Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kijawianeczkka

ból gardła, znacie domowe sposoby?

Polecane posty

Gość kijawianeczkka

wczoraj rano lekarka powiedziała, ze to zapalenie gardła, więc leczenie tylko rutinoscorbinem, tabletki do ssania...dziś boli mnie jeszcze bardziej znacie jakies domowe sposoby, bo tabletki mi nie pomagają chyba pojdę jeszcze raz do lekarza....ale żebym do jutra dotrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płukanke wody ze solą proponuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziwne ze lekarz nie przepisal Ci antybiotyku,tylko rutinoscorbin!! Przeciez na takie infekcje bakteryjne tylko antybiotyk! Albo jesli wolisz, cos do ssania, czy wlasnie taka plukanka gardla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto kupić dla całej rodziny wariant Familino, bardzo wszechstronny, do każdego możliwego leczenia wziewnie. Mi bardzo służy zwłaszcza taka mgiełka z roztworem soli fizjologicznej żeby nawilżyć śluzówkę, dużo lepiej się oddycha potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 14.05.2019 o 13:10, Gość gość napisał:

Warto kupić dla całej rodziny wariant Familino, bardzo wszechstronny, do każdego możliwego leczenia wziewnie. Mi bardzo służy zwłaszcza taka mgiełka z roztworem soli fizjologicznej żeby nawilżyć śluzówkę, dużo lepiej się oddycha potem.

Tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak inhalator podaje lek w wymaganej dawce to już można uznać, że dobry zakup robisz. Sporo akcesoriów masz w Novama Familino Pro, w tym maseczki dla osoby dorosłej i dziecka. Opłaca się, bo niezawodne i bardzo dobrze zaprojektowane. Włoskie know how, od znanego producenta. Nawet lekarz potwierdził, że używam bardzo dobrego inhalatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×