Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kot ronaki ma

kot robaki ma-pomocy

Polecane posty

Gość kot ronaki ma

sa to glisty-klasyczn przypadlosc kicia juz miala dwie serie odrobaczana zeby sie pozbyc jedno odrobaczanie koszt ok 50zl gdzie robi sie dwa dni pod rzad odrobaczanie i po 2 tyg=150zl i niby bylo ok ale dzis mala znow zwymiotowala z glista:( wet powiedzial ze konieczne znow trzeba powt odrobaczenia w systemie dwa dni pod rzad i po 2 tyg wiec znow 150zl::( nooo dla mnie to przesada majac psa pamietam kupowalam jakas tablete za max 10zl podowalam zwierzakowi i po problemie mam wrazenie ze wet bije na mnie kase poradzcie jakis inny srodek-na owe robactwo kicia ma 6mies caly czas przebywa w domku-i wiecnie robuny::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatona
Zmień weta...Odrobaczanie powinno poskutkować za pierwszym,ew.drugim razem.A za duża dawka środku na odrobaczenie może takie kociątko po prostu otruć.I sprawdź czy nie ma kontaktu ze zwierzętami wychodzącymi na dwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot robaki ma
hej .nie ma zadnego kontaktu z innymi zwierzaczkami a jest jakas wersja tabletek na robaki co by tansza znacznie byla... zeby mnie ktos zle nie zrozumial-kotek jest prowadzany do weta z najmniejsza dolegliwoscia-jednak placic co miesiac po 150 zl za samo odrobaczanie-to ..hm......:(((((((((((((((99 a pan byl taki mily na poczatku nawet royala dal nam za darmo-teoretycznie:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucrezia
to zdecydowanie za drogo :o nie pamiętam ile kosztowały tabletko dla mojego kota ale na pewno nie były takie drogie. Idź do innego weterynarza. Może jest u ciebie w mieście państwowy weterynarz? albo popytaj znajomych kto jest dobry i tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pratel - takie małe tableteczki . 1/4 tabletki dla kota o masie do 2 kg. 1 tabletka kosztuje kilka złotych dosłownie. Po 2 tygodniach należy powtórzyć zabieg. Ponieważ moim kotom ciężko wtłamsić tabletkę odkryłam Profender spot-on - mała dawka w tubce JEDNORAZOWO do polewania na skórę. Kosztuje 22 zł. Zalecam także stanowczo zmienić weta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjk
odstrzelic kota i przygarnac psa. problem z głowy i taniej na przyszłość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybkoszybkoszybko
mam niewychodzące koty,ale je odrobaczam,ostatnio,to koleżanka kupiła mi u weterynarza tabletki (bo szła ze swoim kotem,to ją poprosiłam),kosztowało mnie to parę złotych co to za odrobaczanie za 150 zł? a tabletki-kroję na mniejsze częsci,obtaczam w miękkim mąsle,daję do zamrażalnika,a pozniej ,przy pomocy syna,wrzucam kotu do gardła nazwy tabletek niestety nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdbha
skuteczne odrobaczenie to wbrew pozorom trudna bardzo sprawa. I niestety może się zdarzyć, iż ubocznym jej skutkiem jest wysłanie zwierzaka na lepszy ze światów :( Ceny i sposob odrobaczenia u Twego weta - abstrakcyjne. Oprócz ceny wązna jest też skuteczność i na to trzeba położyć góny nacisk. Poczytajcie tu, naprawdę kopalnia wiedzy o problemach z robalami: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=86719 Farmerko, też tam zaglądnij koniecznie - przyda Ci się na bank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×