Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tym razem pomarańczowa

czy można kochać 2 facetów?

Polecane posty

Gość tym razem pomarańczowa

z X byłam 3 lata, juz rok odkąd nie jestesmy razem i nie utrzymujemy kontaktu. nie ma szans na powrot. a teraz... jestem z Y, króciutko (2 miesiące) ale szczęśliwa jak szalona, zakochana, zastanawiam sie czy to mozliwe zebym juz go kochała (u mnie to raczej długo trwa od początku do "kocham")... i problem - ciągle zdarza mi sie mysleć o X, marzyć o tym, ze jakims dziwnym przypadkiem znow sie zejdziemy, ze bedz9e tak jak kiedys... nadal zdarzaja sie nieprzespane noce, przepłakane, nad wspolnymi zdjeciami... czy to możliwe, zebym kochała ich obu? czy moze to tylko wspomnienia? sama nie wiem co czuje i glupio mi z tym, bo z reguly jestem rozsadna osoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna niestety ale trzeba w koncu wybrac:) z czasesm zapomnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem pomarańczowa
ech, jesli chodzi o wybór to wszystko jest przesądzone, z X już na pewno nigdy, ale to NIGDY nie będę, a z Y chcę próbować, jest mi z Nim naprawde cudownie. ale czuje sie nie fair wobec Niego, kiedy np ogladamy film, a mi przypomina sie, ze film tego samego rezysera oglądałam wczesniej z Tamtym.. .i iii zaczyna sie, wariuje... On to widzi.. ostatnio zapytal (hmm moze raczej stwierdzil): "ty go nadal kochasz?" eeech, z X bylo o tyle latwiej, ze nie mielismy za soba przeszlosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet wskazane jak się lubi
ruchanko na dwa baty :D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×