Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Gość Mojsze Grundbaum
moja! §:classic_cool:§

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba wesołek się znalazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw patelnią zarobiłem za przebywanie na cafe,potem setunia jaja z pogrzebu zrobiła i powstał http://www.kwestiasmaku.com/kuchnia_polska/omlety/omlety.html Na dodatek kompa nie można kupić w sklepie bo ich za 1500 brak a tylko przez internet.Cholera co za parszywy dzień.Niech już się kończy czekam z utęsknieniem. Przez net parę lat temu zamówiłem nagrywarkę DVD i po 2 latach im zwróciłem.Kasę oddali .I jak tu zamawiać.Niech to jasna cholera weżmieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"desznik09 Są kompy w sprzedaży bez systemu operacyjnego.co tak dokładnie to oznacza\" Tak, bez Windowsa. Trzeba ściągnąć albo kupić i wgrać samemu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] mmm757 ♥♥♥♥♥♥ϖ 9;♥♥♥♥♥ nie moge tak odejsc gdy kusi mnie grzech.. ..musze miec.... ♪♪♪♪♫♫♪♪ ♫♪♪♪♪ a ja tak to widzę bo nie mam emotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do setuni. Baba = kobieta w interpretacji ślązaka więc spoko. Połowica tez nie lubi tego określenia gdyż jest pół-ślązaczką.Teściu pochodził z dawnego województwa Łódzkiego. Wczoraj miałem parszywy dzień i byłem nie w sosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbanowana myszka
macha za to łapką łłłłłłosz niewidzialna łapka czy cuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnioe się napije kawusi. mmm757 a którą rękę masz unieruchomioną i do jakiej wysokości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieprznięty koteczek
jak nie lybisz na forum to ci powiem że w czeskiej Pradze przelezałem na wyciągu 3 miesiące i teraz brykam jak wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki jeszcze raz WW. mmm757 losz to na lato ci się przydażyło to potworne.Jak swędzenie będziesz miał okrótne nie polewaj wodą,tylko zaopatrz się w druciki stalowe i tak iskaj się.Nie przedobrzyj bo będziesz miał blizny.Szczególnie na plecach.Ja właśnie je mam.Jak poczujesz,że już ten nawał się nie wzmacnia zaprzestań.Trochę poswędzi ale sie przyzwyczaisz.Tyle rad.Tak w zyciu swoim byłem 6 razy opakowany.Jak dobrze się wygoi na starość nie będziesz nic odczuwał.Tylko jak przekroczysz 50-tkę to na zmiany pogody ale tez nie jest to regułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dzieki za dobre slowa do 50-tki to jeszcze nie siegam moze nawet nie dozyje:D:D:D pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×