Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala czarna ..

lodowka z trybem wakacyjnym- ma ktos- mam pytanko

Polecane posty

Gość mala czarna ..

uzywam zamrazalki tylko sporadycznie, doslownie kilka razy w roku wiec chcialabym kupic lodowke w ktorej mozna uzywac lodowki jednoczesnnie z wylaczonym zamrazalnikiem. Czy to wlasnie zapewnia funckcja- tryb wakacyjny? Przeszukalam net i niestety o tym trybie pisza bardzo zdawkowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna ..
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na odwrót, zamrażarka działa a w lodówce panuje tylko taka temperatura która uniemożliwia powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Z resztą jak sama nazwa wskazuje, kiedy wyjeżdżasz na wakacje (gdziekolwiek na dłużej) to pozbywasz się produktów z lodówki ( bo się szybko psują ) a nie z zamrażarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj dalej
prosty sposób na funkcje wakacyjną - wyłączam całkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tryb wakacyjny jest wtedy jak jedziesz i nie masz za wiele w lodówce ona wtedy mniej energii pobiera i nie chłodzi \"tak mocno\" wtedy podwyzsza sie temperatura w lodówce... ogólnie mało uzywana sprawa :-) polecam za to komorę zero w której trzymam mieso - kupie w czwartek i w niedziele robie obiad i mieso swiezutkie...(chyba ze kupie nieswieze to już inny problem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ,że ma dwa agregaty, jeden do lodówki ,drugi do zamrażalnika. Takie też bywają , mam właśnie taką i dwa wyłączniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V.jar
Mam coś podobnego w swojej lodówce MPM Product. Często wyjeżdżam w trasy i wyłączam chłodziarkę, a zostawiam włączony zamrażalnik. To w tej lodówce nazywa się zawór trójdrożny. Oszczędność energii zauważalna, zamrażalka przy tym jakoś specjalnie nie mrozi się. Wygodna sprawa. A o co chodzi z tą "komorą zero" Co to takiego jest? Zastanawiałem się nad drugą, małą lodóweczką, ale przy moim trybie życia, nie wystarczyła by mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×