Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula_wawa

AB TRENER - PROSZĘ O OPINIE

Polecane posty

Gość Paula_wawa

Witajcie! Zastanawiam się właśnie nad kupnem urządzenia do ćwiczeń mięśni brzucha AB TRENER. Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia1978
Hej Paula, Używam Ab Trener codziennie od 4 tygodni. 2x po 10 minut. Jest naprawdę rewelacyjny. Miałam małą oponkę, ale codziennie zbliżam sie do idealnego brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonic
Dziewczyny, dzięki Ab Trener u mnie już nie widać fałdek a brzuszek jest baaardzo twardy. To samo może potwierdzić moja przyjaciółka z którą mieszkam, bo ćwiczymy na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_ana
Ja tez polecam zdecydowanie Ab Trener. Schudłam już 3,5 kg a ćwiczę niecały miesiąc nie zmieniając diety. Poza tym moje mięśnie brzucha są na prawdę mocniejsze a niewielka oponka na brzuchu to już przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_wawa
Dzięki za opinie. Zamówiłam w czwartek w Fitness24 a w piątek mogłam już zacząć trening. Jestem naprawdę mile zaskoczona bo urządzenie jest dokładnie takie jakiego potrzebuję. ps. Piszcie o efektach, ja o swoich napisze wkrótce. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka40
Ćwiczę na AbTrener już 3 tygodnie. Moja talia jest coraz lepsza. Schudłam 2,5 kg. Ćwicząc na AbTrener naprawdę czuję, że moje mięśnie pracują. Polecam stosowanie L-karnityny podczas ćwiczeń. L-karnityna daje więcej siły i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamosiaGosia
Hey dziewczyny! Ja ćwiczę na AB TRENER już 3 lata. Przywiozłam go sobie ze Stanów będąc na Work&Travel w Los Angeles. Tam wszyscy moją bzika na punkcie płaskiego brzucha i widocznej \"tary\" ;) Pewnie ze względu na to, że często odkrywa się ciało przy takiej pogodzie i przepięknych plażach. Urządzenie jest bardzo dobrze skonstruowane, bo przy ćwiczeniach nie ma obciążenia kręgosłupa. Zauważyłam, że w Polsce podobne urządzenie jest reklamowane w TVshopie pod nazwą AbRocket. W każdym bądź razie zdecydowanie polecam AB TRENER wszystkim którzy chcą skutecznie pozbyć się tłuszczyku i zbudować mięśnie brzucha. Ja swój AB TRENER kupiłam w WallMart. Szukając tego urządzenia dla mojej siostry zauważyłam, że firma TrenerGym ma swoje przedstawicielstwo już w Polsce i mają AB TRENER w swojej ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata_lublin
Widzę, że jesteście zadowolone z Ab Trenera, ale czy rzeczywiście pozwoli mi zrzucić kilka kg i zbudować mięśnie brzucha? Ważę 70kg, a do wakacji planuje pozbyć się około 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamosiaGosia
Renata, możesz być pewna, że jeżeli będziesz systematycznie ćwiczyć na AB TRENER to efekty będą bardzo widoczne. Podaj mi maila, to napisze Tobie jak ćwiczę i jak się prawidłowo odżywiać, bo to jest również bardzo istotne. Napisz do mnie na maila: skarbkochanie@interia.pl to Tobie podeślę. pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co na....
na zgrabne uda i posladki ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika09
Na zgrabne uda i pośladki, to zacznij wykonywać przysiady. Ja robię 100 dziennie przed snem i robię ogromne postępy. A jeżeli chodzi o mięśnie brzucha to mam Ab Trener od 2 tygodni i jestem bardzo zadowolona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela-wawa
Jakie wykonujecie serie ćwiczeń? Jak ktoś wie jakie serie są najskuteczniejsze, to proszę o podpowiedź.. Zamówiłam dzisiaj Ab trener i jutro zaczynam trening, ale nie wiem czy mam robić serie czy ćwiczyć aż nie będę miała siły, czyli na maxa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_m
Najlepiej ćwicz 2 razy dziennie, 5 serii po 25 brzuszków. Jak nie masz na początku kondycji, to ustaw Sobie najsłabszą sprężynę albo pomagaj Sobie rękoma. buziaki i powodzenia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUDIA28
POLECAM AB TRENER, PONIEWAZ PODCZAS CWICZEN NIE BOLA PLECY, ANI KREGOSLUP. CWICZE CODZIENNI PO 15 MINUT I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z EFEKTOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota_J
Hej! Wczoraj pierwszy dzień Świat i cały dzień przy stole. Czuje się fatalnie a wiem, że jeszcze dzisiaj będę siedzieć z rodzinką wśród ciast i innych przysmaków. Jutro zaczynam swój wielki trening i planuje zbudować mięśni brzucha. Wiec wyciągam z szafy mój Ab Trener i zaczynam ostro ćwiczyć. Rok temu mi się udało, więc i po tych świętach też dam radę. Plan do lata to 8kg mniej i ładny brzuch. Napiszę za jakieś 2 tygodnie o postępach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch72
Cześć! Dzisiaj kupiłam AB Trener - powiedzcie jak ćwiczyć!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka P.
Ćwicz na Ab Trener po 20 brzuszków i powtarzaj takie serie kilka, lub nawet kilkanaście razy, to wszystko zależy od Twojej kondycji. Mi pomaga bardzo jak robie 10 serii po 20 brzuszków, bardzo wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota35-gliwice
