Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukam pracy Sosnowiec

Szukam pracy Sosnowiec

Polecane posty

Gość Szukam pracy Sosnowiec

Najlepiej chaupnicto, moge takze pracowac na komputerze. MarzenaDudzic@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia55
- 70 zł /godz. dzięki komputerowi!!!! Poszukujemy pracowników do obsługi e-maili. Zarób tysiąc lub więcej tygodniowo, wykorzystując własny komputer i własny czas. Jedynym wymaganiem jest posiadanie komputera i dostępu do Internetu. W celu uzyskania więcej informacji wyślij do mnie e-mail na adres www.nikusia55@o2.pl . Spróbuj to nic nie kosztuje. Do zobaczenia na szczycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję osób chętnych do pracy , do dorobienia do pensji .Mieszkam na Śląsku z osobami z pobliskich miast spotkam się osobiście . Osoby z innych regionów Polski kontakt telefoniczny , gg , mailowy . Mam prośbę do zainteresowanych PISZCIE na maila w ten sposób będę mogła szybciej z wami się skontaktować . pozdrawiam (może Wasz przyszły pracodawca );)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję osób chętnych do pracy , do dorobienia do pensji .Mieszkam na Śląsku z osobami z pobliskich miast spotkam się osobiście . Osoby z innych regionów Polski kontakt telefoniczny , gg , mailowy . Mam prośbę do zainteresowanych PISZCIE na maila w ten sposób będę mogła szybciej z wami się skontaktować . pozdrawiam (może Wasz przyszły pracodawca );)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję osób chętnych do pracy , do dorobienia do pensji .Mieszkam na Śląsku z osobami z pobliskich miast spotkam się osobiście . Osoby z innych regionów Polski kontakt telefoniczny , gg , mailowy . Mam prośbę do zainteresowanych PISZCIE na maila w ten sposób będę mogła szybciej z wami się skontaktować . pozdrawiam (może Wasz przyszły pracodawca );)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajrzyj na portal JOBUJ pl, jeśli szukasz ofert pracy w Sosnowcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×