Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agamałaagulinka

potrzebuje pomocy może ktoś pomoże

Polecane posty

Gość agamałaagulinka

poszukuje florystki dekoratorki chodzi o dekoracje ślubną kościoła okolice warszawy warszawa !! może macie jakieś namiary na sprawdzone godne polecenia osoby może jakieś linki telefony będę bardzo wdzięczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotczar
.... zrob swoim gosciom mila niespodzianke i podziekuj im uroczym gestem za przybycie na wyjatkowa uroczystosc - Slub , Chrzest, Komunia, Rocznica, Jubileusz, Urodziny, Studniówki, Bankiety i inne. Podaruj podziekowanie z aktualnym zdjeciem, wydrukowanym natychmiastowo, zanim skonczy sie impreza!!! Moje podziekowania to oryginalne wzory i doskonalej jakosci materialy, dzieki czemu zachwyca swym urokiem, stajac sie wspanialym i milym gestem podziekowania dla przybylych gosci. informacja - fotczar@go2.pl - GG 13280951

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej popytaj sie znajomych co mieli juz slub i polecaja jakas firme lub poprostu poszukaj w ksiazce telefonicznej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz 32
Bardzo stresowaliśmy się przed ślubem. Strasznie stresowała nas masa spraw do załatwienia. Nie pomyśleliśmy o dekoracjach. Zdecydowaliśmy temat wystroju przekażemy fachowcom , i nie żałujemy. Magia, nie wiedziałam, że dekoracje mogą tak cudnie wyglądać, piękne kwiaty Wraz z mężem polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy 22
Nasz ślub bardzo nas stresował. Najbardziej stresowała nas cała otoczka wesela- kupno sukni, wybór zespołu itp. W takim zamieszkaniu nie było czasu zaplanować dekoracji. Postanowiliśmy niektóre zadania zlecić profesjonalistom , było warto. Najpiękniejsze dekoracje jakie widziałam, świece, kwiaty stroiki- marzenie Wszystkim Parom Młodym polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×