Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość markima92

nie wiem co mam zrobić...

Polecane posty

Gość markima92

gdzie mogę o tej porze (niedziela 17.30) kupić sznorówki?? obiecałam koleżanoa że im kupie w środe ale.. pierwszy dzieć... poszłam z inną koleżanką pomuc jej wybrać prezent i potem nie było sensu wracac do pasmateri.. w czwartek.. zapomniałam i przypomniało mi się w autobusie.. a w piątek .. nawet niechce mówić poszłam na zajęcia dodatkowe.. i ah//// też zapomniała.. obota.. wstałam o 12.. zanim się ubrałam uczesałam.. była 13/// i zanim nakłoniłam rodziców żeby mnie podwieźli do pasmateri była 13.45 a o 14.00 zamykają.. zanimbyśmy dojechali była by 14.05 // a w niedziele jest nieczynne.. jestem głupia. .. najiwna.. stradziłam chęć do życia.... niby to tylko sznorówi.. ale dlamnie to taki symbol.. że jestem do niczego że nie można na mnie polegać.. że sama na sobie nie mogę polegać .. chce .... chce nieczuć nic .. niechce więcej nikogo zawieść .... niechce więcej zawieść siebie../ kto mi powie gdzie mogę kupić te sznorówki.. uratuje moją psychi,ę... bo zaraz się rozsypie... TAk przez głupie sznorówki.. które są symbolem.. że jestem doniczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×