Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

pijawka ---> no to był cytat, chyba widać nie? Mam cytować prywatną korespondencję? Musiałbym się zniżyć do twojego poziomu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia ---> może i tak, ale ja tam leję na świrusów z nk ;) Mimo wszystko fajny portal, odnalazłem tylu lidzi, że głowa mała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijawka ---> ależ proszę bardzo: \"Ale nie masz sie co martwic...do mnie predzej czy pozniej trafiaja foty wszystkich z kafe...to dlatego ze podstepna zmija jestem ;) Wiec to bylo nieuniknione :P\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijawka ---> no bo mnie wkurwiłaś, więc nie starałem się być miły :D Natomiast w przedstawioną tu Twoją naturę nie bardzo wierzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijawka ---> nie widać cię za często, więc i powodów do wkurwiania się nie ma ;) p.s. 1. ja też pracuję, i co z tego? p.s. 2. w czym robisz? na kasie w Carrefourze nie mają neta, więc...? :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WWWW widze ze mimo tej zoladkowki nadal potrafisz logicznie kojarzyc fakty:classic_cool: :D:D:D dobra nie ma to tamto musze sie kuzwa wziac za robote😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W no jak Pijawa wyglada nadal tak jak na tamtej focie to moglabym poleciec:P a ta robota to pisanie prac magazynierskiej:D ae cos mozolnie mi to idzi;) moze utro lepiej bedzie sie pislo? :D na dzis cyba ju sie wyczerpalam;) Euforka oboiazkowo !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sie w ogole stalo, ze usuneli? ja ostatnio nie mialam czasu zbytnio na kafe same problemy mi sie zwalily na glowe :o no ale mam nadzieje, ze doly i doliny za mna i teraz to juz moze byc tylko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti no baa, pewnie, ze tak ;) a jak pisanie nie idzie to dzis nie pisz bo szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×