Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

ja pierdziele za odwolana:o jestem glodna w domu czeka na mnie paczek z czekolada i sosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubios no dobra , to napisze, ta akcja to prawko;) slowiczka ano tyle kcl , ja juz 3zjadlam w sumie i obiad i to bylo moje dzisiejsze menu paczki jem tylko raz w roku to sobie nei zalowalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia jak widzisz nasz uroczy pallantino , nasza pociecha wciąż używa mojego nika , zresztą za moim przyzwoleniem :D najprawdopodobniej zaraz pierdnie jakimś kijowym tekstem do mnie alibo nie :D :D :D zwracaj proszę Cię Setka uwagę czy jest "e" czy jest "ę" :D :D Setunia ---->>>> pep od pączków nie boli :classic_cool: a o prawko się nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przyjemnością udostępnię Ci mój osobisty drążek, byś mogła poćwiczyć zmianę biegów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D dawaj więcej takich wyświechtanych tekstów :D widze że TY jak małpa .. kiedy ją zachęcic to chętnie wejdzie na dzrzewo , powydurnia się i pokarze gołą dupe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo braaawoo :D wreszcie tekst na poziomie :classic_cool: masz u mnie małego plusika głąbie ale to nadal mało , od wczoraj odkąd pisałeś o fiutkach i waleniu kremiku zrobiłeś małpko postępy :D wysil się jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w koncu ma sie te ambicje;) ale ja wierze Ręwq , ze jesli tylko nei jestes kobieta to daje Tobie duzego plusika bo masz jaja:classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" kto ma malego, ten ma i plusika neiduzego " :D :D tak poza tym Setunia skoro tak lubisz dyskusje z moimi podszywami to może niech one tu zostaną a ja se pójde :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysł piszta pod każdym czarnym nikiem jaki tu pisze każdy będzie miał swojego klona na tym topiku :D :D ręwq, sętunia .... czekam na resztę ekipy zabawa będzie przednia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech się bawi chołota tak jak umie :D :D skoro nie ma swojego nika .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D mam więcej okresleń Porąbaniec na niziny społeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam ich aż tyle, bo u mnie w domu mówimy tak do siebie na co dzień :D wszystko dlatego, że pochodzę nie z nizin a z depresji społecznej! :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D oooo będzie ciekawa konwersacja ? liczę na to :classic_cool: nudzi mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie przeginaj bo pożartowac se możemy ale RODZINY nie włączaj w to :-) grzecznie cię proszę maupko ty moja :classic_cool: iskałeś się już dziś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to nie grozi, gdyż inteligentni ludzie nigdy się nie nudzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×