Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ochnik tko wie

Praca w OCHNIK

Polecane posty

Gość kuba.poznan
Witam. Czy ktoś mogłby się podzielić ze mna znizka pracownicza? Na pewno się dogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiala
dziwne, że biuro cały czas kasuje opinie na temat regionalnej z Warszawy. Osoba ta wprowadza w pracy mobbing i traktuje pracowników jakby miała do czynienia z kimś gorszym, nie ma szans na wyrażenie własnej opinii bo inaczej można się pożegnać z pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem polega na tym, ze w Warszawie kto by nie był regionalnym nie będzie wam pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wam powiem tak: 2 dni próbne to nic!! Dostałam skierowanie z UP do pracy ale w innej branży i byłam tam 1 TYDZIEŃ!!! gdzie mi nie zapłacono za pracę i tym bardziej że miałam dosyć daleko. Nic nie dostałam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wszystkich narzekających ! Idźcie do pracy do rossmanna tam biorą jak leci i można odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, pracowałam w Ochnik przez kilka lat i wiele widziałam , praca ok ale ludzie zarządzający czyli regionalna i kierownik to dwie koleżanki, które szerzyły fałsz wśród pracowników, skłócały załogę. Pani kierownik miała chyba wiele kompleksów bo nadużywała swoją funkcję. Jak się pomyliła w czymkolwiek to tak jakby się nic nie stało ale jak to się zdarzyło pracownikowi to już afera i miesiącami wypominane. Szkoda , że Ochnik nie wybiera starannie kierowników i regionalnych, bardzo na tym traci. Stosowanie ciągłych tzw. "odświeżenie załogi" to bzdura kompletna. Zwalniało się naprawdę fajnych sprzedawców tylko dlatego bo Pani kierownik miała jakieś swoje prywatne fochy. Regionalna zamiast pomóc w trudnych sytuacjach i wysłuchać wszystkich stron, broniła kierowniczkę która miała tyle za uszami, że jakby ktoś z góry z firmy to wiedział to pewnie by obie Panie poleciały ze stanowisk. Proponuje firmie aby wprowadzić możliwość pracownikom anonimowego oceniania kierownika i regionalnej a nie tylko w jedną stronę bo jak narazie to kierownik ocenia pracowników, gdzie te oceny są bardzo osobiste i niesprawiedliwe. W naszym salonie dostawały super opinie osoby które nie angażowały się w pracę a te które pracowały solidnie , nie brały zwolnień lekarskich, były tolerancyjne i wiele z siebie dawały to poprostu były miażdżone przez kierownika. Niech się za to ktoś weźmie. Chętnie udzielę informacji na ten temat stosownym osobom z góry, ponieważ sama praca naprawdę jest w porządku ale kierownik i jej metody wyzwalały w człowieku odrazę do jej samej i przez to że zachowywała się jak hipokrytka działała na totalną niekorzyść firmy i zniechęcała do pracy. Sporo klientów na nią narzekało, robiła często manka ale oczywiście próbowała zgonić na kogoś z załogi. Zamiast zwalniać tylu fajnych zaangażowanych ludzi to może niech firma Pani kierowniczce podziękuje, bo ona uprawia swoją prywatę, jakby była prezesem firmy. Chciałam się rozwijać w firmie Ochnik ale kierowniczka z obawy o swoje stanowisko skutecznie się mnie pozbyła w bardzo obrzydliwy sposób. Na to wygląda, że pani kierownik zamiast załogę zmotywować to skutecznie ją gasi. A wartości i misja firmy są sprzeczne z mentalnością Pani kierownik i regionalnej. Współczuję teraz osobom tam pracującym w tym salonie. Może Pan Ochnik weźmie to pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam wypowiedź Mirabelki :) Prawda jest taka, że zostają te osoby, które liżą przysłowiową d... kierowniczce danego salonu firmowego. A ideały i wartości Ochnika przy sprawdzaniu pracownika sprawdzane są tylko w jedną stronę. Jeśli np. kierowniczka Cię nie lubi, ma jakieś własne fochy albo boi się po prostu konkurencji to pozbywa się dobrego doradcy a później ucieka na ulicy- bojąc się konfrontacji.... Sama jestem tego przykładem. Tyle wspomina się się o PRAWDZIE i zakazie kłamstwa a już sama oferta, na którą aplikowałam była kłamliwie napisana. Jak się okazało- byłam od razu z góry "spisana na straty", gdyż miałam tylko być w zastępstwie za koleżankę, którą była na L4 a później na macierzyńskim. ŻENADA !!! Wiem,że nie wszystkie salony mają tak fałszywych kierowników i pracowników. Życzę wszystkim prawdziwego rozwoju i znalezienia idealnego miejsca pracy. A Braciom Ochnik życzę lepszego wywiadu wśród pracowników, bo często zwalniani są dobrzy doradcy klienta i to tylko za sprawką kierowniczki salonu. Co do regionalnej nasza była wspaniała i uczciwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoradcaDekorator
Więc może i ja się wypowiem jak to wszystko wygląda teraz. Po przeczytaniu tylu negatywnych opinii bardzo bałam się składać swoje papiery do Ochnika. Jednak jak wiadomo,lepsza praca taka niż żadna, podjęłam współpracę. I byłam w szoku! Nie wiem jak sytuacja z załogą wygląda we wszystich salonach, wiem, że w niektórych jest nieciekawie ale w moim jest super. Mam świetną kierowniczkę, pomocną. Nie kradniemy sobie sprzedaży, jesteśmy ZESPOŁEM, na co najbardziej liczyłam. Zarobki moim zdaniem jak na sprzedaż są bardzo dobre (nie wzięłam mniej niż 1800 zł do ręki a pracuje w małym salonie. W tym miesiącu wezmę ok. 2400 zł.), multisport, dofinansowanie na kulture, wakacje pod gruszą. Przychodzę do pracy z uśmiechem. Jest dużo rzeczy do nauki, i nie raz dosłownie pływa się w papierkach, ale moim zdaniem wszystko da się ogarnąć. Owszem, są testy sprawdzające jak ktoś wcześniej pisał, ale po to, żeby usystematyzować wiedzę pracownika, bo firma zdaje sobie sprawę z tego, że jest tego dużo. Jesli wszystko się zda, to sprzedawca dostaje 200 zł do wypłaty i tytuł eksperta, a jeśli nie? To nic sie nie dzieje. Nie ma przymusu. Jednak dodatkowy hajs to fajna motywacja. Grafiki układane po konsultacji z ekipą, każdy ma czas, żeby się określić czy potrzebuje wolnego i w których dniach. Mamy firmową kawę, herbatę, mikrofalę. Odnoszę niestety wrażenie, że osoby które wypowiadają negatywne opinie, wypowiadały by je na każdego pracodawcę który kazałby im pracować. Najlepiej leżeć i pachnieć i niech 5 tysięcy co miesiąć na koncie się melduje. Owszem czasem trzeba się ozaiwaniać z językiem na brodzie, ale gdzie nie trzeba? Lepsze to niż siedzieć 12 godzin na krzesełku i pozwalać d***e cierpnąć. Ja jestem bardzo zadowolona, mam nadzieję, że na tytuł eksperta i spore oczekiwania finansowe co do grudnia ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim

jak to wygląda teraz, proszę o opinię co do warunków zatrudnienia, umowy, atmosfery zwłaszcza w Forum Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×