Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lukrecija

Jaki ekspres polecacie Senseo czy Dolce Gusto a może Tassimo?

Polecane posty

Gość mrozilla
a ja już kupiłam taki ekspres Dolce Gusto i jestem z niego zadowolona :) tylko nie wiem jak go czyścić jak odkamieniać czy coś takiego , proszę doradzcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecija
Mrozillo a jakie kawy z niego pijesz? Smakuje Ci ta kawa? Niestety nikt z moich znajomych nie posiada Dolce Gusto, żebym mogła kawki spróbować ;-) A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecija
Kupiłaś w sklepie czy na allegro ,jaki masz kolor? Na allegro widziałam,że sporo ludzi kupuje te ekspresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecija
Mrozillo jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecija
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrozilla
Jestem z gniezna :) ekspres kupiłam w sklepie z AGD dostałam nawet gratis szklankę do macchiato i espresso:D Kawy są pyszne , mocne i bardzo aromatyczne ! polecam latte macchiato pieknie wygląda i smakuje świetnie. Jest kilka rodzai kaw : caffe lungo, latte macchiato , cappuccino, espresso no i czekoladka :D chyba jeszcze jest jakaś na zimno ale nie piłam:) ekspres kupiłam czarny za 399 zł i dostałam po 2 sztuki z każdego rodzaju kawy do tego. jest boski !!! warto kupić tylko że nigdzie nie mogę znaleźć informacji jak go pielęgnować. ale polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecija
Dziękuję :-) To była konkretna wypowiedź! Właśnie o taką pełną opinię mi chodziło. ;-) Chyba się na niego skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyteliczka jedna
w koncu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maro
Dolce Gusto nie wymaga odkamieniania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie kobitki
gdzie moge w sklepie kupic te kapsulki?? Bo nigdzie poza internetem nie moge ich spotkac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate Kate
Używam Senseo 7850 - Latte od stycznia 2009. Najlepsza kawa nie ciśnieniowa ale jak ciśnieniowa jaką kiedykolwiek piłam. Od pół roku ciągle fascynuje mnie Latte Macchiato z warstwami mleka i kawy na zmianę w filiżance (specjalnie kupiłm przeźroczyste, żeby widać było warstwy) i ta pianka na każdej z kaw, bez względu na to czy z mlekiem czy czarna. Do ekspresu z wariantek kaw mlecznych leje się zwykłe 2% mleko, może być z woreczka! Wybór kaw jest bardzo duży, nawet w Polsce. Polecam sklep \"kaweo\", w którym można osobiście odbierać zamówienia. Sklep mieści się w Krakowie, co przy wakacyjnych wyprawach może stać się punktem do odwiedzenia (jest niedaleko Wawelu). Kawy od bezkofeinowej przez lekkie mild i regular do mocnych dark i extra dark, a także smakowe Choco, Vienna i Sevilla oraz specjalnie palone Rio de Janeiro, Brazil Blend czy Kenia. Koszt saszetki ok.45/48 groszy. Gorąco polecam! Zastanawiam się czy nie kupić kolejnego Senseo prywatnie do pracy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate Kate
c.d. oczywiście chodziło o... "z wariantem kaw mlecznych". Zastanawiałam się też nad Dolcze Gusto, ale kawa z kapsułek w smaku trąci nieco plastikiem a kapsułki z kawami mlecznymi zawierają mleko mocno "chemiczne", poza tym koszt tych kaw jest wyższy. Podane wcześniej smaki i rodzaje kaw to oczywiście tylko niektóre. Ja mam już swoje ulubione ale jak pojawiają się nowe smaki, to zawsze próbuję. Polecam stronę senseo.com, na której podane są produkty dostepne wkrajach, w których oficjalnie senseo jest na rynku. Ciekawe smaki i odmiany kaw produkowane są na rynek amerykański - zobaczcie. Oprócz Douwe Egberts także inni producenci wypuścili już kawy w saszetkach do senseo, m.in. Jacobs, Melitta, Lavazza, Movenpick. Smak kawy oczywiście dobieramy sobie wg uznania, dlatego rozbieżności czy dany ekspres jest dobry czy nie to także jakość i smak kawy, jaką pijemy. Znajomi nie dali się namówić na senseo (teraz żałują) i kupili Jurę za 5 tyś zł . i co z tego.... kupują kawę ziarnistą miernej jakości, spieniacz mleka nie jest tak wydajny jak być powinien, jednym słowem: PORAŻKA. Wolę swoje senseo!!! Od stycznia zrobiłm na nim ok. 500 kaw i działa bez zastrzeżeń. Jeszcze raz gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecija
