Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tort weselnyy

ile moze kosztowac tort weselny na 70-80 osob?

Polecane posty

Gość tort weselnyy

tak okolo, orientacyjnie, bo nie orientuje sie w ogole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellouuuuuuuuuuuuuuuuu
około 400 zotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też będziemy zamawiać na 70 osób (ok.8-9 kg). Narazie tylko pytałam w cukierniach- przedział cenowy od 25 do 44 zł/kg. W jednej cukierni za przybranie kwiatami- 70 zł za wiązankę na każde piętro (gdyby były 4 piętra, to drugi tort by za te pieniądze wyszedl ;-)). Ale mnie nie podobają się zbytni żywe kwiaty na torcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_O_B_R_A
W Warszawie za tort na 80 osób (10kg) płacę 600 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie torty wybieracie chodzi mi o smaki itd? Bo ja wybrałam tort czekoladowy, nie nawidze tortów tego smaku itd a jak jadłam ten to był przepyszny, czekoladowe ciasto i czekoladowy krem, tylko normalnie jest on oblewany ciemną czekoladą, w tym przypadku bedzie białą... mi sie zadne przybrania nie podobają a juz w szczególnosci z zywych kwiatów:O Ja myslalam raczej o jakis takich nie równomiernych rozmazanych szlaczkach wlasnie tej ciemnej czekolady na tej jasnej i do tego ewentualnie jakąs czekoladową ozdobę tylko taką delikatną:P i u mnie 29zł/kg gosci z nami bedzie ok 70osób+ zespół+kamerzysta+(jakies 3-4osoby które będą na kuchni) a więc razem ok 80 osób licze po 10-15 dag na osobe wychodzi mi 350zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy też czy z bitą śmietaną czy na masie cukrowej / plastycznej. U nas w Giżycku 42zł/kg na masie, a 36zł/kg na śmietanie. Niby 100g na osobę ale lepiej co do gram nie liczyć bo wiadomo zespół, kuchnia, kelnerzy też później na torta się załapią. I jeszcze jedna ważna uwaga - masa jest dużo cięższa od śmietany, ale bardziej wytrzymała - jeśli bierzemy pod uwagę sezon letni i/lub brak chłodni. Dodatkowo trzeba wiedzieć jak wygląda sprawa transportu tortu, ustawienia, stojaka - w cenie czy płatne dodatkowo. My na 75 osób zamówiliśmy 12,5 kg (4 grube piętra ) tort z masy cukrowej, zapłaciliśmy 560 zł ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vsssa
Parę miesięcy temu zamawialiśmy ciasta na przyjęcie sylwestrowe i całą obsługą zajęli się w cukierni Iza ( ciastkarniaiza.pl). U nich bym popytała o torty czy ciasta, rurki z kremem mają też rewelacyjne. Wszechstronna oferta, terminowe podejście, a słyszałam o cukierniach które na dzień przed weselem dzwonią i mówią, że będzie opóźnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na chrzciny córki kupowaliśmy ciasta i taki okazjonalny mały tort w ciastkarni Iza – ciastkarniaiza.pl. Dobre podejście, terminowi, sumienni, nie mam do nich jakiś zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przychodzi mi do głowy cukiernia w Stanisławie Górnym, nazywa się Ciastkarnia Iza. Moja kuzynka u nich tort weselny kupowała i był bardzo dobry, normalnie mi na weselach te torty średnio smakuję, a tutaj zjadłam nawet dokładkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam ślub 22 wrzesnia mysle o torcie trzypietrowym dla 70 osób nie liczac dja obslugi i fotografa czyli pewnie zaokrągle na 80 żeby nie brakło. Czy trzypietrowy tort wystarczy?( mam zamiar zamowic tort z masa cukrowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Carycka
Super. Rozumiem że masz odłożona kase jak będziesz świętować i rozwód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zostawić takie rzeczy jak dobór wielkości tortu, jego smaku czy kształtu, specjalistom. Czyli jakimś dobrym cukiernikom. Ja bardzo polecam http://www.slodkipomysl.com/ z krakowa. Pani robi naprawdę prześliczne torty artystyczne, nie jadłam też żadnego lepszego jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na kosz tortu nie wpływa tylko jego rozmiar ale też rodzaj oraz to do jakiej cukierni się zgłosimy. Jeżeli mieszkacie w Gliwicach to polecam wam wybrać się do klapec.pl Oni wykonują przepiękne torty w całkiem niezłych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×