dzięki wielkie.. ćwiczę tak już 3 dni i bardzo mi taki trening służy.. brzuch jest twardszy, i wizualnie lepiej się prezentuje.. oby tak dalej.. :) pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdziadzia
Witam, zastanawiam się nad zakupem takiegoż urządzonka ale nie wiem co wybrać. Czym się różni AB Trener (od TrenerGym) od AB MAster z Mango i jeszcze AB Rocket z TV Marketu? Wszystkie wyglądają tak samo, pomijając oczywiście logo na krzesełku i cenę :( Czy jest jakaś różnica w wykonaniu? Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna1978r
Urządzenia są takie same. Różnią się wyłącznie jakością wykonania konstrukcji, siedziska i co najważniejsze sprężyn. Zdecydowanie polecam kupno markowego sportowego urządzenia, ponieważ te z telezakupów mają wyższą cenę ze względu na koszty reklamy TV i nie ma w nich słowa o producencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna celińska
Kupiłam to urządzenie z niedowierzanie, czy rzeczywiście jest takie skuteczne i czy nie będzie mnie bolał kręgosłup podczas ćwiczeń, bo mam problemy z dyskiem. Okazało się, że Ab Trener jest rewelacyjny. Mogę ćwiczyć nawet 15 minut i nic mnie nie boli, no może poza mięśniami brzucha, ale to akurat świadczy, że ćwiczenia są wykonywane odpowiednio. Nie wiem czy można reklamować sklepy, ale jestem bardzo zadowolona z zakupu w sklepie www.fitness24.com.pl . Zamówiłam telefonicznie a następnego dnia kurier dostarczył mi urządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola z Opola
Dziękuję za opinie. Zdecydowałam się zamówić, dokupiłam Sobie jeszcze błonnik i wzięłam się w końcu za siebie. Już ćwiczę tydzień a mój brzuch robi sie coraz trwardszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa-Świdnik
Kupiłam Ab trener mężowi, bo minęły niecałe 2 lata po ślubie a on już zbudował sobie oponkę. Teraz codziennie wieczorem ćwiczy, bo postawiłam mu pewien warunek: albo zbudujesz mięśnie brzucha, albo nie będzie se.. ;) Jestem zadowolona z efektów a minęły zaledwie 2 tygodnie. Sama nawet zaczęłam ćwiczyć bo przekonałam się, że nie boli mnie kręgosłup podczas wykonywanych ćwiczeń. Polecam urządzenie Ab Trener i jak najbardziej mój sposób motywacyjny.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SimoneW.
Dobry pomysł ;) Ja też sprawdzę czy to zadziała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tynioczka
Witam, Mój przypadek jest taki :) W maju urodziłam córeczkę i do samego porodu ważyłam 89kg teraz spadłam do 74kg ale i tak źle się czuję :( chciałabym spaść chociaż do 62kg :] Błagam pomóżcie bo już sobie z tym nie radzę. Zastanawiam sie nad tym AB TRENEREM ale nie wiem czy to nie jest jakieś badziewie ?? Czy jest możliwość że do kwietnia to zrzucę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manishq
Ja zakupiłam ab trener również w sklepie fitness24, bardzo szybko go dostarczono. Używam go co prawda krótko, ale jestem bardzo zadowolona. Na dzień dobry robię 200 brzuszków dziennie, choć wcześniej nigdy tego nie robiłam :) Plecy nie bolą, kark nie boli, bolą za to mięśnie brzucha i ud, co świadczy o działaniu tego sprzętu, jak już wyżej ktoś zauważył. Jak na razie rewelacja, jednak na efekty muszę jeszcze poczekać .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamma...
Witam, ja także kupiłam AB Trenera i sama niewiem co o nim myśleć. Ćwiczę już prawie od miesiąca i efektów nie widać. Dodam że ponadto kupiłam pas wibrujący z tej samej firmy, ograniczyłam jedzenie, smaruje się kremem wyszczuplającym przed ćwiczeniami i nic:((( Narazie się nie poddaje poczekam jeszcze trochę na efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magimagi
Witam, Sprzęt jest według mnie bardzo dobry. Dziwie się jak ktoś pisze, że nie widzi efektów. Widocznie mimo ćwiczeń zapominacie o odpowiednim odżywianiu. Jak się je zbyt dużo kalorii i do tego o późnych godzinach, to nic po ćwiczeniach.Ale wracając do sprzętu, to Ab trener bardzo mocno wzmacnia mięśnie brzucha i modeluje jego linię, tak przynajmniej widzę po swoim brzuchu. Polecam ćwiczenia z dołączonym planem treningowym oraz zastosowaniem diety, która również jest w komplecie. Wszystko wyraźnie po polsku jest dołączone jak ćwiczyć i jak się odżywiać. Ja zastosowałam się do tego w 100% i mam lepsze efekty niż się spodziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nowa z ab trenerem
Kupiłam wczoraj ab trener Potzrzebuje dobrej waznej rady-- czy przy opadaniu w dół siedzisko ma sie unosic/kolysac razem w pupą?? Mi to siedzisko sie unosi...czy nie powinno...? Nie wiem jak cwiczyc zeby bylo prawidłowo...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna WAWA
Hey, Jeżeli się podnosi to znaczy że się za wychylasz do tyłu. Jeżeli masz oryginalny AbTrener marki Trenergym to ćwicz dokładnie tak jak w dołączonym treningu. Efekt murowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×