Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAAAAAAKORAAAAAAAA

szukam ZESPOLU na slub na Slasku

Polecane posty

Gość AAAAAAAKORAAAAAAAA

Szukam zespolu na moj slub. Scislej rzecz ujmujac, organizuje obiad weselny i chcialabym chetnie wynajac zespom na kilka godzin. Najlepsza bylaby muzyka jazzowa, swing, ale moze tez byc cokolwiek, choc nie bardzo podobaja mi sie aranzacje na kibordzie..:/ nie chce tez wodzireja ani dja. Slub bedzie na Slasku, w Swierkalncu obok Katowic. Moglybyscie kogos polecic?? Dziekuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapela AKCJA
Kapela Akcja - polecam! Bawiłam się przy ich muzyce na weselu w środowisku dosyć hmmm... "elitarym". I byłam zaskoczona wykonaniem właśnie różnych standardó, muzyki zagranicznej itd. Żadnych tam "mateczek w kropeczki" nie było :P http://www.kapela-akcja.com/?dzial=start Wiem, ze są "gdzieś" ze Śląska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..jestem pewna,że pomimo wszystko potrafią wykonać te\"majtki w kropki\",gdy szalony wujcio poprosi...i zapłaci.Kaprys gościa weselnego to zapewne świętość:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAKORAA
dzieki jeszcze cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapela AKCJA - fanka
Oj no...na pewno potrafią! Wystarczy spojrzeć na ofertę - są wszechstronni ;) Ale piszę o tym, co słyszalam, a tego akurat nie ;) Słyszałam za to dużo muzyki instrumentalnej, która mi się podobała. Choć ja w zasadzie nie miałabym nic przeciwko "majteczkom..." - wesela mi się z taką muzyką kojarzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam zespol Nancy, jest to kapela 3-osobowa z Czechow. ale dojezdzaja do Polski bez problemu. ja mam wesele w Tychach i bede miala wlasnie ich. slyszalam jak graja na zabawie karnawalowej - ludzie mieli pozdzierane nogi do krwi ale kiedy grali to i tak szli tanczyc :) http://www.zespolnancy.pl.tl/ warto zajrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam super zespół nazywa się chyba Express :) wpisz na naszej klasie Karol Feliks i znajdziesz basistę napisz do niego serio polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka roc
karaluchy, pan majster, kapela akcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SojaBand
www.sojaband.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ci zespół JACK oni są chyba z Lublińca woj. śląskie ;) Znajdziesz o nich w wyszukiwarce moim zdaniem śpiewają bardzo fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witka111
Mogę polecić ci zespół Backgroup U nas na weselu w czasie podawania gorących posiłków poprosiliśmy o spokojna muzykę, zagrali genialnie Jazz, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapouchy
zespół 6 osobowy - gitara elektryczna, akustyczna, basowa, klawisze, skrzypce, perkusja, wokal męski i żeński - cena 3500zł (do negocjacji) więcej informacji pod numerem 604 176 217 lub email: klapouchy1988@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponujjeee
feel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba.1985dg
Dziewczyny ze śląska pomóżcie!!! poszukuje sali na wesele ale bez obsługi ponieważ mam zaprzyjaźniona firmę cateringową może macie jakieś informacje będę wdzięczna. poszukuje sali w okolicach sosnowca dąbrowy górniczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala_ona
Polecam zespół Smooth z MC www.muzycznecentrum.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam Diamentowy Kolczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_i_maks
hej. my mielismy duet akordeonistów. Byli niesamowici. Ich aranżacje marszów weselnych sprawiły, że przywitanie gości i wyprowadzenie nie brzmiały banalnie. Grali prawie jak Wyrostek, tylko o wiele taniej. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetahanert
Witam, odstąpię salę weselną w Restauracji Riding Club w Radzionkowie, nie daleko Piekar Śląskich Termin: 30.07.2011 Cena: 1000zł (tyle wpłaciliśmy zaliczki za salę). Sala jest nowa, oddana do użytku około 2 lata temu -bardzo elegancka, przestronna sala do tańca -gustowna, elegancka dekoracja, którą sami możecie wybrać -Sympatyczni właściciele oraz obsługa Cena za osobę to 200 zł. W cenie: -obiad -trzy ciepłe kolacje -deser, kawa, herbata, -owoce i cukierki czekoladowe -soki owocowe, woda mineralna niegazowana z cytryna (bez ograniczeń) -toast na poczatku (szampan) -zimna płyta (sałatki, wędlinki, ryby itp) Dodatkowo gratis jest apartament dla nowożeńców oraz bezpłatny wynajem hotelu na czas przyjęcia weselnego (1 doba), gdy miniamalna liczba gości weselnych będzie wynosić 90 osób. Dodatkowo, jeżeli ktoś będzie zainteresowany do odstąpienia na ten dzień mam zespół "New mix" z Nakła Śląskiego. Jeśli ktoś zna, to wie, że jest to jeden z najlepszych zespołów. Cena 3 400 plus zaliczka 500 zł którą daliśmy. Zespół składa się z 4 osób (wokalistka, wokalista + gitara, klawiszowiec i saksofonista). Skład można zmienić, aż do 9 osób, wtedy także zmieni się cena. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 793-196-595 Bądź e-mail aneta_ hanert@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxxx
DLACZEGO ZESPÓŁ BACKGROUP TO TANDETA?? PROSZE O WIĘCEJ OPINII NA TEMAT TEGO ZESPOŁU!! SZUKAM ZAROMBISTEGO ZESPOŁU NA WESELE I QRCZE JEDYNIE TEN JEST DLA MNIE NAJABRDZIEJ PROFESJONALNY. NIE CHCĘ ZESPOŁU PROSTEGO, GDZIE SŁYCHAC FALSZOWANIE, AKORDEON, I DISCOPOLO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka86
Witam, z przyczyn osobistych odstąpię termin przyjęcia Weselnego "Dom Weselny Jubilat w Będzinie. Sala bordowa na 60-90 osób, patio, miła obsługa duży wybór menu, 160 zł za osobę, 1000 zł zaliczki ,zespół weselny Nie-banalni z Mikołowa, mlody damsko-męski duet, śpiewają i graja bardzo fajnie.Zaliczka w wysokości 200 zł, cena za 12 h występ 1400 zł, kamerzysta całodzienny reportaż 900 zł zaliczka 200 zł, fotograf, młoda dziewczyna robi naprawdę śliczne zdjecia , całodzienny reportaż 500 zł, zaliczka 100 zł. Proszę o kontakt kasik1904@onet.eu tel 69713795 3 TERMIN 18 czerwiec 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eclipse8888
Z przyczyn osobistych odstąpię zespół "Kapela Akcja" w dniu 18.06.2011. Proszę o pilny kontakt: 781177787

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArteMusic
Szukasz odpowiedniego zespołu na swoją imprezę ?? Nudzą Cię tendencyjne utwory w kiepskim wykonaniu ?? Nadszedł koniec Twoich zmartwień ... ArteMusic ... agencja artystyczna, oferująca dziesiątki wyjątkowych zespołów, oraz inne atrakcje na każdą imprezę ! W ofercie: - zespoły muzyczne - konferansjerzy - kuglarze, szczudlarze, klowni - tancerze Sprawdź nas na www.artemusic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torso
Witam Zapraszam na stronę internetową naszego zespołu muzycznego www.torso.entro.pl lub na bloga www.torso.cba.pl jest tam wiele przydatnych informacji na temat naszego zespołu. demo. terminarz, filmy z wesel. oraz sporo wiadomości pomocnych w organizacji wesela, oraz jak zaplanować wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×