Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Setunia-to mysle, ze Duch nie bedzie miec nic przeciwko, jesli uzyjesz jego tematu do odzyskania ilosci postow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mysle w koncu on kiedys wszedzie tam gdzie ja pisal/pisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Co myślicie o moich postach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel tak mi przykro:( Orange:P Vicehrabia potwierdzam, czy teraz bedziesz moim mezem?:)przypominasz w ogole Hausa?:P Leniwiec siemano:D a Rewq i Lubis gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec od 15nastego uczniowie maja ferie a administracja i tak nie ma wolnego chbya ze sobie urlop wezmie ja se 3dni biore w ostatnim tyg lutego:D moze wtredy Hrabia bedzie sie chcial spotkac;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Miłego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka calosc co mam se zalatwic chce do domu bo jestem glodna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnego dnia zabrałem ze sobą mojego dziadka do sklepu w centrum miasta aby kupić mu nowa parę butów. Zatrzymaliśmy się aby kupić sobie coś szybkiego do przekąszenia.Kiedy podchodziłem do stolika gdzie siedział dziadek, zauważyłem jak przygląda się on nastolatkowi z nastroszonymi różnokolorowymi włosami. Mój dziadek przyglądał mu się uważnie aż w końcu młody chłopak bardzo wulgarnie odezwał się do dziadka: - Co k**wa stary dziadu, nigdy w życiu nie zrobiłeś nic zwariowanego ? Znając mojego dziadka szybko połknąłem kawałek pizzy który miałem w ustach aby nie zakrztusić się podczas jego odpowiedzi.Nie zawiodłem się. Bardzo spokojnie i bez zmrużenia oka odpowiedział : - Tak.... raz się tak naj**ałem, że wyruchałem pawia, i właśnie się zastanawiam czy nie jesteś przypadkiem moim synem...... Do zobaczyska;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pada śnieg.:) Lecą płatki jak perełki z wiatrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnei sniezyca na szczescie ustala do 14 i wyszlo slonce wywalilam sie dzis normalnie nie wiem jak sie to stalo ale paru uczniow mialo neizla polewke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Śnieg trochę stopniał, taka chlapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMMMMMMMMMM mnie ok 7tysiakow u mnie sloneczko a wiec mroz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×