Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość comyślicieeeeeeeee

Żywy kwiat we włosach?? czy to dobry pomysł??

Polecane posty

Gość comyślicieeeeeeeee

nie chciałabym welonu na ślubie, ponieważ wymarzyłam sobie koka hiszpańskiego, a wówczas byłby on całkowicie zasłoniety welonem. Chciałabym wpiać żywy kwiat, taki, jak w bukiecie. Boję się jednak, ze po prostu on szybko zwiędnie i będzie nieestetycznie. Może lepiej kupić łądny sztuczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze zywy kwaitek
pewnie ze wepnij swiezy kwiat:) mozesz poprosic pania od bukietu slubnego zeby wlozyla go do takiej fiolki.. wytrzma kilka godzin gwarantuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram, taki kwiatek jak w bukiecie (przeważnie dobranym do sukienki) powinien ładnie wyglądać. A faktycznie w kwiaciarniach mają swoje metody na utrwalanie. Sztuczne kwiatki często wyglądają kiczowato i trzeba troszkę się naszukać żeby znaleźć ładny. Sama myślę nad goździkiem we włosach, bo z nich będę miała bukiet, a na głowie ani welonu, ani diademu, już o wianku nie mówiąc :P A jeśli byłby n.p. tylko na wsuwce wpięty, można by trzymać kilka w wazoniku na zapas i wymienić, jeśli się o jego kondycję martwisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiaaa
miałam koka hiszpańskiego i kwiatka i bez problemu wytrzymał całe wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam kwiatki we wlosach, trzymaly sie dobrze przez cale wesele. \9eustome mialam) szczerze mowiac nawet jakos specjalnie nie byly przygotowane. tylko utrwalone lakierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie pytałamo kwiaty eucharis czy będą wytzrymałe w kwiaciarni powiedzieli mi ze są to jedne z tych bardziej wytrzymalszych kwiatów nie są one niczym utrwalane ale nie wolno prykac ich lakierem, poniewaz wyskakują czarne kropki. Najlepiej jak bys poszła do florystki i jej się zapytała jakie kwiaty na 100% wytrzymają całe wesele ona sie na tym zna to poleci ci najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam żywe kwiaty, troszke padły pod koniec, ale pewnie mróz sie do tego przyczynił. Generalnie- byłam zadowolona. Polecam storczyki, ale z tym lakierem to trzeba uważać, bo faktycznie może zczernieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×