Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A*N*U*L*K*A

Kto buduję dom? Jaki wybraliście projekt? Na jakim etapie budowy jesteście ???

Polecane posty

Gość Tomm202
@waldekk - faktycznie ArCON jest całkiem fajnym i dość intuicyjnym programem, a nowa wersja jest na prawdę bardzo spoko. Tylko do obsługi trzeba mieć chociaż podstawy fachowej wiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja z własnego doświadczenia polecę http://ekspertyza-budowlana.pl/ :) Mają ogromny zakres usług - mnie wspomagali przybudowie domu w zakresie przygotowania projektu budowlanego i potem wykonaniem ekspertyzy budowlanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristof11
Jestem na etapie wybierania okien do domu, ale nie umiem się zdecydowac na materiał. Logiczne wydaje się zamówienie plastikowych, ale nie wiem czy nie będą za liche. Może lepiej drewniane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapslowy
Wbrew pozorom plastikowe okna są naprawdę wytrzymałe, a na przykład z nasłonecznieniem czy warunkami atmosferycznymi radzą sobie lepiej niż drewniane. Sprawdź sobie Oknoplast, to jest przykład mocnych okien z PVC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robimy kuchnię. Projekt jest w trakcie przygotowań. Bazujemy trochę na tym, bo zupełnie sami. www.urzadzone.pl/a/waska-kuchnia-w-ksztalcie-i-i-l-jak-zaprojektowac-i-urzadazic-20093.html#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robe
Przewaga okien PVC nad drewnianymi jest bardzo duża. Przede wszystkim, nie trzeba ich co roku konserwować, a to może nieść ze sobą bardzo duże koszta. A kupując okna PVC możesz wybrać sobie okleinę, która będzie imitować wyglądem drewno. Np. w Pixelach jest chyba około 10 kolorów do wyboru. Plusem też jest to, że wpuszczają więcej światła do pomieszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My budujemy wg indywidualnego projektu, wybraliśmy dom energooszczędny, długo nam zeszło, aby znaleźć doświadczoną ekipę, ale udało się i niedługo prace na budowie rozpoczyna firma http://espiroproperty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristof11
Ale na jakiej zasadzie to działa. Jak okna mogą wpuszczać więcej światła do pomieszczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryka

My już na szczęście kończymy przygodę  z budową domu. Ale mogę ci powiedzieć ze największym problemem u nas było wybór odpowiedniej, zaufanej firmy. Nasz wybór stanął na firmie wood-house. Być może dlatego że my budowaliśmy dom z drewna mieliśmy problem z firmą ale ta akurat się sprawdziła. Nie byli drogą firmą pracę wykonali rzetelnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

my dopiero zaczynamy, zdecydowaliśmy że wybudujemy dom Gamebo 101 z firmą Gamebodom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ecik

Co do domu, to obecnie jesteśmy na etapie wybierania okien i drzwi, a budujemy się w okolicach Katowic 😉 Jednak w takiej odległości od centrum, by mieć spokój. Sąsiad obok którego się budujemy polecił nam salon Oknoplastu na Armii Krajowej. Mieliśmy szczście i trafiliśmy akurat na zimową promocję. Z tego co dobrze pamiętam, to ona trwa jeszcze do 18 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

My już na etapie meblowania ostatnio udalo się nam upolować świetny komplet wypoczynkowy na modernomeble.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

my na etapie wykończania teraz zajmowaliśmy się oświetleniem i naszym zdaniem najlepsze miejscem jest azzardo.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dean

my na szczęście juz projekt wybralismy, szukałem długo, znajomy polecił mi ta autorską pracownię projektową https://projektyka.pl i kupiłem gotowy projekt domu. Mają bardzo nowoczesne, ciekawe projekty , indywidualne także wykonują ale mnie spodobał się ich projekt gotowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×