Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

Hej dziołszki :) Tymbarkowa Ty dalej w dwupaku :P My chcemy już Marcelka zobaczyć ale on pewnie czeka na tatusia, dzisiaj tatuś przyjedzie to jutro Marcelek będzie pukał że chce wyjść:):) Venus widzę że do nas wróciłaś, zapisz się do tabelki bo chyba Cię w niej nie ma... Jutro wizyta.. jeju ale się denerwuję, dziewczynki trzymajcie kciuki żeby wszystko było oki bo boję się i martwie o Michałka.. ale mam nadzieję że bedzie wszystko oki. Sen miałam śmieszny- śniło mi się że Michałek mi stópki wystawiał i normalnie je było widać na brzuchu i liczyłam paluszki hihi :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Hehe mi też się bobas śnił dzisiaj:) Śniło mi się że jestem w ciąży i trzymam rękę na brzuszku i czuje ruchy malucha. Brzuszek jeszcze był płaski ale było czuć ruchy tak jakby od bicia serduszka czy coś, po prostu śniło mi się że żyje bobasek we mnie... fajne uczucie:) Ja już podjadłam sobie tosty i zaraz myszka będzie jadła mięsko a później mam nadzieje że pójdzie na długo lulu. Dzisiaj mi ładnie pospała. Najpierw nie bardzo a później jak już usnęła tak do 8 spała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:) Dziś miałam straszną noc, bardzo mnie bolały nogi, nie mogłam sobie znaleźć miejsca, do tego jeszcze bolała głowa, a już nie mówię o brzuchu, tak jakoś mnie dziwnie kłuje na wysokości pępka.E tam pół nocy nie przestane:( Ooolll zaproszenie wysłałam, no i Marillion zaproszenie przyjęłam:) Verus podziwiam Cię za siłę i chęć do pracy, ja od grudnia jestem na zwolnieniu chorobowym i jakoś ciężko byłoby mi teraz pracować:P Dziś na obiadek robię mielone, zostało mi sporo mięsa mielonego z wczoraj, więc trzeba go wykorzystać:) Dziewczynki, zapiekanka wyszła świetna-polecam, musiałam ją piec ok.godzinkę i 20 min, ale było warto poczekać, mój misiek doprawił sobie jeszcze ją ketchupem0tylko że on nawet jajecznicę je z ketchupem, taki typ, co zrobić:) Ooolll kochana co do bóli pleców to ja w sumie nigdy nic nie stosowałam,ale jakieś 15 minut relaksu na leżąco, lub pół leżąco pomagało, zawsze lepiej było mi potem, teraz to nawet to nie pomaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba spi ja biore sie za prasowanie moze miedzy tym z wami popisze. to dzisiejsza noc byla jakas prorocza z tymi snami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarinka z moze ten sen to byl jakis znak;-) szczesliwa ja nie moge na plecach nawet 2 minut ulezec bo taki bol czuje;( a jak mnie bardzo bola to biore balsam do ciala i kilka krolelek amolu i sie nacieram, pomaga od razu;) wybralam sie do sklepu, zeszlam po schodach i normalnie isc nie moglam, gdzies mnie tak kluc zaczelo ze masakra, mysle sobie wroce do domu ale umre z glodu bo nic nie mam, jakby byl misiek to by poszedl, ale najpierw by sie nasapal ze nie kupuje tego co mi bedzie potrzebne w weekend i ze musze sie sama meczyc;( ale jakos doszlam i warto bylo bo juz sa nasze krajowe truskaweczki - pyszne;) obiecalam sobie ze juz do porodu sama sie nigdzie nie wypuszczam, ludzie patrzeli na mnie jak na jakies chore zjawisko a czy ja jestem chora, nie po prostu nosze pod serduszkiem mojego malego misiaczka;* szczesliwa a ja na obiad dzisiaj chyba ryz z truskawkami zrobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak o snach mowiac to mi sie snilo ze bylam u lekarza i kazal mi jechac na usg bo chcialby sobie jeszcze kilka rzeczy dokladniej obejrzec;( wiecie jaka wystaszona sie obudzilam, ale na szczescie wiem ze wszystko jest oki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa...jak ja Ci zazdroszczę tych truskaweczek:) A obiadek szykuje Ci się wyśmienity:) No teraz na ból pleców leżenie nie pomaga, ale na początku ok. 3-6 miesiąca pomagało:) Czasem Karol zrobi mi masażyk to od razu lepiej, ale wiadomo, nie zawsze jest na to czas i nie zawsze kiedy mnie plecki bolą on jest w domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co mnie to chyba plecy tak w ciazy nie bolaly ... juz dokladnie nie pamietama, ale senna to bylam bardzo ;) ciagle bym spala i spala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co ja to jestem zła na tymbarkową że nie chce nam swojego brzuszka pokazać, strasznie mnie ciekawi jak wygląda... no taka babska natura - ciekawość:) Tymbarkowa dawaj fotę, nie bądź taka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarinka a wiesz