Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka20

Jak sie golicie w miejscach intymnych

Polecane posty

Golicie sie całkiem czy wymyslacie jakies paseczki a może lubicie tak naturalnie jak Was Bozia stworzyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze się golę albo depiluję. Zazwyczaj całkiem gładko, ale po jakiś wyjazdach dla urozmaicenia zdarzają się jakieś wzorki, ale zawsze tak żeby bułeczka była zupełnie gładka. Ostatnio zrobiłam niesymetryczną krótką fryzurkę na połowie naturalnego trójkąta jeszcze trochę pofarbowaną. Było zabawnie bo wystawało z majteczek i wyglądało na nieporządną zarośniętą c*pkę a po zdjęciu okazało się wymyślnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja laseczka na gładko, regularna depilacja, golenie na okazje jak chce mieć cacaną a za krótkie na depilację. Od jakiegoś czasu zgadały się z koleżanką i robią sobie nawzajem. Podobno tak jest dokładniej i mniej boleśnie, potem jest zawsze bardzo podkręcona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty co nie mialas orgazmu
ja kremem do depilacji zostawiam pasek na górze a wargi na zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubie miec tam geste wlosy
myje je 2 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GotowaNaWszystko
A ja na gładziutko... ale często bo na depilacje jeszcze się nie odważyłam:) tak co drugi dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaczerwona
ja tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialabym zobaczyc jak ktos
sobie tam depiluje :classic_cool: nie jestem masochistka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestoparolatka ...
no normalnie - jednorazówką dla kobiet. Zostawiam sobie paseczek, a gładziutką skórę smaruję oliwką lub balsamem. Zero podrażnień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały wóz
ja sie solidarnie raz zgolilem na zero razem z partnerka a potem rowniez solidarnie kremem. spoko generalnie ona na alto krotko , na zime dluzsza fryzurka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
Ja jestem za bardziej z depilowaniem niż goleniem, oczywiście na gładko. Ostatnio jednak coraz bardziej irytuje zapuszczanie włosków do depialcji woskowej, a depilator jednak odpada w tej sferze. Zastanawiam się na depilacją laserową. Czy można w tych okolicach taki zabieg przeprowadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trg
Jeśli zdecydujesz się na depilacje laserową to te włoski też muszę mieć odpowiednią długość. Inna sprawa,że idzie się na taką sesję kilka razy i ma się już spokój. A z cenami też nie ma dramatu , za depilację klasyczną w studio laser w Poznaniu zapłaci się 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×