Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sawaliara

zarobki w urzędzie miasta i gminy

Polecane posty

Gość Sawaliara

czy ktos orientuje się na jakim poziomie sa zarobki referenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawaliara
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojojjj
max 1500 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggr
ok 3000 brutto + stazowe dla inspektora urzedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78465324132
1200 na rękę na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3000 brutto plus jeszcze coś? To chyba w urzędzie wojewódzkim / marszałkowskim ... Moja mama pracowała jako inspektor w urzędzie powiatowym w niemałym mieście i w woj. śląskim, czyli województwie o prawie najwyższych średnich zarobkach i zarabiała chyba 2000 brutto bez żadnych dodatków ... A i mówi się, że praca pewna, a tu niekoniecznie - bo czasem na dany inspektorat urząd dostaje mniej pieniędzy i trzeba ciąć wynagrodzenia, etaty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może bez nicka
u nas w urzędzie (małe miasto) referent z krótkim stażem pracy zarabia ok 1600-2000 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może bez nicka
cop do poprzedniego postu - urząd sam zarządza pieniędzmi na pensje, więc nie jest prawdą, że urząd dostaje mniej pieniędzy na inspektorat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przeca sobie nie zmyślam. A skąd ma urząd pieniądze? Przecież sam sobie ich nie produkuje, tylko je dostaje z władzy centralnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie twierdzę że amyślasz, tylko podajesz nieprawdziwe informacje. Ustawa z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym, tekst jednolity: Dz. U. z 2001 r. nr 142, poz.1591 z późn. zm., ustawa z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym, Dz. U. 91, poz. 578 z późn. zm., ustawa z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie województwa, Dz. U. nr 91, poz. 576 z późn. zm.] Poczytaj. Jak można ciąć wynagrodzenie ? Zmieniać umowę o pracę ? hehe. Znasz zasady tworzenia budżętu ? To szef urzędu (wójt, burmistrz, prezydent) ustala pensje, na ogół podpisuje się umowy na czas nieokreślony z pracownikami. Pieniądze na pensje są zagwarantowane, RIO ich nie obcina, może je opiniować. Urząd ma pieniądze, kolejna twoja nieznajomość. Podatki od cynności cywilnoprawnych, od nieruchomości, podatki leśne, rolne i dziesiątki innych. Wejdź na dowolny BIP urzędu i sprawdź w budzęcie plan dochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metafora.
Wiem, że ma pieniądze, ale dochody o podatkach to nie jest ich główny dochód. A wynagrodzenie jest cięte gdy etaty są cięte, i nie wzięłam tego pomysłu z głowy, tylko moja mama pod koniec swojej pracy w urzędzie powiatowym pracowała na 5/8 etatu, a więc miała 5/8 pensji. A było to wynikiem tego, że właśnie urząd powiatowy miał mniej środków niż zwykle i m.in. inspektorat mojej mamy był zmuszony do cięcia etatów swoich pracowników. Nie cytuj mi proszę ustaw, JST nie są organami w pełni niezależnymi, tym bardziej pod względem budżetów; ich budżety są subbudżetami budżetu państwa. Widzę, że masz ogromną wiedzę na temat finansów i instytucji lokalnych, ale wiedz, że ja nie zwykłam wypowiadać się na temat, na który nie mam pojęcia. Daj proszę powiedzieć to co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile moze zarbiac
pracownik archiwum w Urzedzie?np w Urzedzie Pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pare lat temu bylam na stazu w PUP i z tego,co pamietam w archiwum ludzie zarabiali slabiutko jakies 1000-1200zl.Chyba,ze teraz cos sie zmienilo.Do tego praca strasznie nudna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość home sweet home
wszystkie stanowiska zaklepane dla rodziny i znajomych!!!!!!!!!!!!! Żal.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×