Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luizaaanaaa

ALE SIE WKURZYLAM NA NIEGO !!! SZOK

Polecane posty

Gość luizaaanaaa

Moj chlopak jest dziwny ;/ Dzisiaj sie dowiedzialam,ze nic nie kupil swojej mamie na Dzien Kobiet!I ze nigdy nic jej nie kupuje ,nawet zyczen nie sklada,to samo jest z okazji urodzin ;/ Wkurzylam sie i o to sie na niego obrazilam ,bo prosilam zeby jej cos kupil!Moj brat zawsze pamieta o mamie.Moj chlopak to taki dzikus,uwaza,ze takie swieta sa niepotrzebne i w ogole niedotykane jajo to jest!No ale zeby mamie nic nie kupic?Obrazilam sie ,a on na to ,ze mam sie nie osmieszac ;/Ze to jego sprawa.Wiem,ze z mama nie kloci sie,ale on jest taki ,hmm...Ze nic jej nie mowi,ma swoj swiat,ona go wkurza bo go wypytuje itd.Dziwny jest ;/ Jak go zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co chcesz go zmieniac
? to chyba jego sprawa jakie ma stosunki z mama. a tobie cos kupil czy tez nie? wg mnie nie masz powodu zeby sie na niego obrazac, bo tobie nic nie zrobil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizaaanaaa
Kupil mi bukiet kwiatow. Moze masz racje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak traktuje teraz matke
daje poglad na to jak w rzyszlosci bedzie traktowal Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda...
a to nie slyszalas o tym, ze faceta najlepijej poznac po tym jak traktuje matke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhkhhk
nie każdy uznaje ten głupi dzień kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizaaanaaa
No to co mam wkoncu o tym myslec?Wlasnie boje sie,ze on taki bedzie w przyszlosci ... Co ,odejsc od niego tylko przez to?Mimo ,ze na codzien jest dla mnie czuly,o urodzinach itd.pamieta?Zyczenia sa,prezent tez?I mam odejsc od niego?Kocha mnie,ale boje sie ,jaki bedzie w przyszlosci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakkkkkkkkkkk
to nie jest prawda... moj byly mamusie uwielbia ale dla mnie juz nie byl taki slodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizaaanaaa
No a np.moj tata jest sklocony z mama,nie odzywa sie do niej,nic kompletnie ,a o mamie mojej zawsze pamieta,nawet prezenty bez okazji daje.Czyli nie musze sie bac o swoja przyszlosc z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakkkkkkkkkkk
jezeli to jest jedyny powod to raczej nie. Wiesz dlaczego zachowuje sie tak w obec matki? Swieta sa dla niego niewazne, jednak kupil cos tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhdf
moj facet kupił kwiatka mi, mojej mamie i swojej też :) wszystkie dostalysmy dzisiaj bo wczoraj nie dal rady :) inny by olal bo skoro na wczoraj nie kupil to wogole mzoe nie kupowac... ale powiem wam ze milo i mi, i mojej mamie i jego pewnie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhdf
no tak dla nich to glupie swieto, a dzien chlopaka lub mezczyzny tez olewaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×