Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciekawiony mężczyzna

KOBIETA RYBA - JAKA JEST?

Polecane posty

Gość gość
Rybka musi trafić na swoją dokładną połówkę, wtedy jest słodycz, ogień i odlot. Inaczej sie dusi i żyje w swoim drugim świecie marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli kogos podobnego,odjechanego marzyciela wszystko co piszecie sie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam jedną rybkę i jest tak porąbana i ogłupiała, że szok normalnie, bo dała sobie zrobić wodę z mózgu oszustom i jakoś ta intuicja jej nie pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to musi to być jakiś waleń oszukaniec a nie prawdziwa rybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tu widzę teraz same piranie,za szybą akwarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i mątwy jakieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta ryba to bardzo uczuciowa wrażliwa osoba. Widzi więcej niż inni bo ma bardzo wyostrzoną intuicję. Jest altruistyczna, potrafi oodać potrzebującym ostatnią koszulę. Jest lojalna, można na niej polegać ale tylko wtedy gdy się jest dla niej też lojalnym. Jest romantyczna, marzycielska ale gdy potrzeba staje się z delikatnej rybki rekinem i świetnie sobie radzi w biznesie i życiu. Jednak siłą napedową u niej najczęściej jest miłość. Co może być przyczyną jej upadku gdy uczucie zawiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wilki krwawią w samotności,i tak ma być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko co przeczytalam to o mnie , jestem w szoku !!! Moze dodam jeszcze jedno , udajac popie**olana robimy to w swiadomym dla nas celu . Kazda pani ryba jest inna , wiec rozne sa jej odchyly ale zaznaczam przemyslone :) . Zgadzamy sie wszystkie w jednym , intuicja , intuicja , intuicja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryby są okropne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zona - ryba w lozku jest jak kawalek drewna. Nie do uzytku. Poza tym jest wredna, nieszczera, przemadrzala i (co najgorsze) strasznie msciwa. A co do tych rybek ktore tak pieknie o sobie pisza. Wasze zdanie jest subiektywne, moze wypowie sie ktos z waszego otoczenia jakie tak naprawde jestescie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam kobiete rybe , fakt bardzo wrazliwa, w lozku ogien , jednak wystarczy jak poczuje ze czegos nie jest pewna to momentalnie sie blokuje. daje z siebie bardzo duzo ale i wymaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzy slowa ktore definiuja moja kobiete to: zawisc, zazdrosc, egoizm. W lozku bardzo bierna, nie to, ze ulegla, po prostu bierna. Lezy i czeka nie wykazujac zadnej inicjatywy. Czytajac wypowiedzi innych dochodze do wniosku, ze trafil mi sie jakis wadliwy model ryby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakaś nie ryba,ryba to esencja emocji,wszędzie w życiu i w łóżku demon sexu,ale musi poczuć to coś być może nie działasz na nią świetne kochanki,artystki i kucharki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Demon sexu ? to mało, jestem rybą i wszystko kojarzy mi się z sexem, już mnie to wkurza. Zwłaszcza gdy niewiem, coś jakby ,,promieniuje,, odemnie i faceci to wyczuwają i uderzają w amory. Jestem mężatka i czasem mam problemos z tego powodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakaś nie ryba,ryba to esencja emocji,wszędzie w życiu i w łóżku demon sexu,ale musi poczuć to coś być może nie działasz na nią świetne kochanki,artystki i kucharki xxx Tak zwłaszcza kucharki. :D Jak raz obiad zrobiła to śmierdziało nie tylko w całym domu, ale i jeszcze na działce, aż wszystkie psy we wsi w budach się pochowały :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaman artysta
"Artystki" też nie złe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak, dobre kucharki. LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biernosc kobiety ryby w lozku spowodowana jest tylko i wylacznie postawa jej partnera . Kobieta ryba kocha sex , jesli natrafi na kochanka , ktory potrafi wzbudzic u niej pozadanie ...facet nigdy juz od niej nie odejdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZAMAN bez niczego
Spełnienia marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rryybbka
wzajemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one sa magiczne , trudno sie przy nich nudzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieprzone, rozchwiane emocjonalnie, zmienne, niepewne siebie, lojalne, uczciwe i potrafią gryźć jak piranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurekextremalny
Jedna pirania szkody nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryba rybie nierowna :) zmienne , niezdecydowane tak to prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarik na102
Lubię rybi mózg na gęsto,jest taki słodkokwaśny. Ide z psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybciaaaa
a Twój piesek umie aportować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarik na102
jak coś potrzebuje>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka183
Ryby cech**e dobre serce,dużo ciepła i chęć pomocy innym,łagodne usposobienie ,wrażliwość i kobiecość.Łatwo można je zranić i doprowadzić do łez.Kiedy rzeczywistość wyda się im zbyt szara uciekamy w romantyczny świat marzeń.Pozdrawiam wszystkie rybki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sporo się zgadza,ale ja sama i moje znajome ryby,jestesmy mało łagodne,zdecydowane,takie harpie nie ryby.ale to jedna ze stron poza tym kobiecość,wrazliwość albo nawet nadwrażliwość i lubimy kreować swoje otocznie na mniej szare niż rzeczywistość to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×