Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość harekrishna

faceci z portali randkowych

Polecane posty

Gość harekrishna

wypisują jak to szukają wielkiej miłości,cudownej kobiety bla bla bla, a tak naprawde chodzi im jedynie o seks.wystarczy założyć sobie drugi profil,nawet bez zdjecia,zagadać takiego "wielkiego romantyka" czy ma ochote na seks a ten bez wahania daje Ci numer.żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harekrishna
hehe,no wiem,że tak jest,ale teraz to udowodniłam.bo głupia myslałam,że może są tam jeszcze jacyś normalni,oprócz tych którym oczywiste ze chodzi o seks.ale niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, bo zazwyczaj to jest tak, że nawet jesli facet szuka żony, kobiety na stałę, to nie przeszkadza mu tymczasem, żeby uprawiac dobry seks, jesli sie nadarzy taka okazja. To się nie musi wykluczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, powiedz mi, kto w tych czasach jest do końca normalny :)??? Powiem CI tak: jeśli się czegoś doszukujesz, coś sprawdzasz, to w końcu to znajdziesz.... Może byłaś pierwszą osobą, która zaproponowała mu seks i on się zgodził. Ale czy skreśla go to jako normalnego faceta ? Jeśli tak, to będziesz miała problem ze znalezieniem drugiej połówki, bo w dzisiejszych czasach niestety przygodny seks to jak wyplucie gumy do żucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harekrishna
a kto powiedział ze trzeba siena to godzić.ja nie chce mieć faceta który bzyka się z nieznajomymi babkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harekrishna
a od kiedy narzekanie jest zabronione. poza tym nie ma gdzie szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche starsza 30...
troszeczke sie moge z toba zgodzic ale tylko troszeczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche starsza 30...
poznaląm pezrez sympatie fajnego faceta,z ktrym romansowałam 1,5 roku...pokochalismy sie ,a do seksu doszło tylko jeden raz...ewidentnie nie szukał przypadkowego seksu:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto Ci się każe na to godzić? Ja Ci tylko uświadamiam, jak rozumuje większośc mężczyzn, którzy są sami, a którym się nadarza ciekawa okazja do fajnego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche starsza 30...
napewno sa wartosciowi faceci na portalach,ale trzeba długo szukac,rozmawiac... wiekszosc napewno szuka przygod i wrazeń!){

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harekrishna
ja nie mówie,że nie ma wartosciowych tylko rzadko sie zdarzają.bo nawet Ci którzy szukają czegoś poważnego w teorii,tak w praktyce leca na łatwy seks. ps. a skąd Ty możesz wiedziec jak rozumują faceci,nie jestes facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche starsza 30...
faceci myslą niejednokrotnie dwiema głowami...a powinni jedna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harekrishna
oni mysląjedną, ale nie tą ktorą powinni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, że dorosły facet uprawia seks z kobietą, która nie jest jego stałą partnerką, ale jemu się podoba, oznacza, że jest niewartościowy??? wybaczcie, ale to jest ostre spłycanie tematu i okłamywanie samych soiebie. To, że Wam się wydaje, że jeden czy drugi tak nie robi, nie znaczy, że tak nie jest lub że by nie chciaŁ, gdyby miał okazję. Mężczyźni mają swoje określone podejście do spraw seksu, nie zawsze musi się on łaczyć z uczuciami. I również faceci z klasą wyznają tę zasadę, tyle tylko, że nie zapomniają mimo wszystko nigdy o szacunku wobec kobiety i elementarnych zasadach kultury i taktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harekrishna
ale ja nie mówie o tym chodzi raczej o stwarzanie pozorów, że szuka się czegos wiecej a tak naprawde szuka sie łatwego seksu. o tym mówie jeśli facet jest szczery i daje znaki,że faktycznie chodzi mu tylko o seks,ok ale jesli cie okłamuje,wciska kity a tak naprawde chodzi mu o to zeby zaciagnac do łózka,to to już nie jest w porzadku i nikt tu nie splyca tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chodzi raczej o stwarzanie pozorów, że szuka się czegos wiecej a tak naprawde szuka sie łatwego seksu." rozumiem, ale napisałam Ci wyraźnie - to sie nie wyklucza. Może szukać kogoś na stałe, a zareagować entuzjastycznie na propozycje seksu od pieknej kobiety. No tak to już jest. Nie wiesz tego, jakie sa prawdziwe przesłanki faceta na portalu randkowym, bo tak samo, jak może okłamywac, tak i może obie rzeczy jednocześnie wyznawać. Nic się tu nie musi wykluczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie albo facet szuka tylo
seksu albo chce kogos poznac na stale i nie rozmienia sie na drobne szczegolnie na portalach, bo gry w realu cos mu sie przytrafi to moze na to pojdzie ale siedzenie w necie i wyszukiwanie do seksu nie jest zbyt w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harekrishna
oo wreszcie ktos to rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudka odnosnie Twoich slow: to, że dorosły facet uprawia seks z kobietą, która nie jest jego stałą partnerką, ale jemu się podoba, oznacza, że jest niewartościowy??? to autorka przytoczyla przyklad ze wyslala z profilu bez zdjecia propozycje seksu.. wiec nie wiedzial jak wyglada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harekrishna
ja cały czas mówie o portalach randkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo znowu nudna klaudka
a juz myslalam ze zniknela :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harekrishna
własnie nie wiedzą jak wyglądam, a niektorzy nawet zostawiaja swoje numery. i to faceci ktorzy deklarują ze szukają porzadnej dziewczyny. dlatego to jest zenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po wielu przejściach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest:P ale przynajmnwiej wiesz z takim nie warto sie spotykac :) moge sie zalozyc ze czesc z nich jeszcze bedzie gadac kobiecie ze oni tacy porzadni, wybredni i seksu przygodnego nie uznaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harekrishna
na pewno.załamka.nie wiem czy to tylko ci faceci na portlach czy wiekszosc tak ma.hipokryci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie albo facet szuka tylo
fajny facet jak spotka w realu ładną kobietę to oczywiscie na poczatku mysli o seksie, nie wie czy cos z tego wyjdzie, moze tak a moze skonczy sie tylko na seksie, ale sorry jak siedzi w chałupie i szuka chetnych ktore sie zgodzą na seks i jeszcze wstawia głodne kawalki jak to szuka milosci jest po prostu kretynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×