Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze o porade co mam zrobić

Prosze o poradę co mam zrobić

Polecane posty

Gość prosze o porade co mam zrobić

Synek ma pół roku. Od paru dni ma chrype. Pojechałam do przychodni calodobowej i lekarka stwierdziła infekcje kataralną i przepisała leki jak dla 6 latka pisalam już o tym. Po tej wizycie wezwałam lekarza prywatnie i stwierdzila zapalenie krtani, ale że przy zapaleniu krtani sie kaszle a syn nie kaszle to poszłam do przychodni rejonowej tam lekarka osluchała go i stwierdzila że ma czyste gardelko i jest zdrowy a chrypka alergiczna. 3 lekarzy, 3 dniagnozy, 3 zestawy leków. dziecko nadal ma chrype a ja już nie mam pomyslu co zrobić i komu uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o jakieś odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na twoim miejscu wybralabym sie do jakiegos alergologa zeby stwierdzil czy to faktycznie od alergii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o jakieś odpowiedzi
u półroczniaka nie zrobią testów. alergolog każe mi przyjść za 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak, ja nei raz mialam tak ze dziecko mialo chrype, mówiono mi ze to od kataru a ja sobie wmawialam cos powaznego, okazywalo sie ze lekarze sie nei mylili, naprawde dziecko moze miec nawet okropna chrype dlugo utrzymujaca sie od splywajacego kataru. U nas tak bylo u obojga dziei, u córy juz kilka razy. Takze nie panikuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mark

Trafiłem w Niemczech na taki sprzęt za 7 euro jak mini inhalator model Clip i coś tam dalej. I w sumie kupiłem bo tani, nie liczyłem na jakieś rewelacje w działaniu w tej cenie, a się okazuje, że sprzęt naprawdę jest bardzo dobry, pracuje bez problemu, pomógł udrożnić drogi oddechowe. Jakość super w stosunku do tej śmiesznej ceny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn

Z tego co słyszałem to mini inhalator Clip także u nas pojawia się w sprzedaży, warto zwrócić uwagę, możecie zwrócić uwagę, bo ma rzeczywiście minimalny rozmiar, można z niego korzystać w dowolnej chwili i poprawia udrożnienie nosa.nnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×