Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co wybrać

Jakiego kwiatka kupic mamie na imieniny żeby nie zmarniał szybko?

Polecane posty

Gość nie wiem co wybrać

Kiedys kupiłam jej prymulkę i padła po kilku tygodniach,jednorazówka :O Teraz chcę jej kupic jakiegos pieknego i trwałego.Możecie mi coś poradzić?Może storczyk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otl
JAKI KWIATEK KUPIC a nie "jakiego kwiatka".Ludzie czy Wy do szkoly nie chodziliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiokulkas
albo dracenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co wybrać
Ty wyzej,chyba ty nie chodziłeś/aś skoro nie wiesz że obie formy są pooprawne :O Zresztą nie o to pytałam Dracenę już ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabbbbkoooo
Ja tez jestem za storczykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodek
No pewnie,ze jaki kwiatek kupic.Kolezanka pewnie jeszcze idzie wyrwac zeba zamiast zab i je torta zamiast jesc tort, et cetera. Smutne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddfdsfd
Dostałam w prezencie zamię, jest to b. wdzieczny kwiatek - rośnie jak szalony. Nie stosowałam żadnych specjalnych nawozów, poza biohumusem od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co wybrać
Szczerze mówiąc nie bardzo mi sie podoba,chyba zostane przy storczyku,bardzo efektowny jest :) miodek co cie obchodzi jak piszę??Smutne i to bardzo jest jak ktoś chcesie dowartościować wytykając komuś jakieś błahostki.Wręcz żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
storczyk moze i ładny ale bardzo delikatny i trudny w hodowli , po przekwitnięcie trudna go utrzymac , więc odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co wybrać
Nie wiedziałam,że jest trudny w hodowli :( Ale wiem,że mamie się podoba,więc chyba sie na niego zdecyduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredsfa
w biedronce mają być po 19.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co wybrać
A nie wiesz od kiedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodek
"Smutne i to bardzo jest jak ktoś chcesie dowartościować wytykając komuś jakieś błahostki.Wręcz żałosne..." Kazdy sadzi po sobie.Moze jednak zapamietsz co pisze (i nie tylko ja)na przyszlosc i bedziesz uzywac prawidlowego polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba dobrze że na kafe
przy okazji nauczysz sie polszczyzny, o co tu sie obrażać, ja bym raczej podziekowała. To powszechny błąd i malo ludzi zdaje sobie z niego sprawę, a razi. Kazdy moment jest dobry, żeby sie uczyc, ja tak w każdym razie uważam. Co do kwiatków - jeszcze fiołek alpejski, u mnie najpierw byl w domu, potem cale lato w ogróku. Na drugi rok znów zakwitł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś się tak uczepiła tego
Jest jeszcze coś takiego jak język potoczny. Zwroty są poprawne i być może rażą takie wrażliwe uszy jak twoje co to przyzwyczajone do polszczyzny literackiej. Daj se siana i zajmij stanowisko w temacie a nie poprawiaj innych bo to mało kulturalne z twojej strony w tym przypadku. Fiołka nie polecam, orchidea jest łatwa w uprawie i kwitnie wielokrotnie, należy tylko przestrzegać kilku zasad. Ostatnio w Lery Merlin widziałam stroczyki w wiszących koszyczkach zupełnie bez gleby, gołe korzenie. Pięknie kwitły, nie wiem jednak jak je pieęgnować w warunkach domowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co wybrać
Piszę jak chcę i nikomu nic do tego bo nie weszłam tu pytać o zasady pisowni.A jak już rozmawiamy o kulturze to w złym guście jest wytykać komuś błędy :P Fiołki już mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobrzeze ludzie
zwrocili uwage na ten blad.Szkoda,ze ta dziewczyna nie chce z tego skorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobrze ze ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobrzeze ludzie
Ja tam lubie jak mi ktos zwroci uwage.Moge sie czegos nauczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzcie spac
wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jak przychodzę
do dentysty to mówię że chcę wyrwać ZĘBA.Może to i nie jest bardzo poprawnie,ale jakoś tak normalniej brzmi,"wyrwać ząb"to tak jak jakis sztywniak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to chyba od cholery nasadzonych w doniczkach narcyzow jest..ale to tez gora 3 tygodnie postoi,zwlaszcza jak goraco w pokoju... na hipeastrum juz cvhyba sezon sie skonczyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co wybrać
A ja właśnie chciałabym kupić coś co dłużej postoi.Jak byłam mała to kupiłam jej z tatą małego świereczka w doniczce obsypanego brokatem,śliczny był,a teraz wyrosła z niego piękna choinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×