Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jdxqwixpqwnxqiwxq

to forum to chyba siedlisko pięknych lasek

Polecane posty

Gość jdxqwixpqwnxqiwxq

Wszystkie piszą jakie to są piękne , jakie mają powodzenie itd. No może poza wyjątkami ,które z kolei pisz o sobie ,że są brzydkie. Jakoś nie wierzę w to żeby 85% kobiet na kafeterii była taka piękna. patrząc na to jakie kobiety chodzą po ulicach to rzadko zdarza się ktoś ładny . A w ogóle to jednego nie rozumiem. Co wam daje dowartościowanie się w necie gdzie nikt was nie zna? Co ciekawe ja też mam brzydkie koleżanki ,które uważają się za piękne. Owszem niektóre z was na pewno są ładne ,ale na pewno nie aż tyle jak stąd wynika. Ciągle zakładacie wątki w których każda udowadnia ,że jest najpiękniejsza...Żałosne moim zdaniem. Powiem wam tylko ,że to świadczy o waszych głebokich kompleksach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo a gdzie jest taki temat co to mówi ze jest najpiekniesza?:) bo ja nie widzuiałam takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdxqwixpqwnxqiwxq
to dziwne bo ja widziałam już wiele w których laski prześcigały się która jest najładniesza krytykowały siebie nawzajem , licytowały się za która częściej trąbią itd. śmieszne to jest tyle wam powiem. jednak to nie mit ze wiekszość kobiet na takich forach ma kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszam
nie no masz racje, mowia ze sa piekne bo maja kompleksy ^^ ja tez mam ale przynajmniej nie oklamuje calego swiata ze jestem ladna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość główna laska kafeterii
za mną trąbią non stop :) nawet rowerzyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałem zdementować pogłoskę iż jakoby na tym forum siedzą wyłącznie piękne laski. Nieprawda!!! Są tu również niezwykle przystojni faceci, na przykład ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci przystojni z duzym przyrodzeniem a laski wbrew domysłom co niektórym bez cellulitu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piehdolicie_hipolicie
Ma-ia-hii Ma-ia-hu Ma-ia-ha Ma-ia-ha ha (x4) Alo, salut, sunt eu, un haiduc, Si te rog, iubirea mea, primeste fericirea. Alo, alo, sunt eu Picasso, Ti-am dat beep, si sunt voinic, Dar sa stii nu-ti cer nimic. Vrei sa pleci dar nu ma, nu ma iei, Nu ma, nu ma iei, Nu ma, nu ma, nu ma iei. Chipul tau si dragostea din tei, Mi-amintesc de ochii tai. (x2) Te sun, sa-ti spun, ce simt acum, Alo, iubirea mea, sunt eu, fericirea. Alo, alo, sunt iarasi eu, Picasso, Ti-am dat beep, si sunt voinic, Dar sa stii nu-ti cer nimic. Vrei sa pleci dar nu ma, nu ma iei, Nu ma, nu ma iei, Nu ma, nu ma, nu ma iei. Chipul tau si dragostea din tei, Mi-amintesc de ochii tai. (x2) Ma-ia-hii Ma-ia-hu Ma-ia-ha Ma-ia-ha ha (x4) Vrei sa pleci dar nu ma, nu ma iei, Nu ma, nu ma iei, Nu ma, nu ma, nu ma iei. Chipul tau si dragostea din tei, Mi-amintesc de ochii tai. (x2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v33 - nie wyraziłaś chęci zobaczenia to stwierdziłem że nie będe się narzucał :D A poza tym zamiast poprawić mi humor, napisać zwykłe "prosze bardzo" i pomóc w lansowaniu się na kafeteryjnego przstojniaka, Ty od razu musiałaś napisac że nie widzałaś....:classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre to je
hipolicie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la_fin wybacz ze myslę mniej tunelowo niz wiekszosc kobiet które znasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×