Kate-można wiedzieć ile dałaś za swój ekspres senseo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate Kate
Ok. 600 PLN-ale kurs euro był niższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecija
Dzięki :-) Sprawdziłam w internecie, koszt to ok 800 zł. Jeśli kurs euro był by niski to rzeczywiście opłaca się kupić senseo za granicą . (na razie jest wysoki... ;-) więc się wstrzymam. Tak z ciekawości skąd jesteś Kate Kate ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam dolce gusto. Siostra ma. Kawa pyszna, szybko się robi, a co najważniejsze, nie brudzi wszystkiego dookoła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate Kate
Zobacz na "redcoon" 694 zł -czarny i 679 zł -czerwony, właśnie w tym sklepie kupowałam- szybko i sprawnie. Ekspresy ma też "pixmania" 695 zł -czarny. Pozdrawiam z filiżanką latte w ręku. (Właśnie próbuję nową kawę Douwe Egberts Black z mlekiem hm ..... rewelwcja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielle 23
ja mam ekspres ciśnieniowy Krups, i dolce gusto, ale z tego pierwszego kawa o niebo lepsza, kupuję kawę lavazza złota wsypuje do ekspresu, który mieli od razu ziarna i wychodzi pachnąca, świeżutka kawa, a z Dolce Gusto taka jak z przelewowego nie ma tego aromatu i zapachu świeżo zmielonej kawy-jest to zapakowana w plastik kawa mielona i ulepszona chemicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecija
Danielle 23-ale do Dolce Gusto masz przecież tyle kaw do wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze taki
aeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknaaa
Polecam Senseo, kawa pyszna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielle 23
Tak dużo do wyboru ale prawdziwa świeżo zmielona kawa jest pyszna, zapach rozchodzi sie po całej kuchni....paczka kawy Lavazza kosztuje 17 zł i robię multum kaw, z dolce paczka kosztuje 19 zł za 16 kaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattalia
Danielle ile kosztuje ten ekspres ciśnieniowy Krupsa o którym piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielle 23
Krups kosztuje ok 1000 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ricky
Ja jestem posiadaczem Senseo od wielu miesięcy i jest to moja ulubiona kawa. Co prawda trudno kupić ją w Polsce, ale znalazłem dobry sklep w sieci - www.thecoffeeplace.pl. Ceny rozsądne i spory wybór. Polecam Philips Senseo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madpit
Witam, Mam Senseo od kilku lat. podstawowy model HD7810 czarny. Jestem bardzo zadowolony - najważniejsza zaleta to szybkość i łatwość parzenia. wkładamy saszetke na podajnik, zamykamy, włączamy guzik; następnie otwieramy, wyrzucamy pads'a i już... no cóż minusem jest brak dostępności saszetek w Polsce w sklepach. raz zauważyłem w Carrefour pads ale niestety nie były to oryginalne douwe egberts. osobiście polecam! aha, nie jest to ekspres ciśnieniowy więc smakosze espresso mogą być zawiedzeni. ale tak na marginesie jest też opcja senseso espresso, ale niestety nie próbowałem więc nie mogę nic napisać.. pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ma ktoś to najnowsze
Senseo ze spieniaczem mleka? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeg polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzależniona_od_kawy
Ja zdecydowanie polecam Krupsa - miałam już wiele ekspresów, ale tylko ten jeden parzy naprawdę rewelacyjną kawę: http://www.tanieje.pl/product_info.php/products_id/831 Miałam też taki na kapsułki - niby ok, ale ciągłe kupowanie tych kapsułek było dla mnie zbyt uciązliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×