Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość penisoooff

18cm długości i 13 cm obwodu czy to duzy czy przeciętny?

Polecane posty

Gość penisoooff

18cm długości i 13 cm obwodu czy to duzy czy przeciętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica to nie kobieta
dla krowy mało, dla dziewicy za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penisoooff
a dla normalnej kobiety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo inteligentny
no to musisz zapytać normalnych kobiet ;) jak masz naprawdę 18cm (mierząc od strony brzucha do czubka) czyli tyle ile 2% populacji mężczyzn to nie masz powodów do kompleksów chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student z Gabonu
ty bidoczek, u nie w kraj ty być uważana za kaleka, nie zazdrościć ci tego rozmaiara (moje wymiar jest taki: grubość 17,5 cm , dlugość 20 - w Afryka to normalna rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penisoooff
ale ja zyje w polsce a nie w afryce a w afryce pewnie wszystkie mają cipy jak studnie z resztą murzynki są brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio mówili że
co do murzynów, to nie wszyscy maja takie straszne gabaryty. Poza tym, Ty chcesz nim młynki kręcić czy zadowolić kobietę? Tu się bardziej liczy np. ile czasu będziesz w stanie popracować w niej zanim strzelisz. Zważ że najbardziej na wielkości penisa partnera zależy tak na prawdę gejom, którzy w seksie są bierni. Robiono wśród nich badania, i podobno odbyt się przyzwyczaja i potem trzeba coraz większego rozmiaru żeby jazda była taka sama. Kobieca pochwa jest jednak bardziej elastyczna, poza tym może się na dodatek obkurczać wokół chuja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penisoooff
fajnie ale nikt nie powie czy to duzo?:D czy mało czy srednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra skoro się domagasz
to powiem tak - od 15 do 18 to jest średnia europejska. Czyli masz w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penisoooff
srednie jakies mnie nie obchodzą:P powiedzmy czy często jest spotykany facet z takim penisem i czy kobiety wolą jeszcze wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś nie wiem czy
dasz wiarę, ale jeszcze nie spotkałem się z tym żeby jakaś kobieta tak bardzo zwracała uwagę na długość penisa jak zwracają na to uwagę faceci. Ja też, przyznaję, mocno przeżywałem okres 8 klasy podstawówki i pierwszych lato L.O. kiedy to były pierwsze pomiary linijka z cyklu "kto ma ile". Nasze koleżanki z klasy jakoś interesowały się tym we minimalnym stopniu, poza tym co dziwne w przypadku tych którzy podawali największe wymiary, jakoś nie przekładało się to w późniejszych latach na ponadprzeciętne podboje i zdumiewającą liczbę zaliczonych dziewczyn. A jak zacząłem sam sypiać z kobietami to się przekonałem jaka to jest bzdura z tym całym mierzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penisoooff
duzo kobiet pisze ze rozmiar ma duze znaczenie i chciałem sie poprostu dowiedziec czy taki rozmiar jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nove czasy
Tyle chłopcze to ma mój synek !!! Tyle , że chodzi do 1 klasy gimnazjum i ma zaledwie 12 lat ukończone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penisoooff
hehe smieszne myslałem ze znajdą sie tu osoby dorosłe do forum erotycznego ciekawe pewnie twoj mąz ma korniszona małego jak palec i nigdy nie widziałaś wiekszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babytin
Duzo- normalna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penisoooff
o widze ze są i normalne kobiety na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penisoooff
o widze ze sa i normalne kobiety na tym forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penisoooff
i o to mi chodzi szczere wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmNimfo
ja chce taiego penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sldsmlf
Jak na moje to dosyć dużo, ale w obwodzie mogłoby być więcej - taka prawda, że ważniejsza grubość niż długość. Mój facet ma 19.5 długości i 18 obwodu i grubość jest super, ale wolałabym, żeby miał krótszego (tak z 17 byłoby idealnie)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgroza85
nie liczy sie wielkosc ale jakosc - a z doswiadczenia wiem, ze jest normalny:) nie ma w nim nic dziwnego, ani stasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sldsmlf
Sorry, a czemu cię to śmieszy? No tak, ciężko uwierzyć, że na świecie są jeszcze hojnie obdarzeni faceci :/ przecież 12-13 cm obwodu jest przeciętnie, to nie wiem czemu tak dziwi cię 18 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penisoooff
18 w obwodzie tyle to bym chciał miec ale nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzvm
Ja mam 23 lat 13 do 14 cm długości, nie mniej, nie więcej. W obwodzie około 12 cm, to dużo ? Chodzi mi o to, żę tu dzieciaki mają większe pały, więc to trochę mnie dołuje. lol długość 13-14 cm dla 23 latka to dużo ? Wystarczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×