam dziurke mala w jednych z nich i sie wkurzylam spioszki tez zadna rewelacja a ceny takie jak w normalnym sklepie kolo mnie otworzyli lumpeks zarombisty tyle spioszkow bawelnianych nowych kupilam i 2 pary pajacykow z anglii nowki sliczne zaplacilam 30 zl za wszystko jestem bardzo zadowolona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to ciągle jak coś zobaczę to muszę kupić, moja ma już ciuchów na najbliższe dwa lata;) Teraz tak tylko uzupełniam co ładniejszymi... jeszcze nie chodzi a już ma więcej butów niż ja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam mnóstwo ubranek dla Marcelka, aż za dużo i pewnie nie zdążę mu wszystkiego nawet ubrać;-) samych bodów mam z 50 par;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............Wiek.....Miasto..........Imię dz..... ...Data ur. dziecka Klaudia.P.......21.......Wrocław.........Olivierek...... ...20.01.2006r. Catarinka.......21.......Wrocław.........Martynka....... ...24.08.2008r. Anabelkaaa......22.......Garwolin........Jaś............ ...02.12.2088r. Daga5 ......... 23......Żywiec...........Nikola.............15.09.2008 ZACIĄŻONE: Nick........... Wiek.... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię..... Klaudia.P........21......Wrocław .....16/30.08.09......bliźnięta-nie wiem OOOLLL...........22 .............. ...14/sierp/wrz.....nie wiem Tymbarkowa.......21......Szczecin.....29/25.05.09......S -Marcel Gosiaak..........21.... .Jastrzębie...22/11.07.09..... S-Michał Karaoke87........21......Częstochowa..19/.01.08.09.....n ie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............Wiek.....Miasto..........Imię dz..... ...Data ur. dziecka Klaudia.P.......21.......Wrocław.........Olivierek...... ...20.01.2006r. Catarinka.......21.......Wrocław.........Martynka....... ...24.08.2008r. Anabelkaaa......22.......Garwolin........Jaś............ ...02.12.2008r. Daga5 ......... 23......Żywiec...........Nikola.............15.09.2008 ZACIĄŻONE: Nick........... Wiek.... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię..... Klaudia.P........21......Wrocław .....16/30.08.09......bliźnięta-nie wiem OOOLLL...........22 .............. ...14/sierp/wrz.....nie wiem Tymbarkowa.......21......Szczecin.....29/25.05.09......S -Marcel Gosiaak..........21.... .Jastrzębie...22/11.07.09..... S-Michał Karaoke87........21......Częstochowa..19/.01.08.09.....n ie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mykam dziewczynki,bede pozniej,slonko wychodzi wiec jest nadzieja na spacer,hurra.milego dzionka wam zycze buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co do ciuszków to jestem bardzoo wybredna.. bo mi musi coś naprawde wpaść w oko i baardzo sie spodobać i niby dla dzieci wszystkie rzeczy są ładne to ja czasami jak wejde do jakiegoś sklepu z ciuszkami to potrafie nic nie kupić bo mi sie nie podoba i już :) A wy kupujecie takie uniwersalne kolorki ? pytanie do mamusiek z brzuszkami... No Klauida.P to pewnie tak bo jeszcze płci nie znasz ale Ty Tymbarkowa, kupujesz coś typoowo dla chłopca? Bo ja to wszystko raczej w kolorkach zieleni, pomarańczu i żólci.. Klaudiaa a kiedy Ty masz tą wizyte ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubranka w większości dla chłopca, ale rożek kocyk i inne uniwersalne, dziewczynka tez będzie pięknie wyglądała w body z samochodzikiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No małe dzieci to we wszystkim ślicznie wyglądają.. ale ja tam jednak wszystko uniwersalne kupuje, bo różnie to bywa, ale wiadomo że lepiej jak dziewczyne ubierzemy coś niebieskiego niż jakbyśmy chłopca w rózowe musieli :P to by było troche obciachowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinkacipucipulinka
Klaudia przenioslas sie z blizniakow na to forum psuc krew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alee pustkii.. to pewnie dlatego że weekend i wszyscy poza domem, gdzieś w trasie :) Ja też zaniedługo jade na zakupy, potem kino i pizzeria, mmm :D Pozdrowionka mamuśki i brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie gdzieś przewiało, ucho mi za chwilę eksploduje z bólu;-( Dzisiaj tak strasznie się przejadłam obiadem że ciężko mi cokolwiek robić, łącznie z chodzeniem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj tu pusto Ja wysprzątałam pięknie aż można jeść z podłogi;) To jutro rozłożę kocyk i będzie nauka raczkowania. Ale wcześniej pojadę do mamy bo ma urodziny, i w ogóle dzień kobiet będzie, ciekawe czy mój kochany coś mi da:) Młoda już śpi przy cycunia... normalnie relax:) Lubie weekendy, w tedy chłopak najbardziej mi pomaga przy małej, ja co prawda sprzątam ale jest to właśnie swojego rodzaju odpoczynek... no nic, skoro nie ma nikogo to idę polatać trochę po innych tematach i na allegro popatrzeć co ciekawego, 3majcie się laseczki spakowane i rozpakowane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam się przywitać i lecę dalej :) Zmieniam tc w tabelce :) Nick............Wiek.....Miasto..........Imię dz..... ...Data ur. dziecka Klaudia.P.......21.......Wrocław.........Olivierek...... ...20.01.2006r. Catarinka.......21.......Wrocław.........Martynka....... ...24.08.2008r. Anabelkaaa......22.......Garwolin........Jaś............ ...02.12.2088r. Daga5 ......... 23......Żywiec...........Nikola.............15.09.2008 ZACIĄŻONE: Nick........... Wiek.... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię..... Klaudia.P........21......Wrocław .....16/30.08.09......bliźnięta-nie wiem OOOLLL...........22 .............. ...14/sierp/wrz.....nie wiem Tymbarkowa.......21......Szczecin.....29/25.05.09......S -Marcel Gosiaak..........21.... .Jastrzębie...22/11.07.09..... S-Michał Karaoke87........21......Częstochowa..20/.01.08.09.....nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaoke87, OOOLLL, Klaudia P, Daga5... A wy macie profile na N-K?? Część z nas na poprzednich stronach podała adresy to jak macie to odezwijcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×