Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wioluszka1

rysujaca zmywarka

Polecane posty

Gość wioluszka1

mam problem , moja zmywarka bardzo rysuje garnki, mam ja od stycznia, garnki sa bardzo poharowane jakby ktos jezdzil po nich nozem, dzwonilam dzis z pytaniem do serwisu, powiedzieli ze zle uzywam srodki czyszczace albo mam zle garnki, nawet jesli to pprawda by byla to niemozliwe by przez miesiac tak garnek sie zniszczyl, nie uzywam jej codziennie,,,, jeden wlozylam tylko raz garnek z zeptera i tez sie porysowal -ale dzwonilam do firmy zepter i powiedzieli ze te garnki jak najbardziej nadaja sie do zmywarek, w serwisie boscha twierdza ze zmywarki tak nie rysuja garnkow, co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
czy moze mi ktos pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemy z poprzedniego topika
że zmywarkę masz bosha,a garniki zeptera......a jakiej marki chochelka była? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
nie wiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
naprawde dla mnie to wazne, mam male dzieci - blizniaki i nie bylo mnie stac na zmywarke ale namowilam meza , a ty jeszcze trzeba chyba nowe garnki, ale co zrobic bo w serwisie mnie zbyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne woda nie może rysować
garów, tam nie ma takiego wysokiego ciśnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemy z poprzedniego topika
a ja mam AEG i mi nie rysuje :P ps.bliźniaków też nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może tego zeptera
na bazarze kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak porysowała? Od środka? Od zewnątrz? To nie jest raczej możliwe... Chyba że śmigło ocierało się o garnek, ale to powinnaś słyszeć. Może po prostu wreszcie garnki się domyły i odtłuściły, dlatego rysy wyszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
nie na bazarze, skoro nie masz nic sensownego do powiedzenia to sie lepiej nie odzywaj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
mella, to nie rysy tak garnki sa porysowane jakby srybokretem ktos charowal, jeden nadaje sie do wyrzucenia, uzywalam proszku ludwika bo tak w sklepie mi doradzili, garnki porysowane sa w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty się chcesz
w tych garach przeglądać czy w nich gotować? każdy garnek z czasem będzie porysowany,wszak się go używa!!! poza tym zawsze możesz ręcznie je myć skoro takie cenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
jeden garnek po miesiacu czasu nadaje sie do wyrzucenia, poprostu nie wiem co mam zrobic , czy reklamowac, bo jak dzwonilam do serwisu to mnie zbyli, ze albo srodek czyszczacy albo garnki zle, ale u znajomych nic takiego sie nie dzieje i jak ktos to widzi to wszyscy sie dziwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
tak się zastanawiam, może to dlatego ze nie wpusciłam ksiedza po kolędzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
nie podszywaj sie podemnie , i wynos sie z tego topiku, ktos mi ukradl pseudonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
WPIS OSTATNI NIE JEST MOJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
raz jak włożyłam do niej nocnik ze stali szlachetnej to przedziurawiło na wylot, no ale przeciez w serwisie nie powiem że nocnik wsadzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
jakas swinia nie ma co robic i sie podemnie podszywa, ostatni o nocniku nie jest moj, nudzi ci sie kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponny
Moze nie ustawiasz sztywno garnków i końce prętów kosza rysują je podczas gdy garnki się przesuwają. Sprawdź wykończenie koszy - druty powinny być dokładnie pokryte plastikiem. Chyba, że sól albo proszek masz z piaskiem, ale wtedy i z zewnoątrz byłyby uszkodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
moje kosze sa skladane i garnki i prety nie dotykaja dna garnkow bo dno w srodku wlasnie jest porysowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trujesz chyba na wszystkich forach na ten temat , żenada, jak pragnę podskoczyć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
czasem, ale to rzadko wkładam do zmywarki ekologiczne koszyki z wikliny i na nich ustawiam garnki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj, nie ma szans, żeby zmywarka porysowała ci garnki jak śrubokrętem! Bo niby jak?? I czemu tylko w środku? Lepiej przepytaj domowników - albo popodglądaj skrycie. Nie masz jakiś młodocianych w domu? Bo to najbardziej podejrzana grupa :P Czy mąż dba o rzeczy? Czy zdarza się mu wyskrobywać zwykłą łyżką resztki z garnka zamiast drewnem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież to co ona wypisuje to jedna wielka bzdura - jak można ekologiczne z wikliny kosze kłaść do zmywarki.My się wysilamy , a ona ma zabawę - gówniara jedna !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola - rozróżnij to co piszą podszywacze od tego co pisze ona :) Ale zanim zacznie się podejrzewać Bogu ducha winną zmywarkę, która nie ma możliwości technicznych popełnienia zarzucanych jej czynów trzeba zrobić śledztwo na swoim podwórku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
jolu, to n ie ja pisalam o tych koszykach wiklinowych, chyba nie myslisz ze ktos naprawde wlozy koszyk do zmywarki, ktos sie podemnie podszywa, i wcale nie pisze na wszystkich topikach, , no nic- jutro pojde zlozyc reklamacje, i napewno moj maz nie rysuje mi zmywarki pokryjomu, nie widzicie tego ale rysy sa okropne jakby pocharowane srobokretem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
a pozatym jolu z kad wiesz ze truje na wszystkich forach, to ty chyba nic nie masz do roboty skoro czytasz wszystkie topiki a nic sensownego nie umiesz doradzic tylko kogos obrazasz i sie pod kogos podszywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
napisalam bo myslalam ze ktos mial podobny problem i nigdzie wiecej nie pisalam, ale widocznie komus sie nudzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się porysowały niektóre szklanki z arkoroku.Ale tylko brązowe,najstarsze więc może po prostu nie nadają się do takiego zmywania.Co do garnków,nie mam pojęcia co może je rysować.Ja co prawda zeptera nie mam,ale koleżanka myje i są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na forum ogólnym , to był pewnie twój duch + z tak samo brzmiącym tematem. I już się całkiem wyluzowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×