Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

:-P pierdu pierdu Lubiś widzę że zatkao kakao i za wysokie progi jak na ciebie żebyś miała coś odpisać jak np. " mnie tez poniosło " widać autorefleksja - znajdź sobie w google ten termin- jest ci obca :classic_cool: 🌻 ❤️ też cię kocham tylko uważaj żeby po tobie nie spłynęło za dużo ty mój gróboskórny cukierasku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis🌻 jaraj i sie luzuj:D Rewq 🌻🌻 dla Ciebie wiecej, bo widze bardziej spiety jestes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D się pogrązyłem faktycznie Lubiś :classic_cool: ja chociaż umiem powiedzieć że w czymś tam przesadziłem a ty jak widać brniesz i brniesz :classic_cool: a wystarczyłoby powiedziec że tez cię poniosło . Ale coż każdy ma jakiś poziom jedni mają go nisko :-D Setunia mi juz przeszło , tylko bawi mnie Lubiś mam chyba prawo się posmiac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" pewnie i to zostanie mi wytkniete " :D oj biedna ofiara ... he he tylko że pierwsza zaczyna a potem się dziwi dzięki za poprawę humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijawka ---> droga kuleżanko wybacz ale to ja o tym zdecyduje , a ty nie jesteś obiektywna , a solidarność jajnikową zostaw dla innych :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" czyli mamy nowego trolla...i niesłownego jak najbardziej...hehee " i widzisz Lubis :D co ty sobą reprezentujesz teraz mnie od trolli przezywasz :classic_cool: a po prostu brak ci klasy dziewojko :-P Pijawka---> " Ponioslo was, zostaliscie wyprowadzeni z rownowagi " Ja to pijawka potrafiłem przyznać zaś Lubiś nie . taka różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Lubiś skoro mnie tak potraktowałas za to że się tobą przejmowałem to już sama sobie świadectwo wystawiłas :-) nie bój czapki . juz kończę :-) zdanie mam wyrobione o tobie kaczuszko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co u ciebie Setunia :-) z kompem dobrze ? pogadasz ze mną , z trollem :D szukającym taniej sensacji :classic_cool: :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewq komp dzis chbya oddam do naprawy:) ale mozemy poesowac:classic_cool:jesli masz w orangu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisiu bubisiu :D ty się pierwsza zapędziłaś , nadepnęłaś mi na odcisk więc spijaj tego browarka co sobie naważyłas :-P ja mam słowa ważyć ? a kto uzywa słowa TROLL , na wyrost ? oj kaczuszko :D mniej mielenia bezmyślnie jęzorkiem a więcej myślenia :classic_cool: SETUNIA ---> spoko ale musimy popisać coś pikantnego bo ja szukam taniej sensacji :-P a tak na poważnie to życzę aby ci kompa szybko naprwaili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórym słowo " przesadziłam/em" nie chce przejśc przez gardło :-P ja jakoś nie mam z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko Lubiś nie chcę żeby słowo "przepraszam " utknęło ci w gardziołku :D już się odczepiam , bo i tak nie stac cię na sensowną ripostę ad argumentum że taką pseudołaciną zajadę :classic_cool: idź z Bogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq skończ już chłopie
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. ja juz nawet nie czytam tej calej "dyskusji " Rewq i Lubis zaczne Was czytac jak sie przestaniecie z tymi przeopychankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo usłużnych nie brakuje , właśnie ciekawe kto doniósł :-P Setunia juz mi lepiej :-) nie marwt się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×