Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Lubiś zapytam się w twoim stylu : teraz u Leniwca pisza jakieś twoje kuleżanki ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga najsłodsza Lubiś nie mam żadnej tendencji o jaka mnie posądzasz :D dziwnym trafem twoja kulezanka kseno... coś tam wczoraj pisała o przenosinach na "wiadomy temat" . zadałem ci grzecznie pytanko tylko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najsłodsza Lubiś ----> powstrzymaj się od oceniania mojej osoby :D to i ja się powstrzymam a czytać umiem :-) stosujecie metody odpowiedzialnosci zbiorowej bo wpieprzacie się Leniwcowi na topik gdzie również Ja piszę - co Ja wam zrobiłem ? dlaczego mi utrudniacie pisanie tam? domagasz się szacunku to szanuj innych i nie stosuj metod które sama krytykujesz. " nie wiem dlaczego kontynuujesz ten watek na tym topie i zanudzasz nim osoby postronne ? " bo mnie sprowokowałaś, ja zadałem grzecznie pytanie bez rozwlekania tematu a ty mi wyjeżdzasz z tekstem ze przeciagam. to ci odpowiedziałem . więcej czytania ze zrozumieniem , mniej nadymania się :classic_cool: i pamiętaj że to TY mnie pierwsza z buta potraktowałaś w zeszłym tygodniu i nie dziw się że przestałem ciebie lubiś ( lubić :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" moze niedokladnie cytuje te epitety " :D epitety !!! najsłodsza, kochana - cóz za potwarz :-) ale rozumiem ... nerwy itp. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślina mi cieknie
rewq odczep sie od lubisia :O To ja pisze, a nie ona :O Daj jej spokoj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq nie rżnij głupa
słodkie słowka pisane w sposób 'zjadliwy" sa własnie 'epitetami",atakujesz ją od kilku dni wtracając co rusz jaka jest głupiutka,mało inteligentna,podkreslasz , że jej nie lubisz dowartosciowuj się w inny sposó chłopie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq nie rżnij głupa
a analiza tego co pisze w momencie kiedy samemu pisze się farmazony to już strzał we własne kolano:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślina mi cieknie
duch kafe 🖐️ Faktycznie malo bywasz na degeneruchach. My prosilismy ladaco, blagalismy, przepraszalismy (bo tak sobie zazyczyl) - robilismy wszystko. A jak widzisz on nadal spamuje nasz top. Malo tego, oglasza sie ze nie odejdzie i bedzie nam spamowal jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślina mi cieknie
Ale przeciez my nie spamujemy, tylko rozmawiamy. Jezeli nie odrozniasz spamowania i obrazania od rozmowy to faktycznie nie ma o czym gadac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojenki na tym doornym forum mnie już obmierzły :D zawitam tu jak się uspokoi kiedyś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesoosie i wszyscy swieNci co tu sie dzialo pod moja nieobecnosc, to juz nawet nie bede komentowala:P :D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie dziekuje WSZYSTKIM za zyczenia !!!!!! 👄👄🌻❤️ Moj dziadek myslal ze mam dopiero 18lat , a jak mu powiedzialam ile to stwierdzil ze sie musze 'zenic"]:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMMMMMMM musze popracowac nad dziadkiem:D Lubis moj pies czasami o 2giej w nocy w\chce juz na dwor:P i juz go nie wpuszczam za kare:P a Rewq gdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzynka wujka Zbinia
lubiś masz maila:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Meska moze tak w ramach s[poznionego prezentu ur dostane fote Twoja:) skonczylam 18nascie lat wiec moga byc nawet foty bardziej odwazne:classic_cool: :D Lubis wspolczuje :) mam nadzieje ze teraz Ci ten kon nie zaszkodzi;) P.S. kto oglada puchar w pilce recznej???????? dzis gramy z czechami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×