Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aska1234567

Jest ktos,kto nie spi

Polecane posty

Gość ninka11111
no ja tez ,prasuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy kolejny
ja spie 💤 ale tak glosno walicie w klawiatury, ze mnie wybudzacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy kolejny
spac i tylko spac. wtedy sie nie nudzisz 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy kolejny
w ciazy jestes cy co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty chyba nie.nie no raczej nie,nie zastanawialam sie nad tym bo do @ jeszcze czas.a co w ciazy sie nie spi:).prawda.ze boje sie bo jestem sama w chacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to o tej godzinie tworzę i programuję sobie system windows Xp na kompie obok tak żeby chodził w wersji portable, żebym mógł go sobie nosić na przenośnym małym dysku i podłączyć go sobie wszędzie gdzie zechcę i korzystać ze swojego systemu i swojego oprogramowania, fakt że to dobra zabawa dla psujów (biblioteki, szkoły) ale mnie to potrzebne w pracy będzie ;D ;D ;D , ps.. ma ktoś pojęcie większe na temat skonfigurowania niestałości sterowników? tak by wykluczyć to z plików zmiany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy kolejny
nie mam pojecia duch o co ci biega. zycze udanej zabawy, ja spierniczam spac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, jeśli chcesz wrócić do normalnego trybu spania to wstań o 8:00 nie śpij w dzień i kładź się spać ok 23:00, pierwszy drugi i trzeci dzień mągą być trudne, zmęczenie itp, ale w końcu organizm się nastawi na odpowiednie godziny snu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma taka prace od15 lub 16 do 23 lub 24 i i tak zawsze chodzilam o 1 lub 2 w nocy spac.a teraz moj facet jest w polsce na urlopie i boje sie spac sama jak jest jasno dopiero sie klade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu boisz się spać rybko? zaklucz drzwi, zasłoń zasłony i lulu, nic Ci się nie stanie słonko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez nie spie magdaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupio mi to pisac,ale boje sie,ze cos zobacze jakiegos ducha czy cos.wkrecam sobie hehe:(taka stara a taka glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez nie spie magdaaaaaaaa
Ja tez tak mialam , jak moj facet mial na nocke , a ogolnie te angielskie witorianskie domy mnie przerazaja;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w normalnym.z niskim sufitem hehe:) ale z salonu mam widok na wielki kosciol wyglada jak zamczycho i to jest po drugiej stronie ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez nie spie magdaaaaaaaa
Nie teraz nie spie bo mam problemy, ale wczesniej to tak sie balam spac jak moego faceta w domu nie bylo ,zasypialam jak sie jasno robilo na dworze., a zakupy o 3 w nocy w tesco tez przerabialam;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×