ze cudowalam od rana z aparatem i dupa nie potrafie sobie zrobic sama fotki;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co Ty masz za aparat że nie ma samowyzwalacza:( No to zrób fote ale fotka.pl :P Stań przed lustrem:) Przecież tu nie chodzi o to żeby fotka była nie wiadomo jaka tylko żeby brzusio było widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:) Wyspane wszystkie czy nie bardzo?:) Ja dzisiaj dluuugo lezalam:) Ale juz mialam ochote na to od dawna zeby wstac wtedy kiedy mi sie zachce a nie kiedy musze:):P Dziewczyny dziekuje za zaproszenia zaraz tam zajrze. I dziekuje tez za rady bede probowac bo czasem to az sie plakac chce taki bol:( VERUS musisz sie jakos trzymac i nie smuc sie, widocznie ten facet nie byl Was wart i uwierz ze napewno bedzie kiedys tego zalowal:* GOSIU trzymamy kciuki napewno wszystko bedzie dobrze, zobaczysz:* A na TYMBARKOWA to chyba trzeba kogos naslac zeby nie wychodzila szalona sama.... Jak Ci Marcelek zrobi na zlosc i zaczniesz rodzic w sklepie to zobaczysz:)tfu tfu oczywiscie nikomu tego nie zycze:):P Ja dzisiaj ide po buty do slubu bo jak mam miec przymiarke to juz musze miec buty, ale wiecie jak mi sie nie chce?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe dolaczam sie do dziewczyn:) TYMBARKOWA dawaj fotke bo tam pojedziemy do Ciebie:):P a w ogole prosze tymbarkowa o link na NK bo ja to nawet nie wiem jak wygladasz i jak mam sobie Ciebie wyobrazac?:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) ja troche posprzatałam i jestem. U mnie na obiadek dzisiaj botwinka poraz wtóry ostatnio ale uwielbiam ją a poza tym muszę jeść dużo buraków więc jak trzeba to trzeba:) Tymbarkowa dawaj fotke i nie marudź.. jeśli Twój aparat nie ma samowyzwalacza to tak jak Catarinka mówi - stań przed lustrem i juz, fotka gotowa:) Ale mi ten czas niemiłosiernie leci.. normalnie pamietam jak robiłam testy ciążowe, jakby to było pare dni temu a tu już zaraz 34tc zaczynam z Michałkiem he. Pamietam jeszcze jak byłam z koleżanką na zakupach i ona z takim wielkim bebzolkiem łaziła a tu już mala Natalcia będzie miała 3tyg.- no niesamowite:):) Jutro po wizycie idę je odwiedzić:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce Agusia.... porpostu nie lubie takich ludzi ktorzy NAGLE zaczynaja do Ciebie pisac i udawac jacy to przyjaciele a jeszcze niedawno nie pamietali o twoim istnieniu:/ Tak jest fajnie, czasami obejrze przyjaciolki z mamy profilu jak maja nowe fotki noi teraz was ogladam nawet Ciebie AGUSIA W TYM MOMENCIE I TAK JEST OK:):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to sem ja :P http://nasza-klasa.pl/profile/1340055 mój profil na NK bo zapomniałam wcześniej dać:) OLL co do bolów kręgosłupa to radzę zacząć się przyzwyczajać heh mnie na początku to aż tak nie bolał i se myślałam co te baby tak narzekają, a teraz - masakra.. trochę posiedzę albo postoje czy coś porobię, poschylam się i normalnie tak boli że szok, do tego kość ogonowa, muszę się wtedy połozyć, ale na boku, bo na wznak tak jak Tymbarkowa nie dam rady lezeć- chwila relaksu zawsze troche pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGUSIA ale Twoj Kubus ma slodkie wloski:) Jak sie urodzil to mial takie dlugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia wyslalam zaproszenie od mamy.... No ja wiem ze pewnie tylko gorzej bedzie:) Jak siedze przed kompem to na poduszce bo bez niej ani rusz:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez dlugie mial tylko czarne az krucze z czasem mu zjasnialy i troche sie wytarly ale odrastaja . wczoraj mu grzywke podcielam , albo przedwczoraj. jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jakbym mogła prosić którąś mamusie albo Tymbarkową bo pewnie już wszystko ma o spis kosmetyków jakie trzeba mieć dla maleństwa na początek, jeśli którejś by się chciało napisać tak od myślników byłabym bardzo wdzięczna bo chcę już pomału coś kupować a nawet nie wiem od czego zacząć... dzięki z góyr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-sudocrem -oliwka ja uzywalam parafiny cieklej podobno lepsza -mydelko -szampon -70%spirytus do pepka -sol fizjologiczna do przemywania noska i oczek jak przypomne sobie cos jeszcze to dodam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde slodko wyglada:) Gosiu jestem ale to sa bardzo stare fotki, gdzies z gimnazjum:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×