Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

la_fin_du_monde

Też se casting urządzę, a co!

Polecane posty

Jako że prezentuję pragmatyczne podejście do życia, bedzie krótko i konkretnie :classic_cool: Wymogi stawiane kandydatkom: - wzrost do 170 cm - tak, żebyś kiedyś mogła założyć szpilki; - wymagana wysoka inteligencja, pożądane IQ na poziomie co najmniej 125-130; - preferowane umysły ścisłe, z humanistek tylko filozofia; - nadwaga nieprzekraczająca 10 kg :classic_cool: ; - preferowane krótkowłose rudzielce :classic_cool: ; - umiejętność obsługi pralki automatycznej (to tylko w perspektywie dłuższej znajomości). CV wraz ze zdjeciem i listem motywacyjnym prosze kierować na mail, bądź też proszę zgłaszać sie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la_fin wiesz ze rudych juz ni ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzielce są tylko "preferowane", kolor włosów w zasadzie może byc dowolny :classic_cool: Wciaż mam pustą skrzynkę, proszę sie pospieszyc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja - pomorze srodkowe
filozofia? ;o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la-fin tylko skrzynkę masz pustą?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia 18 "Ale po co się spieszyć jak sam przyznajesz , że masz jeszcze pustą skrzynkę ?" Bo jestem niecierpliwy, a poza tym nie będę dzis tu siedział non stop do wieczora :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la_fin wiesz staram sie Ci pomóc i nakierowc rozmowe na te ciekawsze tematy dla wiekszosci kobiet :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia a jestes ruda?:P albo filozofka?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la_fin a humanistka z analitycznym umysłem?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia 18 Nie ruda A czy filozofka ? Nie wiem , ale za to dobra z przedmiotów ścisłych no to kochana masz wiecej niz jeden problem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyskretna taka naturalna z piegami jestes?:classic_cool: la_fin masz pecha takie to juz przewaznie zajete :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"La fin - uwazaj, bo sie jeszcze zakochasz we mnie... A Ty skad jestes??" Też się tego obawiam :classic_cool: A skąd - powiedzmy że stolica :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiechnięta i niegłupia
- wzrost 166 - IQ 134; - filologia z zamiłowania, ekonomia, bo praca ma mnie utrzymać - 54kg - średniowłosy rudzielec (latem nieco piegowaty) - mogę obsługiwać pralkę jeżeli Ty potrafisz zrobić blok czekoladowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"uśmiechnięta i niegłupia - wzrost 166 - IQ 134; - filologia z zamiłowania, ekonomia, bo praca ma mnie utrzymać - 54kg - średniowłosy rudzielec (latem nieco piegowaty) - mogę obsługiwać pralkę jeżeli Ty potrafisz zrobić blok czekoladowy" Blok potrafię zrobić - żaden problem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo a ja myslałam ze się juz ideał zgłosił :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×