Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blancaa

co myślicie o moim wyborze???

Polecane posty

Mam ostatnio wielki problem. jestem już na ostatnim roku studiów , za chwilke bronie mgr. rok temu zaczęłam też kierunek: położnictwo na akademii med. ale zrezygnowałam ponieważ było mi bardzo cieżko pogodzic oba kierunki finansowo, poniewaz kierunek który kończe studiuje zaocznie. I wiem ze w tym roku bardzo chciałabym zacząc znów polożnictwo, tylko problem jest w tym ze co niektóre najbliższe dla mnie osoby jak np. moja przyjaciólka odradzają mi powrót na położnictwo gdyz uważa ze juz by sie drugi raz w to nie pakowała i podaje jeszcze tam swoje powody. czasami myśle ze moze poprostu ona mi w jakiś sposób zazdrosci ze ja miała bym ukończony drugi kierunek studiów i zawzse miałabym wieksze mozliwosci niz ona. No powiedzmy sobie szczerze ze naszły takie zcasy ze czasami jeden kierunek studiow nie wystarcza. ja barzdo bym chjciała wrócić na położnictwo i nie czuje sie stara aby tego nie zrobić, jak Wy uwazacie czy warto sie temu poświecać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dlaczego koleżanka mi tak bardzo to odradza??? naprawde jej nie rozumiem. powiedziała mi ze kończac drugie studia bede już przed 30-stką a liczy sie staż pracy wiec już potem moga mnie do pracy nie przyjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×