Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aria_nna

Szafy, szafy, szafy

Polecane posty

Gość aria_nna

Witam, Jakie macie szafy u siebie w domach/mieszkaniach? szukam idealnej dla siebie i potrzebne mi porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aria_nna
fajna :D a co to za firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aria_nna
hehe aha :) a wchodziłaś na stronę komandora? bo widziałam tam kilka ładnych, ale muszę się jeszcze dowiedzieć o ceny i popytać na forum czy to dobra firma :) Ale nie wiem jeszcze czy kolorową wybrać, czy taką jak pokazałaś.. a może taką tradycyjną.. sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kant dupy to będziesz musiała
mieć wieczne w szafie poukładane bo wszystko będzie widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aria_nna
też lubię takie kolory i nawet myślałam o podobnym tylko ciemniejszym wpadającym w śliwkę. Dlatego myślałam o tej drugiej w trzecim rzędzie:) Ale w tej co pokazałaś od Komandora to nie wydaje mi się żeby było widać co w środku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aria_nna
dzięki! wzajemnie ps. nick to masz niezły hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
Ja tez planuje szafe i chyba zrobie z mlecznymi taflami i srebrnymi prowadnicami bo to kolor uniwersalny i jak zmienie wystroj to tez bedzie pasowac.Teraz mam szafe z drzwiami z samych luster-porazka calkowita ciagle mycie i jeszcze jest podswietlana z gory wiec kazdy pylek widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aria_nna
a płyty szafy z szyby lakierowanej czy jakiejś płyty? bo widziałam ze jest dużo modeli z tej szyby i zastanawiam się czy też nie będzie problemów z ciągłym myciem :) ale może od koloru to też zależy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwie takie szafy: http://www.voila.pl/277/qwpmv/?1 Wysokie od podłogi po sufit, w środku miejsce na wieszaki, a na górze półki. Zrobione przez zwykły zakład stolarski, 1500 zł za jedną. Mieścimy się ze wszystkim, i jeszcze pół szafy jest wolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura Diaz wiem, że stolarze robią porządne szafy ale ja szukam czegoś bardziej nowoczesnego a obawiam się, ze taki zakład nie zaoferuje mi dużego wyboru. Mieszkam w niedużym mieście gdzie takich zakładów jest może dwa, ale jest tez salon meblowy gdzie mogą mi zamówić szafę od kilku producentów:). Nie wiem czy widziałaś meble Komandor - bo właśnie coś w ich stylu bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam Komandora, ale na to nie było nas stać. Ja w takm razie nie wiem jaka to jest nowoczesna szafa:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) chodzi mi o taką z drzwiami ze szkła malowanego.. może w kolorze szarym albo czekoladowym :) widziałam tez na stronie tego Komandora, że robią też drzwi z maty bambusowej, ciekawa jestem bardzo jak to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aria_nna
Szafa super :) zamówiłam w Komandorze, zamontowali bardzo szybko i sprawnie. Szafa całkiem zmieniła moje nudne do tej pory wnętrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×