Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

eeee perfumy:P :D:D:D:D:D no mi tez powodze nie grożą bo to raczej polnocna Polska ale no wiesz mimo to nie lubie patrzec na krzywde ludzką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańcza mów za siebie :-P że taki wredny będe :classic_cool: ale racja kobiety pachną i w ogóle powinny tylko leżec i pachniec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Jak po wniesieniu 10 paczek glazury na 5 piętro będziesz pachniał to CI pogratuluję , zwłaszcza w lato " to samo się tyczy kobiałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewq czepiasz sie:P oczywiscie o feromony mi chodzilo:P ale mi muzyczke zapyuszczaja niewidomo skad normalnie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setka no ja się lubię ciebie czepiać :-P Pomarańczo ----> pisałeś faceci śmierdzą ( ogólne stwoerdzenie ) a dopiero potem podałeś konkretną sytuację :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zaraz mowimu tu o perfum a nie o kosmetykach obowiazkowych a do nich należą np. sztyft pod pachę :P:D:D:D uzywajac go na pewno nie bedziesz ...... po wniesieniu nawet 30 paczek glazury PS jak blok ma wiecej niz 4 pietra to juz jest winda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azaliż mniemam mmm ze sprawdzałeś ? :-P swoją drogą ciekawa dyskusja się wywiązała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra powiem tak wszysttko ale z umiarem jak ktos go nie ma to nawet jak uzywa HUGO BOSS to capi jak swinia :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-P niektórzy faceci lubią np kobiety po treningu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie sprawdzilem i nawet jak bym chcial to raczej nie mam mozliwosci u mnie nie ma wiezowcow tylko bloki i to 4 pietrowe a te nowe to juz tylko 3 pietra maja bo wg nowych przepisow prawa budowlanego "jak ma 4 pietra to juz winda byc powinna" a to pociaga za soba koszty mieszkan a to ostatnio hurtem idzie nie patrza na jakosc tylko na ilosc byle wiecej i wiecej i byle deweloper bogatszy byl chociaz i tak juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz kobiety po treningu...ociekajace potem co w tym zlego jak jest czysta i dba o higienę przeciez w trakcie stosunku pocisz sie jak na treningu :P no oczywiscie mowie tu o takim porządnym stosunku:P :D:D:D:D:D:D: nie o szczeniacki szmeraniu:P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jego normalnie zaraz sie posikam ze smiechu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" szczeniacki szmeraniu " rozwiń myśl mmm robi się ciakawie nawet dla takiego starucha jak ja :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chodzilo o szczeniackie szmeranie no wiesz jak sie nastolatki mizdrzą :D:D:D:D:D:D:D:D:D chyba, ze ja do tylu jestem i oni bardziej doswiadczenie sa niz nie jeden dorosly:D:D:D:D:D: wcielo mi jedna literke bo za szybko pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie seti my bedziem uzywac nie??:P:D:D:D żeby nie capic jak juz bedzie po:P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewniam cię że niejedna 16-stka wie więcej bo tera ta młodzież tako zdemoralizowano jest :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ale mimo to moze wiecej to teoretycznie tylko uwazam, ze zaden mlodszy ode mnie nie jest lepszy znaczy jakis tam nastolatek:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×