Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Gość
Rozmowa dwóch przyjaciółek: -Ten mój stary to nie widzi we mnie już kobiety! Przychodzi wieczorem do domu i tylko: Co jest do żarcia? zeżre i idzie spać. - Mam na to sposób, z moim było to samo. Kupiłam sobie seksowną satynową czarną koszulkę, czarne podwiązki z pończochami i jeszcze do tego maskę. Wieczorem jak przyszedł i mnie w tym zobaczył to mówię ci było bosko! Spotykają się po kilku dniach: - I co, pomogło? - Daj spokój, zrobiłam jak mi radziłaś, a on wraca do domu , patrzy na mnie i wali tekst: - Cześć Zorro, co jest do żarcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjemnego dnia🌻 Poniedziałek pierwszy kroczy Ciągnąc Wtorek za warkoczyk. Środa biegnie zadyszana, Bo przez Czwartek jest łapana. Piątek sunie wolnym krokiem, Ma Sobotę tuż pod bokiem, Jest okropnie niecierpliwa I do przodu się wyrywa. Ciągle wierci się i gada, A Niedziela temu rada. Lubi, kiedy coś się dzieje, Kiedy Tydzień nie gnuśnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowych lokatorów topika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
•♫• WITAM •♫• ║Po ciemnej nocy nastał dzień ║Niech koszmary pójdą w cień ║Uśmiechem swym obdarz nas... ║By radości nadszedł czas!!! ║•♫• ║``````````.-"""""-. ║`````````/ ```` ,~● ║````````` ```` __))>♫• ║`````````,) """"." ` ║````````/ ```` ( ` ` ║```````/ ```` ) ```` ; ║``````/ ```` / ```` / DZIEŃ ║`````/_``""."` ``_.-` ║`````/_/``""`"\__ ♫•DOBRY ║((____][_____)) ║ ♫.|_________| ♫ ║•♫• •♫• ╚═♫═════ ♫════♫══_ 52;═♫═╝ ║•♫•Miłego dzionka i dużo słonka•♫• ╔════((¯`•» ;(`•♫•´)«•´¯ ═══╗ ║•♫• •♫• ║Rozsiewaj radość, ║Bo radość... ║To sens życia. ║Życie jest piękne, ║ Porywające. ║Jest tak wspaniałe, ║Olśniewające. ║Jest tak jak róża, ║Co się rozwija. ║Jest burzą, wichrem... ║Co w niebo się wzbija. ║Jest pełnią szczęścia, ║Ogniem miłości. ║Kocha być razem... ║Bez samotnośc pozdrowionka i milego wypoczynku❤️👄 I to dokładny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko fajnie tylko może krótsze te posty ? :D bo cię jakiś pieniacz posądzi o spam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy sa tu mile widziani!:) nie ma to jak odrobina swiezej krqwi:classic_cool: i Rewq nie przesadzaj, bo posty mieszcza sie w normach jesli o dlugosc chodzi:D niektorzy maja dluzsze stopki od nich:D Ladaco siemasz🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Setunia czytaj słonko ze zrozumieniem bo napisałem " " 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma się dziać :D chopie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męska dobrze , ze jestes:):P Rewq o fakt , Ty tak se zatrtowales ino:) Porabaniec zawsze jestes tu mile widziany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setka jak tam PEP ? :classic_cool: pracy dzis dużo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pep ma sie dobrze w pracy duzo od rana roboty mialam sen dziwny snil mi sie dr haus w bardzo intymnej sytuacji:classic_cool: pozniej juz nie moglam spac:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze Meska Pomaranczo ze wolisz raczej jak jest bardziej spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napweno jakiś Ali Muhammed el Nasri jest dowódcą tej grupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We czwartek obwejrze hausa :D Meska nie ma co sie bac tych nowych:) co innego gdyby to byli ludzie z f23:D a Ci sa mili i kulturalni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×